Nelaikykite namie daikto, kuriam metas išeiti

brothers ac 03Visuomenėje susiklostė tam tikros tradicijos. Vienos laikui bėgant traukiasi, kitos, nors ir žinome, kad tai iš senovės atėjęs paprotys, išlieka.

 

Pavyzdžiui, nuotaka puošiasi balta suknele, o eidami atsisveikinti su Anapilin išėjusiuoju daugelis renkasi tamsesnių spalvų drabužius.

 

Senais laikais, kai mirusiuosius šarvodavo namuose, audeklu uždengdavo visus veidrodžius. Buvo tikima, kad veidrodžiai turi magiškos galios ir tam tikrais atvejais žmogų gali net įtraukti ir įkalinti paslaptingame požemio pasaulyje.

 

O jei veidrodis suduždavo – tai jau tikra nelaimė. Viena vertus, įskilęs veidrodis, kaip ir puodelis, lėkštė ar koks nors kitas daiktas, jau savaime pavojingas ir jo geriau atsikratyti. Tačiau bioenergetikai sako, esą tokie daiktai patys prašosi išgabenami iš namų. Apie aiškiaregių, ekstrasensų ir kitų neįprastų gebėjimų žmonių požiūrį netinkamus naudoti daiktus kalbamės su jauniausia Lietuvos ragana Neringa Saladže.

 

Daiktai nori išeiti?

 

„Aš nenaudoju ir niekam nerekomenduoju naudoti jokių įskilusių, įtrūkusių, įlūžusių daiktų. Pavyzdžiui, įskilęs puodukas ar įskilusi lėkštė kelia tiesioginį pavojų, nes galima susižeisti, įsibrėžti į aštrų kampą. O jei į įskilusį indą įpilsite karšto skysčio, jis gali trūkti. Tarkime, jei į tokią lėkštę bus įpilta karšta sriuba ir ji truks jums rankose, paprasčiausiai apsiplikinsite“, – visiems žinomus dalykus primena jauniausia Lietuvos ragana tituluojama moteris.

 

Tačiau anot N. Saladžės, vien dėl to, kad daiktas yra pažeistas, jis tampa savotišku negatyvios energijos šaltiniu. „Net jei pažeistas daiktas mums labai brangus, jei mums jo gaila, jį reikia išmesti, nes jis pats tarsi sako, kad nori išeiti.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Nesvarbu, ar tai bus veidrodis, ar vazelė, ar lėkštė, jo nereikia laikyti namuose, nes nuo jo namuose sklis neigiama energija. Negailėkite tokio daikto. Išmeskite, nes laikyti jį, kai jis pats duoda savotišką ženklą, kad nori išeiti iš jūsų namų, kad jam čia ne vieta, yra blogai“, – bioenergetikų požiūrį atskleidžia ji.

 

Svarbiausia neapaugti daiktais

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Ypač atsargiai, pasak Neringos, reikia elgtis su veidrodžiais. Tačiau ne todėl, kad senais laikais sudužęs ar įskilęs veidrodis keldavo prietaringą baimę. Atsargūs visų pirma turime dėl tos priežasties, kad aštrus jo kampas gali sužaloti. Vis dėlto bioenergetikų teigimu, esama ir daugiau priežasčių, nes veidrodis, pasak jų, lyg koks sugeriamasis popierius skystį, sutraukiąs neigiamą energiją.

 

„Savaime suprantama, kad senovinės spintos su veidrodžiu neišmesite. Bet jei manome, kad per daugybę metų jis sugėrė ne vienos kartos, kuriai tarnavo, neigiamas energijas, paprasčiausiai išvalome jį. Veidrodžius nuplauname vandeniu, kuriame ištirpinta valdomosios druskos. O po to nuvalome įprastu būdu“, – sako Neringa.

 

Buvo sakoma, kad įskilusio veidrodžio reikia kuo skubiau atsikratyti, nes tai esąs blogas ženklas, primename N. Saladžei senų laikų tikėjimus. O ji atsako, kad baimintis nereikia. „Jei kas nors sudužo, svarbiausia neišsigąsti. Reaguokime kuo ramiau, neskleiskime savo neigiamų emocijų. O jei sudužusį daiktą tinkamai apdorosite, jis nepadarys daugiau įtakos negu juoda katė, kuri „kalta“ tik dėl to, kad yra juoda. Jeigu nenorėsiu, man ir nepakenks.

 

Pavyzdžiui, kartą po lifto remonto jame atsirado veidrodis, o neatsargus kaimynas jį kažkaip užkabino ir numetė. Veidrodis sudužo. Subėgo kaimynai, ir viena sako: „kaip dabar mes šukes surinksime, juk negalima į įskilusį veidrodį žiūrėti?“ O aš pasakiau, kad jau nuvaliau su druska ir galima surinkti šukes“, – sako Neringa. Anot bioenergetikės, nereikia bijoti liesti šukių, tik daryti tai reikia atsargiai.

 

Jos teigimu, veidrodį, kurio namuose jau nebenorite laikyti, esą galima apiberti druska ir išnešti į šiukšlių konteinerį. „Kas su juo bus toliau, jums jau neturi rūpėti. Aš ir pati stengiuosi visus aštresnius daiktus išmesti, kad aplinka būtų aptaki, saugi“, – sako jauniausia Lietuvos ragana tituluojama moteris ir priduria: „Apskritai nereikia apsikrauti daiktais“.

 

Tikėti tuo, ką sako bioenergetikai ar ne – kiekvienas nuspręs pats. O štai vandens gydomąsias savybes mokslininkai tiria visu rimtumu. Tad kartą kitą juo nusiprausti ar ką nors nuvalyti – tikrai nepakenks.

 

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite