Artimiausiu metu išvysime mirties planetą Nibiru

Saulė, mėnulis ir Jupiteris išsirikiuos Mergelės žvaigždyne balandžio 23 dieną, kad primintų mums Kristaus žengimą į dangų. Konspiracijų rezgėjai sieja baimę, kad pasaulio pabaiga bus šį mėnesį. Baiminamasi, kad balandžio 23 diena primins Kristaus atėjimą, dar vadinamą prisikėlimu. Tą pačią naktį taip pat sakoma, kad danguje atsiras mitologinė planetų sistema, kurioje bus Planeta X arba Nibiru. Evangelikai „Youtube“ platformoje ir interneto svetainėse teigia, kad praeitų metų lapkričio 23 dieną Biblijos knyga ir astrologinis žvaigždynas parodė, jog prasidėjo prisikėlimas. 12-ta ištrauka sako: „Ir danguje pasirodė aiškus ženklas: moteris apsirengė saule, kojas apsiavė mėnuliu ir ant galvos užsidėjo 12-os žvaigždžių karūną. Ji buvo nėščia ir verkė nuo gimdymo skausmo.“ Teoretikai teigia, kad ištraukoje moteris yra Mergelė, kurioje patvirtinama, kad mėnulis ir saulė išsirikiuos eilėje. Ankščiau šiais metais, teoretikas Meade straipsnyje parašė: „Nuo 2018m. balandžio pradžios prasidės bažnyčios išnikimas. Bus stebimas antikristaus iškilimas, Planetos X atsiradimas ir trečiojo pasaulinio karo pradžia. Visa tai truks septynerius ištvermės metus. Tačiau prieš pasiruošiant apokalipsei, verta paminėti, kad Meade ir jo kolegos jau ir anksčiau prognozavo pasaulio pabaigą, kuri taip ir neįvyko. Dar rugsėjo mėnesį NASA buvo priversta paneigti Armagedono gandus, kai sąmokslo teorijos buvo siejamos su Nibiru, dar vadinama mirties planeta, kuri gali sugriauti žemę ir sunaikinti visą gyvybę. Ši mokslu nepatvirtinta teorija apie planetą X tapo tokia vaisinga, kad NASA išleido pareiškimą, kuris patvirtina, kad tai visiška netiesa. Pareiškime rašoma: „Įvairūs žmonės prognozuoja, kad pasaulio pabaiga bus rugsėjo 23-ąją dieną kai kita planeta susidurs su žeme. Nibiru, apie kurią kalbama, neegzistuoja, todėl nebus jokio susidūrimo“,- teigė kosmoso agentūra. Nibiru ir kiti pasakojimai apie kitas klajojančias planetas yra internetinė apgaulė. Jeigu tai būtų tiesa, astronomai būtų užfiksavę ir mes apie tai žinotume, tačiau nėra naujienų iš astronomų, kurie patvirtintų Nibiru egzistavimą. Kaip atsirado tokia sąmokslo teorija? Teigiama, kad tai pažymėta mistiniais ženklais Egipto piramidėse. Meade prognozėse daugiausia yra grindžiama ištrauka iš Izaijo, skyriuje 13 9-10, kuriame sakoma: „Žiūrėk, ateis Viešpaties diena – baisi diena su rūstybe ir aršiu pykčiu, kuris nusiaubs žemę ir sunaikins joje visus nusidėjėlius. Dangiškosios žvaigždės ir jų žvaigždynai neparodys savo šviesos. Saulė kils tamsesnė, o mėnulis neskleis šviesos“. Tariamas dangaus kūnų išsirikiavimas vyksta 23 dieną, kuris atspindi vieną apsireiškimą knygoje. Tačiau ekspertai įrodė, kad nėra nieko ypatingo dėl mėnulio, planetų ir saulės išsidėstymo. Po Nibiru nepasirodymo, Meade pirmą kartą „Youtube“ savo kanale teigė, jog apokalipsė atidedama, nes planeta neaišku kada pasirodys.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

Rekomenduojami video:


2500
5 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Zorgo

Yra ta nibiru planeta už saulės ne kartą esu buvęs ten turiu gerų draugų nibirieciu taip pat jų patelės LB karštos kiek barų aš ten aplankęs kiek pragerta ciudu prikresta taip pat nibirieciai pas man uzlekia kartais

Hahaha

Atidedama ne apokalipsė, o smegenys jei tuo tikima.

trollolol

O jei ne, tai 2020 bus pipiec tada tikrai jau

Lolas

Jei ta milžiniška planeta bent kiek egzistuotų… tai ji jau būtų matoma plika akimi…. ta *PlanetaX* yra intirnetinė apgaulė, kad įbaugintų visus…atsibodo jau..

Pyktis.

Pasaulio pabaigas jau butu sunku suskaiciuoti. Nu jo pasaulis perpuves per visus galus ir apsivalymas butu labai gerai.
Dangiskasis bahuras kaip suprantu megsta stebeti visas tas kancios scenas kurios vyksta cia pas mus. Ir nesivargina kazko daryt. Nes mes gi turim laisva VALIA.
Yra tas kuris apsikrove visu bjaurybiu kancia nes kancios tevas taip liepe. Nors ir zinojo,kad tas kaip ir nieko nepakeis…
Kancios tevas dangiskasis bahuras tebunie prakeiktas!!!
O tasai kuris viska apsieme sau tebunie paslovintas per amziu amzius!
Kiek si pasaka tikra gal atejus laikui suzinosim,o gal ir ne :D

alvydas

Atsakysiu tik vienu aspektu > Nibiru planeta turėtų pasirodyti tik apie 2085 metus. Beje, nežinau, ar tai bus Žemės pabaiga, nors Nibiru planetos gravitacinė jėga sunaikino Šumerų minimą Tiamat planetą.

Taip pat skaitykite