JAV netiesiogiai pripažino NSO fenomeno egzistavimą

rendlesham-incidentasVisai neseniai buvo pasiektas svarbus lūžis susijęs su informacija apie NSO fenomeną.

 

Jungtinės Amerikos Valstijos išslaptino dokumentus iš kurių išplaukia de facto NSO fenomeno egzistavimo pripažinimas.

 

Buvo paviešinti Johno Burroughso, buvusio JAV kariškio ir vieno iš “Rendlesham miško incidento” liudininkų, medicininiai įrašai, kurių dėka jis pripažintas neįgaliu dėl radiacijos nuo “neatpažinto aplinkos fenomeno”.

 

Informacijos apie nežemiškų civilizacijų veiklą planetoje viešinimo bendruomenė ir politiniai aktyvistai dėkoja respublikonų senatoriaus Johno McCaino biurui už tarpininkavimą ir pagalbą.

 

Johno Burroughso medicininiai įrašaibuvo laikyti valstybės paslaptimi apie 30 metų, dėl to buvęs kariuomenės seržantas negalėjo pretenduoti į pensiją, nors pats patiria sunkius sveikatos sutrikimus.

 

Kova dėl šių medicininių dokumentų išslaptinimo prasidėjo po organizacijos Paradigm Research Group organizuoto renginio Citizen Hearing on Disclosure, kuriame ir buvo pristatyta J.B. situacija.

 

Priminsime, kad Rendleshamo miško incidentas laikomas angliškuoju Rosvelu, tik ten skirtingai nei JAV, Anglijoje matytas NSO buvo stebėtas iš artimo atstumo ir buvo stebimas netoli karinės oro pajėgų bazės.

 

Parengė: exopolitics.lt

 


Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami skelbiamą turinį portale kuris priklauso Anomalija.lt grupei, Jūs turite įdėti nuorodą į šaltinį (t.y. Anomalija.lt). Daugiau informacijos apie naudojimo taisykles rasite čia.

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite