Ligoninės darbuotojui pavyko užfiksuoti šmėklos siluetą?

vaiduoklis-ligoninejeAndrew Milburnas – jaunuolis, dirbantis Lidso (Didžioji Britanija) miesto ligoninėje. Vaikinas čia dirba jau seniai: jis įpratęs prie naktinių pamainų ir darbo krūvio.

 

Tad savaitgalį, atvykęs į naktinę ligoninės pamainą, vyras nieko blogo neįtarė. Tiesa, priešingai nei jo mergina: ji paprašė atsiųsti nuotrauką, kad įsitikintų, kad mylimasis tikrai darbe.

 

Andrew sustojo koridoriaus gale ir „nutraukė“ kadrą išmaniuoju telefonu. Deja, pasižiūrėjęs į ekraną jis išvydo visai ne tai, ko tikėjosi: koridoriaus gale į vieną iš palatų įeidinėjo… šmėkla!

 

smekla

 

Jaunuolis pasidalijo neįtikėtinu kadru socialiniuose tinkluose, kur šis sulaukė beprotiškai daug dėmesio. Žmonės baisisi ir kartu negali patikėti, tačiau Andrew tikina tikrai nenaudojęs „Photoshop“ programėlės. Tad gal šmėklos visgi egzistuoja?

 

Rekomenduojami video:


2500
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Nesvarbu

Gal ir egzistuoja bet aš kažkaip tai netikiu tokiais dalykais o jeigu pati pamatyčiau realiame gyvenime tada patikesiu

liolikas ir bolikas

Cituoju is straipsnio: “Andrew tikina tikrai nenaudojęs „Photoshop“ programėlės”
Sias laikais titiketi beveik neimanoma, viska galima sumontuoti ir poto teigti koks buvo kietas ir kad atseit kazka nufotkino. Ir aplamai internetas yra vienas didelis fake. Anomalijai reiktu pervadinti pavadinima i anoFake.lt ar kazka panasaus :)

pinkprOn

Smeklos jus smeklos :D
Adobe Photoshop CS6 visagalis :)

...

turbut ilgai stovejo ir lauke koridoriaus gale kol is palatos iszengs smekla…

Taip pat skaitykite