Kanarų salose gimė knyga – „ASTROLOGIJA 2*2. PATS SAU ASTROLOGAS“


Astrologija – tai didis mokslas, kurio tikrasis potencialas deja šiai dienai yra labai paslėptas ir mažai kam prieinamas.

 

Astrologija anaiptol nėra tai, ką rodo per televizorių, tai yra tiesiog pigi populistika, kaip ir dauguma dalykų šiai dienai, kurie labiau yra tapę plataus vartojimo preke, o ne per amžių amžius patvirtinta tradicija.

 

Kali Jugos (degradacijos amžiuje), išminčiumi bus tas, kuris dėvės šventąją virvelę, o žmogaus dvasinė prigimtis bus sprendžiama pagal išorinius simbolius. Šventa vieta bus laikoma ne daugiau kaip vandens rezervuaru, o grožis priklausys nuo šukuosenos stiliaus. Gyvenimo tikslu taps pilvo prikimšimas.
Įžūlumas bus laikomas teisiu. Sugebantis išlaikyti šeimą, bus laikomas žinovu, o religijos principų bus laikomasi tik dėl reputacijos.

 

Ir daugybė kitų pranašysčių parašytų Vedų šventraštyje Šrimad Bhagavatam aiškiai atspindi šiuolaikinės visuomenės prioritetus.

 

Dėl šios priežasties dvasiniai dalykai ir tikrosios žinios yra paslėptos ir mažai kam prieinamos, tame tarpe ir Vedų astrologijos mokslas, kuris plačiau yra išlikęs Indijoje, nors apskritai Vedų mokslas nėra niekaip susijęs su Indija, tiesiog ten labiausiai išlikęs, todėl klaidinga manyti, kad tai Indiškoji tradicija.

 

Tačiau geras dalykas yra tas, kad jau visame pasaulyje galime matyti įvairiausiomis filosofijomis besidominčių žmonių ir tai tik parodo, kad žmogaus interesų laukas niekaip nėra apibrėžtas jo gimimo vietos, krikšto, tėvų ir senelių tradicijos ar apskritai įvairiausių įtakų. Šiai dienai žmogus yra laisvas rinktis tai, kas jam įdomu ir plėsti pasaulėžiūrą pagal savo norus ir vertybes.

 

Šiandien kalbiname knygos „Astrologija 2*2. Pats sau astrologas. I dalis“ vieną iš autorių Simoną Banę.

 

aprasymas

 

1. Labai įdomus ir nestandartinis knygos pavadinimas, kaip jis kilo, ką juo norima perteikti?

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Pavadinimas tiesiogiai atspindi tai, kad visą astrologijos mokslo esmę galima sutalpinti į keletą knygų, nes Rytų Jyotish astrologija orientuojasi į aukščiausią pažinimą – pažinti save kaip dvasinę sielą ir suprasti šio įsikūnijimo materialius tikslus. Nė viena kita astrologijos rūšis taip taip giliai ir plačiai neatskleidžia pačios esmės.

 

2. Ar tam, kad suprasti, jog tai giliausiai sielos tikslus parodanti astrologija, reikalinga išnagrinėti absoliučiai visas astrologijos rūšis?

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Tikrai ne. Tam gaila laiko. Kai žmogus nepraradęs žinojimo, jo intuicija, širdies balsas iš karto veda į aukščiausią žinojimą. Jeigu pagrindinį gyvenimo tikslą pastatai siekį aukščiausio žinojimo, tai pats gyvenimas link to ir ves. Mes visi Majoje, visi neišmanyme, tačiau kai visa širdimi trokšti tikrųjų žinių, jos be jokios abejonės pas tave ateis. Visa mūsų realizacija paremta norais ir troškimais, kuriuos labai norint galime atpažinti visus ir net suskirstyti laipteliais nuo mažiausiai svarbaus iki labiausiai svarbaus. Apie tai taip pat rašoma knygoje.

 

Su Vakarų astrologija buvau daug metų, iš jos pasiėmiau daug naudingų dalykų ir dabar naudoju darydama prognozes, tačiau visi taškai susidėliojo tik atradus Rytų Jyotish Vedų astrologiją, kuri yra visa ko pagrindas.

 

Neneigiu kitų astrologijos metodikų, tačiau pati radau visus pagrindinius atsakymus tame. Nes žmogaus gyvenimas nėra tik žvaigždės, tai yra visa apimanti holistinė filosofija, kurios ir laikausi. Būtent visos šios žinios atėjo per Tamal, ko pasekoje liko tik viską užrašyti ir perduoti žmonėms. Pirmiausia ir pagrindinė knygos rašymo motyvacija buvo tai, jog būtų tiesiog be galo savanaudiška tokiomis žiniomis nepasidalinti, todėl jos užrašytos visa širdimi. Dar rašydama prisiminiau vienos astrologės bendramintės prieš daug metų sakytus žodžius – „nebūk kvaila, nepasakok visko. Iš ko mes tada gyvensime, jei tu viską perduosi?“. Tiesa, tai nebuvo tada Rytų astrologija, tai buvo Vakarietiška. O aš drąsiai sakau – perduosiu viską, ką žinau be jokių paslapčių. Nes už keliasdešimt metų mano šio kūno nebeliks, o žinias nusinešime užmarštin, todėl būtina dalintis tuo, ką sužinojai, nes kažkas po daugybės metų tai atras kaip naudingąją iškaseną.

 

Visada jaučiau šį tikslą kaip giluminį ir nematau tikslo slėpti to, ką žinau. Ir paradoksas tame, kad kai negalvoji apie savo asmeninę naudą – gyvenimas apdovanoja gausiai. Ir tai nebūtinai finansai ir kupiūros – tai žmonės ir širdys…

 

3. Jūs gyvenote Lietuvoje, tačiau knyga buvo parašyta ne joje?

 

Taip, aš visą savo gyvenimą praleidau Lietuvoje, nors visada daug keliavau ir kelionės yra man kaip gryno oro gurkšnis. Taip yra dėl prigimtinių Šaulio ženklo savybių ir toks žmogus gyvena maždaug taip – mano namai visas pasaulis, nes visas pasaulis mano namai…
Tuo tarpu Tamal nuo pat pilnametystės pradėjo keliauti po visą pasaulį – Tibetą, Indiją, daug metų praleido gyvendamas su vienuoliais.

 

Buvo taip, kad dar 2020 m. vasarą aiškiai pajaučiau, kad Lietuvoje nebegyvensiu. Noriu gyventi ten, kur visada švies saulė. Tame nore įvardijau, kad kartais gali būti ir „debesėlių“. Ir viskas. Norai pildosi! Tiesiog labai norėjau, nes taip visada svajojau, tada tiesiog aiškiai įvardijau. Ir palikau likimui spręsti kur atsidursiu, nors visada žinojau, kad būsiu tarp tų, kurie kalbėsiu ispaniškai. Dar būdama šešiolikos nusipirkau ispanų kalbos žodynėlį ir jį iki šiol turiu… Visos mano draugės žino, kad minėjau šį faktą, kaip ir kitus gyvenimo faktus.. Taip yra todėl, kad vienas prisimena buvusius gyvenimus, o kitas žino savo ateitį, tiesiog viskam ateina laikas…

 

Taigi iki išvykimo keletas mėnesių pajaučiau, kad Lietuvoje artėja sunkūs laikai ir supratau, kad reikia šį veiksmą atlikti kuo greičiau. Labai greitai gavom pasiūlymą skristi į Tenerifę. Tuomet tiesiog per savaitę laiko buvo atlikta viskas – pradedant visų daiktų atsikratymu, bilietų pirkimu, kas jau tada nebuvo taip paprasta su daugybę reikalavimų. Du nepilnamečiai vaikai – tiesiog pasiimi po pažastimi ir keliauji :D Kur kas sudėtingiau būtų pasiimti katinus ir šunis nei vaikus. Taip pat paliktas butas ir automobilis, nes dieną po to uždarė visas erdves ir paskelbė karantiną, būtumėme nebeperskridę per Anglijos oro uostą. Pats likimas davė palankias galimybes.

 

Taigi niekas nesutrukdė šio žingsnio. Nes prisirišęs prie daiktų žmogus šiame pasaulyje praranda daug galimybių… O iš tiesų kiekvienas iš mūsų turime neribotas galimybes ir tam nereikia jokių pasų.
Gebėjimas neprisirišti prie vietos ir žmonių atveria tikrai didžiulius horizontus, nes nors vienam žmogui jo tėvynė jam yra viskas, tačiau aš puikiai suprantu, kad mano nei gimimas nei mirtis niekaip neapribota, dėl to savęs nevaržau jokiais bereikalingais rėmais.

 

Butas vėliau buvo parduotas, nes buvo paliktas įgaliojimas, o automobilis perduotas giminaičiams ir esmė tame, kad išvykus realizacija tik atsivėrė ir ženkliai pasikeitė aplinkybės uždirbti daugiau. Apskritai šis sprendimas lėmė daug dalykų, nes kai nebijai paleisti, visada ateina naujos galimybės, kuriose veiki su didžiausiu entuziazmu.

 

4. Ar tai lėmė ir kažkokie astrologiniai rodikliai?

 

Tikrai taip. Kai mes išvykstame į vieną ar kitą šalį nuo gimimo vietos, tai keičiasi ir tam tikra asmeninio horoskopo išsidėstymo padėtis. Viena planeta aktyvuojasi galbūt teigiamai, kita – neigiamai. Tarkime jeigu jūs vykstate pietvakarių kryptimi nuo gimimo vietos, kaip mano atveju (Kanarų salos yra į pietvakarius nuo Lietuvos), – įsijungia Rachu, o tai reiškia, kad būstas, kuriame yra Rachu savaime įsijungs.

 

Mano Rachu aktyvavo vaikų sritį, nes žinoma turėjau juos ugdyti namie pati per ugdymosi nuotoliniu būdu sistemą, o taip pat atvėrė kūrybą ir finansus. Visa tai realizavosi labai tiksliai. Tokį metodą gali naudoti bet koks žmogus, kuris jaučiasi „užstrigęs“, tarsi „pakibęs“. Suveikia labai greitai, bet priklausomai nuo to, kur yra Rachu gimimo horoskope.

 

Jeigu vykstate vakarų kryptimi aktyvuojate Saturno planetą, rytų – Saulę, pietryčių –Venerą, pietų – Marsą, šiaurės – Merkurijų, šiaurės vakarų – Mėnulį, šiaurės rytų – Jupiterį.

 

5. Ar tai reiškia, kad visada svarbus gimimo laikas? Kodėl astrologai komentuoja žmones nežinodami gimimo laiko?

 

Taip, labai svarbus gimimo laikas. Be jo neįmanoma pasakyti visiškai tikslios informacijos. Dėl šios priežasties tai yra vienas didesnių šio mokslo trūkumų, nes ne visi žino savo gimimo laiką. Tokiu atveju patariama kreiptis į ligoninę, kurioje gimėte, nes jie archyve saugoja duomenis 50 metų (nors būna skirtingų atvejų priklausomai nuo ligoninės).

 

6. Kaip atsirado noras parašyti knygą?

 

Kad rašysiu knygas žinojau visada, o konkrečiai šios knygos rašymą lėmė aplinkybės. Vedu astrologijos mokymus ir juose be galo jautėsi lietuviškos literatūros poreikis, o Vedų astrologijos knygų lietuvių kalba visai nėra. Dėl šios priežasties buvo esminė giluminė priežastis, kodėl knyga turėjo atsirasti. Nors tikrai labai esu panirusi ir namų šeimininkės rolėje, tačiau tai niekaip nesutrukdė gimti knygai. Nes kai pradedu rašyti, tai per kelias valandas gali gimti dešimt puslapių, tiesiog mintys taip liejasi, kad tik spėju rašyti.

 

Esu be galo laiminga, nes labai daug žmonių šią knygą pajautė širdimi ir būtent taip ir apibūdino, kad „autoriai įdėjo be galo daug širdies“. Man ji tarsi mano trečias kūdikis, kuri vistik yra daugybės metų veiklos rezultatas, o būtent Tamal sudėliojo viską, ko jai trūko tam, kad galėtų realizuotis fiziniame pavidale.

 

Beje ši knyga puikiai tinka ir ne tik astrologijos entuziastams, nes joje daug dvasinių žinių ir apskritai filosofijos, kuri naudinga kiekienam žmogui tam, jog suprastų, kad ne viskas matoma tik akimis.

 

7. Ar planuojate daugiau parašyti knygų?

 

Tikrai taip. Ši knyga turės ir antrą ir trečią dalį, bet kaip ir kūdikių gimimo taip ir jų kol kas nežinome. Viskas vyksta taip, kaip turi vykti. Šiuo metu rašomos kitos dvi knygos, kurios taip pat susijusios su mūsų organizuojamais kursais ir paskaitomis, tačiau tai jau bus knygos, susijusios su psichoterapija ir transformacija. Tamal turi daug dvasinių žinių, o aš studijavau Geštalt psichoterapiją, todėl apjungus šias žinias gaunasi šaunus duetas.

 

Astrologijos knygą galite įsigyti čia:
http://https://astrologijosguru.lt/astrologija-2X2-pats-sau-astrologas/

 

Taip pat galima užsisakyti astrologinę konsultaciją arba atskiras paskaitas:
http://astrologijosguru.lt/

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite