Bauginantys tyrimo rezultatai: aiškėja, kiek žmonių pasaulyje jau tiki, kad Žemė yra plokščia

Plokščios žemės judėjimas, panašu, greitu metu nepranyks. Tačiau neramu, koks skaičius žmonių apie tai diskutuoja, o svarbiausia – tiki, kad žemė – visai ne apvali, o plokščia, rašo portalas iflsciene.com.
Neseniai Amerikoje atliktoje apklausoje išryškėjo nemalonūs rezultatai, todėl tikėkimės, kad dalis respondentų juokavo.

Reprezentatyvi 8215 JAV gyventojų apklausa parodė, kad 84 proc. respondentų visada tvirtai tikėjo, jog Žemė – apvali. Tačiau amžiaus grupėje 18-24 m. šis rodiklis krito iki 66 proc. Vadinasi, 4 iš 10 jaunuolių abejoja, kad Žemė apvali.

Laimei, amžiaus grupėje virš 55 m. neabejojančių Žemės apvalumu net 99 proc.

Mintis, kad tik du trečdaliai JAV jaunuolių sutinka su faktu, kad planeta apvali, tikrai kelia nerimą, bet tai dar ne viskas. Apklausos rezultatai rodo, kad 5 proc. suaugusių amerikiečių visada tikėjo, kad Žemė plokščia, bet dabar tapo truputį skeptiškesni. Tarp 18-24 m. jaunuolių tokių – 9 proc.
Šaltinis: technologijos.lt

Rekomenduojami video:


2500
8 Comment threads
14 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
14 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Matematikas

Įprastoje 3D Euklidinėje erdvėje Žemė yra rutulys. Sunku pasakyti, kaip Žemė išrodo n-matėje iškreiptoje erdvėje. Tokių duomenų kol kas moksle nėra, bet patikėkit matematiku: ten ji pilnai gali būti ir n-matis blynas.

esme

visos nasos foto bei vaizdai is kosmoso i zeme yra facke su kompu daryta.aplamai,nera kito kelio kaip versti nachui sitas visas valdzes o ju visus vi suusss atstovus zeurei ir letai izudyti

RezusMedikas

distrofikas.

esme

nasa ir didzioji dalis kitos valstybines kosmoso organizacijos meluoja mum praktiskai ir teoriskai viska,pvz:kad buvo menulija.Idomeusia,kad jie teigia jog negali nuskristi ir vel i menuli nes sunaikino ta technologija,bet jau i marsa skrenda,nu zodziu diziule saule ir visi apvalus kamuoliukai skrendantis aplink ja-tai atrodo lyg is alisos stebuklu alyja.Ok gerai patys mokslininkai pripazino jog nezino kas yra gravitacija ir kaip ji laiko bei traukia,traukt gali nebent magnetas,arba paprasceusei tas kuris sunkesnis uz ora krenta,be jokios gravitacijos

esme

nasa ir didzioji dalis kitos valstybines kosmoso organizacijos meluoja mum praktiskai ir teoriskai viska,pvz:kad buvo menulija.Idomeusia,kad jie teigia jog negali nuskristi ir vel i menuli nes sunaikino ta technologija,bet jau i marsa skrenda,nu zodziu diziule saule ir visi apvalus kamuoliukai skrendantis aplink ja-tai atrodo lyg is alisos stebuklu alyja.Ok gerai patys mokslininkai pripazino jog nezino kas yra gravitacija ir kaip ji laiko bei traukia,traukt gali nebent magnetas,arba paprasceusei tas kuris sunkesnis uz ora krenta,be jokios gravitacijos

Tikejimas

Man labiau apgailėtini tie, kurie tyčiojasi iš kitaip mąstančių, bet patys tai nemąsto, nieko neįrodinėja ir į nieką nesigilina, priima visas “tiesas”, nes TIKI tuo, kas pasakyta ar parašyta vien dėl to, kad parašyta. Ne ŽINO, o TIKI.

Donas

Nu man nekarta teko nuklausyti kaip zmones kalba tarkim alaus viena skardine I diena nieko tokio netgi sveika, okutas jam atsako aik tu nesamone kas tau sake. Jis ir sako nagi internete skaiciau. Tai pasnekvas sako nu tada gali buti.

As pats buvau sokiruotas kaip zmones nemasto koki pavaldus bandos jausmui.
Bet koki kito tiketis…. Per telika ir naujienu portalose rasoma tik “fake news” ir taip zmogu supainioje jam neina atsirinkti kas tiesa o kas ne.

Sieros nuodai

Alus tikrai blogai, bet ne dėl pačio alaus, o dėl sieros junginių, chemikalų, dedamų dėl alaus konservavimo. Natūralus Alus be sieros cheminių nuodų sugenda jau per pirmą savaitę.

Keisčiausia, kad sieros junginiai (nuodai) dedami į visus maisto produktus, net į vyną ir riešutus, kurie negenda ir be konservantų!

Fugu

Plokščios žemės teorija yra juokinga. Geriausia jos dalis būna kai “išsigąsdinę” rimtos personos ima desperatiškai įrodinėti “kvailiams” tiesą, nesuprasdami, kad patys tapo seno bajerio aukomis.

Pyktis.

Juk tu pats negaletum niekaip irodyt viena ar kita. O tavo bet kokie irodymai remtusi kitu visiems ipirsta nuomone.
Pats nk nepatikrintum,o deliotum kazkieno pateiktus “faktus”
Juk mes visi naudojames mums duota info. O jos tikrumo patikrinti negalime.
Zmogau mastyk placiau ir netikek niekuom. Nebe tie laikai.

Is dabarties

Tai vat kazkam baugu darosi kad zmones labiau viska vertina kritiskiau. O ne tiki viskuo. Labai saunu. Pagirtinas reikalas.
Siame melo amziuje sunku kazkuo tiketi.

Is ateities

Kas tau cia baugaus. Siek tiek pradek galvoti ir isigilink i faktus kurie tikriau atrodo ar globe ar flat ;)

Pyktis.

Visi tiki i viska pagal savo prota ir supratima.
O durniu pilna.

Is dabarties

Nesupratai mano komentaro

Pyktis.

Butent.

Pyktis.

As jus puikiai suprantu kodel jus beleka publikuojat.
Nu,bet EIKIT JUS NA HUI BL ET.
Jus dar ne tokiais dalykais tikit.
Beje is kur man pvz zinot,kad ji tikrai saratas? Nes per MAS MEDIJAS taip sake? Ir vapse kas cia bauginancio? Milijonai zmoniu aplamai visokiom nesamonem tiki ir ka? Ka nors tai baugina?
Siais laikais tiket negalima niekuom.

IR DAR. JUS GAL PATYS KAZKA IDOMAUS PARASYKIT,O NE COPY PASTE B L E T.

vikce

tu asile matomai niekada lektuvu neesi skrides

Pyktis.

;D asile. Skrides. Ir? Turejau matyt islinkima? Asile tu ble t. Pagal islinki tai matuojant nuo tasko A iki tasko B imkim atstuma 1km kas sudarytu 8 cm linki. Tada vel imkim taska A ir taska B ir db atstuma padarykim 100km. Koks linkis bus? As budamas taske A negaleciau matyt tasko B kuris butu zemiau horizonto linijos,kiek metru? Pagal visa tai tokiu atstumu negaletum NIEKO matyti. Bet kazkodel paimkim garsiaja Laisves statula. Ja geru oru galima matyt beveik is uz minetu 100km. Kaip tai imanoma jeigu ji turetu buti zemiau horizonto linijos kelis simtus metru? Ko as nezinau? Ar… Skaityti daugiau »

Andretinas

1km-8cm
100km-800cm
Na, Laisvės statula tikrai aukštesnė, tai gal profesoriau dėl to ir matosi?

Pyktis.

Nu tu ir D U R N A S. o tokiu dauguma. Paemiai ir padauginai 100km is 8 cm… ;D ir vuolia 800cm ;D tikras matematikas. Ir neatsizvelgiai i tai,kad zeme juk apvali :D na bent jau taip mums sako.
Juk aiskiai parasiau,kad linkis bus keli simtai metru….beliko tik pasiskaiciuot.

1km=8cm 2km=16cm 3km=32 4km=64cm 5km=128cm ir taip toliau. Su kiekvienu km linkis DVIGUBEJA PROFESORIAU. Dabar dar syki pasiskaiciuok 100km linki.
Beje yra uzfiksuota ir uz didesniu atstumu esantis objektai.

Andretinas

Tai pagal tavo skaiciavima tu bent isivaizduoji kur objektas turetu butu bent uz 20km,jau nekalbant apie 100km.

Trigonometrija

Gerbiamasai, matyt mokykloje prastai buvo su trigonometrija? Tamsta čia taikai algebros laipsninę eilutę visai ne į temą..

:)

Taip pat skaitykite