Visata negailestinga tiems, kurie mėgsta smerkti, pykti ar pavydėti

visata-zmogus-negatyvasJei kažką mėgsti daryti, visata pasirūpins kad to gautumei dar daugiau. Jei pyksti, turėsi daugiau ant ko pykti, jei smerki, turėsi ką smerkti.
 
Jei mėgsti, reiškia turi norą tai kartoti, o visata pildo norus, todėl gaunate vis daugiau progų tai daryti.
 
Galite sakyti, kad kaip galima norėti pykti. Gali būti, kad dabar jau suprantate, kad pyktis galiausiai suteikia nemalonius jausmus, tačiau jau esate įpratę – toks elgesys jau tapo įpročiu, todėl tai ir nuolat kartojate.

 

Smerkimas irgi yra malonumas. Kaip ir muštis kažkam yra malonumas, net ir jei po to gauna bausmę, turi apmokėti žalą, įvairių nemalonumų ir t.t. Vėliau negali susilaikyti ir vėl tai padaro. Tai jei negali susilaikyti, reiškia traukia tai daryti? Tai reiškia yra noras. Galite sakyti, kad žmogus nesusivaldo. Bet tai juk irgi reiškia, kad noras tai padaryti stipresnis už galimybę susivaldyti, taigi, tai noras.

 

Pavyzdžiui, pomėgis smerkti gali būti jau įsikibęs į pasąmonę. Jei taip yra, tai visata Jums parūpina vis daugiau progų smerkti. Ji juk pildo visus mūsų norus. Taigi, aplinkoje vis randasi įvairių aplinkybių už kurias galite smerkti ir mėgautis šiuo malonumu. Tačiau bėda ta, kad tos aplinkybės yra dažniausiai labai skaudžios ir neigiamai atsiliepiančios gyvenimui. Tačiau dažnai nesusivokiama ir taip elgiamasi toliau.

 

Kartais žmogus nori būti aukos vaidmenyje, vien tam, kad galėtų daugiau smerkti, mėgautis šiuo malonumu, taip pakelti savo vertę ir pan. Tokiu atveju netgi gali būti pritraukiamos aplinkybės kai labai įskaudina/išduoda artimas žmogus. Juk tada galėsite smerkti į valias? Visiems pasakoti apie tokį niekšingą elgesį ir visaip kitaip mėgautis. Kartais net tapti tikru smerkimo gurmanu!

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Taigi, dar kartą pagalvokite, ar norite pritraukti tokias aplinkybes į savo gyvenimą ir ar tikrai šie malonumai yra tie, kurie padarys Jūsų gyvenimą laimingu.

 

O ką daryti, jei to jau nebenorite, tačiau tai nuolat kartojasi?

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Jei tvirtai nusprendėte, kad to Jūsų gyvenime nebeturi būti, griežtai atsisakykite tai daryti bet kokiomis aplinkybėmis. Lygiai taip, kaip alkoholikas meta gerti alkoholį. Norėdamas sėkmės, jis tai padaro labai tvirtai ir ryžtingai. Jis žino, kad vienas kartas vėl grąžins į alkoholio liūną. Lygiai taip ir su kitais įpročiais, kurie įsitvirtinę mūsų gyvenime.

 

Taigi, nustoję tai daryti, vis labiau nutolinsite tuos atsitikimus, kurie suteikdavo Jums tų emocijų, prie kurių buvote pripratę, mėgaudavote jomis, jei ne sąmoningai, tai bent pasąmoningai, nes neturėdavote kokybiškesnių malonumų.

 

Taigi, smerkimas irgi yra malonumas, tačiau labai žemo lygio, toks kaip ir muštis, išduoti, griauti, gadinti, prasivardžiuoti ir t.t. Kad tai nemalonumai negalime prieštarauti, nes dėl ko kito tada taip elgiasi žmonės?

 

Šaltinis: samone.lt (ieškomas autorius)

Rekomenduojami video:


2500
2 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Petkaa

Pavydi manau visi zmones ;) 5% gal kokiu zmoniu kuriem viskas dzin :D kiti visi like pavydi kad pas kaimyno zmona papai didesni ar sikna riesta… kad kaimynas vazineja ten su lombardzini…. pavydas buvo ir bus tol kol pasauly bus neligybe….

lops

cia tik lietuviai taip

Krystal

Kokia kvaila visata, ar ji nesupranta, kad aš nenoriu nieko smerkti ar pykti, bet susiklosto tokios situacijos kai tenka gyventi ar dirbti su visokio plauko žmonėmis, kurie yra egoistai ir nesupranta, kas yra pagarba..kaip ant tokiu nepykti. ?? Nesąmonė kažkokia..:(((

Tiesiog nekreipti dėmesio i tokius zmones ir leisk jiems buti. Nes kur mes beeitume mes tikrai visokio plauko zmoniu sutiksime. Jei mes pykstam ant tu zmoniu jie tikrai nepasikeis. Tik mes sau blogiau padarysime.Stenkitės tai daryti kiekviena diena ir pamatysit kaip bus lengva veliau . Nukreipkite mintis ten kur jus jauciates gerai.Jei ateina pyktis,keiskit i tas mintis kur jums gera. Vel pyktis keiskit vel i geras. Tol kol ismoksit nebekreipt i tuos zmones ar pykti.Linkiu jums pozytivumo:)

Saturnas

Kaip aiškiai įvardijote save.

Taip pat skaitykite