Senovės astronautų teorijos

Senovės astronautų teorijos yra įvairios teorijos apie protingų ateivių apsilankymą žemėje ne moderniais laikais. Kontaktas su nežemiška civilizacija dažnai yra siejamas su žmonių kultūros vystymosi pradžia, technologijomis arba religijomis. Pasak kai kurių tokio tipo teorijų, dauguma dievybių iš tikrųjų buvo ateiviai ir pažangios technologijos buvo palaikytos jų dieviškumo įrodymais.

 

Apie 10 000 metų prieš Kristų sukurti piešiniai, kurie, teigiama, vaizduoja nežemiškus lankytojus. Taip pat spėjama, kad jie vaizduoja dievus ar mitologines tų laikų religijų būtybes.

 

Taip pat dažnai spėjama, kad žmonės yra ateivių palikuonys arba kūriniai. Senovės astronautų teorijos yra skeptiškai vertinamos mokslinės bendruomenės ir susilaukė labai mažai rimtų mokslinių tyrinėjimų, bet jos yra dažnai naudojamos mokslinėje fantastikoje.

 

Statiniai ir daiktai

 

Kai kurie teorijų šalininkai sako, kad tokie statiniai kaip Gizos piramidės, Maču Pikču, Baalbekas ir pan. negalėjo būti pastatyti tų laikų technologijomis ir teigia, kad jie yra pastatyti ateivių arba su jų pagalba. Daugelis archeologų tokius teiginius kategoriškai atmeta.

 

 

Naskos piešiniai – tai šimtai milžiniškų piešinių ant žemės, kuriuos įmanoma atpažinti tik iš oro. Jų sukūrimo būdas ir paskirtis taip pat kartais yra siejama su ateiviais. Tiesa, profesorius Joe Nickell, naudodamas tik technologijas, kurios, manoma, tuo metu žmonėms buvo prieinamos, sugebėjo šiuos piešinius gan tiksliai atkartoti.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Kai kurie antikiniai dirbiniai primena modernius lėktuvus ir sklandytuvus, nors archeologai dažniausiai tai interpretuoja kaip stilizuotus paukščių ir vabzdžių vaizdavimus. Taip pat skraidančias lėkštes primenančių objektų yra randama renesanso ir viduramžių mene.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Religiniai tekstai

 

Teorijų šalininkai sako, kad mitai apie dievus, kurie nusileidžia iš dangaus ir sukuria žmones arba jiems vadovauja, iš tikrųjų aprašo ateivius, kurie dievais buvo palaikomi dėl savo pažangių technologijų. Panašus fenomenas yra žinomas ir moderniais laikais. XX amžiaus pradžioje buvo atrasti krovinių kultai – izoliuotos kultūros, tikinčios, kad modernūs laivai ir lėktuvai yra atsiųsti dievų. Artūras Clarke spėliojo, kad „bet kokia pakankamai pažangi technologija yra neatskiriama nuo magijos“.

 

 

Senajame Testamente aprašomas skraidantis objektas, kuris atrodė kaip ugningas viesulas, o nusileidęs ant žemės – kaip pagamintas iš metalo. Jame, pasak teksto, buvo keturios „gyvos būtybės“, panašios į žmones.

Rekomenduojami video:


2500
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
ash

tai pasiseke senowes zmonems nors ateivius mate ir wisi zinojo ne kaip siais laikais wiska sliape del nesuprantamu tiksliu. Krc nasa muoliai!

jmganjaman

jo patarciau visiem paziuret ancient aliens ,tik tiems kuriu vaizduote per dauk laki,nes poto isivaizduosit ko nereikia,ir sunku uzmikt bus :) p.s faktas kad ateiviai senoveje lankesi,kaip ir dbr…

opc

apie tą teorija per History Channel jau pora metų eina labai neblogas Ancient Aliens filmas, jau trečias sezonas :) pilnai pamatyt jį galima ir youtubej..

Taip pat skaitykite