Instrukcija gyvybei Žemės planetoje

visata-zmogus-instrukcijaMes gimstame be jokio instruktažo. Mūsų smegenyse nėra įrašytos programos apie tai kas mes ir ką darome šioje planetoje. Tačiau kaip galėtų atrodyti instrukcija gyvybei Žemės planetoje? Atsako projektas “Mėnesiena: Būrimas kortomis“.
 
1. Tu gausi kūną. Jis tau gali patikti ar nepatikti, bet tai bus vienintelis dalykas, kuris bus tavo žinioje visą tą laiką.
 
2. Tau teks mokytis mokykloje, kurios pavadinimas Gyvenimas Žemės Planetoje. Kiekvienas žmogus ir kiekvienas įvykis – tavo Universalus Mokytojas.
 
3. Klaidų nėra, yra tik pamokos. Nesėkmė – neatsiejama sėkmės dalis. Nekaltų aukų nėra – visi tik studentai.

 

4. Pamoka bus kartojama įvairiausiomis formomis, iki tol, kol bus įsisavinta pilnai. Jeigu neįsisavinsi lengvų pamokų – jos taps sunkesnės. Kai įsisavinsi – imsiesi kitos pamokos.

 

5. Išorinės problemos – tikslus tavo vidinės būsenos atspindys. Jeigu pakeisi savo vidinį pasaulį – išorinis pasaulis tau taip pat pasikeis. Skausmas – tai būdas, kurį visata naudoja, kad patrauktų tavo dėmesį, kai darai kažką neteisingai.

 

6. tu suprasi, kada pamoka įsisavinta, kai tavo elgesys ir požiūris į kančias pasikeis. Išmintis įgaunama praktikuojantis. Geriau kažko nedaug, nei nieko daug.

 

7. Nėra geresnės vietos ir laiko, negu “čia ir dabar”. “Ten”, nei kiek ne geriau, negu “čia”. Kai tavo “ten” taps “čia”, tu gausi kitą “ten”, kuris vėl atrodys geriau, negu “čia”.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

8. Kiti – viso labo tavo atspindys. Tu negali mylėti ar neapkęsti to, kas yra kituose, jeigu tai neatspindi tavo paties savybių.

 

9. Gyvenimas gamina rėmus, o paveikslą tapai tu. Jeigu tu nesiimsi atsakomybės už tapomus paveikslus, tai juos už tave tapys kiti.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

10. Tu gausi viską, ko tik panorėsi. Tavo buvę ir esami norai ir mintys nulemia tavo ateitį. Bet atsimink, kad amžinybė ir tavo tikrasis aukštasis Aš – tai, ko nevertėtų keisti į nieką ir niekada.

 

11. Visi atsakymai yra tavyje. tu žinai kur kas daugiau, nei rašoma knygose. bet kad tai galėtum prisiminti – reikia skaityti knygas, žiūrėti į save, klausytis savęs ir pasitikėti savimi.

 

12. Tu pamirši apie visa tai.

 

13. Tu prisiminsi tai tada, kai panorėsi rasti teisingą savo problemų sprendimą ir padaryti gyvenimą sėkmingesniu.

 

14. Ir tada Visata padės tau grįžti prie savęs ir prie Amžinųjų Tiesų.

 

Sėkmingo kelio!

 

Parengė: Būrėja Roma Vičienė, Mėnesiena: Būrimas kortomis

Rekomenduojami video:


2500
7 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Mirusieji

>> Kiti – viso labo tavo atspindys.

Tokia taisyklė rodo tik tai, kad nėra pas Juos gyvenimo. Tai mirusiųjų taisyklė.

Blessed

Kaip gyvenimo paaiškinimas gal ir nieko, bet iš esmės tai labiau primena kažkokį žmonių programavimą. Atrodo, lyg mes turėtume susitaikyti su tuo, jog pasaulis yra toks koks yra; jog pasaulyje nėra to taip vadinamo blogio, tik pamokos; jog tos taip vadinamos “pamokos” kažko nori mus išmokyti, bet nemažai žmonių tiesiog neiškenčia ir pasitraukia iš šio pasaulio; jog žmogaus kankinimas tai tik dar viena pamoka ir kai žmogui lėtai išpjauna rankas, kojas, ištraukia dantis ar nagus, tai viskas normalu. Manuo nuomone šie paaiškinimai buvo sukurti tikslingai, kur keli iš jų galbūt atspindi realybę, o kiti tiesiog sukurti suprogramoti žmonės, kad jie… Skaityti daugiau »

lol

As kai seimo narys bbd ant jusu ir bus kaip as panoresiu !

Saulys

Paties straipsnio matau ne daug. Likusi dalis – pamokos. 5 teiginyje isbraukciau “kai darai kazka neteisingo”. 6 teiginys issismulkina I daug tarpusavyje nesuristu teiginiu ir kiekvienam teiginiui galetumei duoti numeri. 9 – skamba vaikiskai ir is tiesu nieko nesako. 12 ir 13 panasus I hipnozes seansa. Isvada: Yra keli teiginiai (kitur tik dalys teiginiu), kurie idomus ir atspindi realias gyvenimo tiesas. Taciau skaitant nuo 1 teiginio toliau, vis labiau pradedi jausti pamokslo – daryk taip o ne kitaip, dvelkima. Samone ir mintis turi buti laisvi nuo suvarzymu (iskaitant tuos kuriu niekas nezino, tik tu pats), todel vaikams vadovautis teiginiais nepatarciau.… Skaityti daugiau »

RiKo

Su siuo straipsniu viskas gerai . Vyresni zmones visus siuos punktus puikiai zino ir supranta . Visa tai kaip sako ant savo kailio patiria . Taip —-Zeme puiki mokykla . Cia kaip tikroj mokykloje . Kuo aukstesne klase tuo daugiau supranti o jeigu nesimokai tai palieka kitiems metams . Taip ir zmogus —- kuo vyresnis tuo daugiau susimasto nes kol jaunas tai kaip sako jura iki keliu Ir tik vyresni supranta ir isitikina kad patarle ,,lazda turi du galus ” yra tiesa . Nes kitas lazdos galas musa skaudziau nei kad mes museme

Manau

Si instrukcija turetu kabeti visu mokyklu koridoriuose…!

aha

“burimas kortomis” … “Tu negali neapkesti to kas yra kituose jei pats toks neesi” … Ok jeigu as nemegstu vagiu ir zudiku reiskais patas toks esu eilinis bs

Anonimas

Jeigu likę du smegenų vingiai kažko nesupranta, tai dar nereiškia, kad tai bullshitas. Straipsnis tikrai puikus, kaip ir visi punktai. Aišku ne visiems tai suprasti :)

aha

Tai aisku cia tik tokiem profesioriams kaip tu suprast kurie tiki ir kogero moka pinigus “burimams kortomis” :D

Taip pat skaitykite