Zodiako ženklai ir jų silpnybės

astrologija-minusai-zenkluKlysti – žmogiška. O kiekvienas Zodiako ženklas klysta savaip. Ir kiekvienas jų turi charakterio bruožų, kurie net ir auksinės kantrybės žmogų gali įstumti juodžiausion neviltin. Taigi pakalbėkime apie silpnybes, kurių turi kiekvienas iš dvylikos Zodiako ženklų.

 

Avinas (03.21-04.20)

 

Viena dažniausiai pasitaikančių po šiuo ženklu gimusių žmonių klaidų – per didelis tiesmukiškumas bendraujant. Avinai dažnai išsako savo nuomonę be, jų galva, nereikalingo daugiažodžiavimo įterpiant „galbūt“, „o kodėl gi ne…“, „aš manau, kad…“ ir pan. Taigi tai, ką jie kalba, aplinkiniai neretai priima kaip grubų netaktą. Juk iš tiesų ne tas pats, ar pavadinti žmogų idiotu, ar tiesiog pasakyti, kad galbūt jis klysta.

 

O tokia taktinė klaida iš paskos atsitempia ir kitą: kai žmonės pasipiktina pernelyg tiesmukiška Avino pastaba, jis nuoširdžiai nustemba, kodėl neatsižvelgiama į jo tokią taiklią repliką? Avinas užsisklendžia ir apskritai praranda norą bendrauti su „nežinia dėl ko“ įsižeidusiu pašnekovu.

 

Kiek mažesnė, bet vis dėlto taip pat dažnai pasitaikanti Avinų klaida – veikti neapgalvojus, paskubomis. Deja, taip neretai sugriaunami net ir patys geriausi tikslai. Pavyzdžiui, pasiguodžia koks žmogus Avinui savo problemomis. Geraširdis Avinas, vos išklausęs (jei apskritai išklausė iki galo), tuojau pat puola spręsti situaciją, rūpintis to žmogaus reikalais, nors vėliau paaiškėja, kad taip tik dar labiau viską sujaukė, o pašnekovui apskritai reikėjo ne realios pagalbos, o tik paguodos, draugiško patarimo…

 

Jautis (04.21-05.21)

 

Vienas didžiausių Jaučių trūkumų – pernelyg didelis konservatyvumas. Šio ženklo atstovai – tikri įpročių vergai. Todėl jie sunkiai prisitaiko prie bet kokių naujovių, juos erzina pokyčiai santykiuose, darbe, aplinkoje, kiekvienoje naujovėje linkę įžvelgti grėsmę sau.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Be to, šis įgimtas konservatyvumas dažnai trukdo Jaučiams adekvačiai reaguoti net į tuos žmones, su kuriais jie jau yra vienaip ar kitaip susiję. Jaučiams atrodo, kad absoliučiai visi žmonės turėtų laikytis tokių pačių įpročių, kaip jie, mąstyti ir veikti taip, kaip Jaučiams atrodo geriau. Kas netelpa į Jaučio susikurtus rėmus – tas vienareikšmiškai priskiriama blogiui.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Dvyniai (05.22-06.21)

 

Didžiausia Dvynių klaida – tai, kad bet kokioje kompanijoje jie stengiasi visiškai pritapti, taip išsižadėdami netgi savo asmenybės dalies ar pamindami principus, kuriais visą laiką vadovavosi. Nors Dvyniai – ypač draugiški, dažnai tampa kompanijos siela, vis dėlto jiems vertėtų išmokti prikąsi liežuvį ir išlaikyti atstumą kai to prireiks.

 

Kitas Dvynių trūkumas – tai, kad jie linkę daugybę klausimų spręsti paviršutiniškai, retai kada gilinasi į detales, turi savo nuomonę apie tuos klausimus, kurių nėmaž nėra pastudijavę. Tačiau savo įgimtais oratorystės sugebėjimais moka viską pateikti taip, tarsi patys būtų šios problemos sprendimo ekspertai.

 

Vėžys (06.22-07.22)

 

Pagrindinė Vėžių problema – pasyvumas. Jie per retai išsako savo nuomonę, lengvai pasiduoda aplinkinių įtakai. Pavyzdžiui, gali išsiruošti į vakarėlį, kuris jiems visai nepatiks, ir jie tai puikiai iš anksto žino – tačiau ten eina visi draugai, taigi ir Vėžiui – pakeliui.

 

Asmeniniame gyvenime taip pat pernelyg atidžiai įsiklauso į kitų žmonių patarimus ir vengia galvoti savarankiškai. Jiems keblu apsispręsti, ar nori artimiau bendrauti su kokiu žmogum, ar ne, net ir profesiją ar pomėgius retai kada renkasi savarankiškai – vis žvalgosi, kas jiems galėtų pasufleruoti iš šalies.

 

Be to, dauguma Vėžių labai greitai įsižeidžia. Net ir dabar, galima spėti, kas nors iš jų skaito apie save ir raukosi, esą visa tai – nesąmonė. O kodėl? Todėl, kad užuot taisę savo klaidas jie norėtų jų tiesiog nepastebėti.

 

Liūtas (07.23-08.23)

 

Šio ženklo atstovams būdingas pernelyg didelis patiklumas, jie linkę sureikšminti iš esmės visai nereikšmingus dalykus. Todėl, nepaisant savo įgimtos išminties, nuolat rizikuoja patekti į sukčių ir aferistų akiratį. Jei kas Liūtą įtikins, kad taip elgdamasis jis pademonstruos savo pranašumą – Liūtas versis per galvą kad tik taip ir padarytų.

 

Reikalauja sau daug dėmesio, nenoriai pripažįsta kitą lyderį šalia savęs. Tuo kartais gali įžeisti net ir labai jiems brangius žmones.

 

Mergelė (08.24-09.23)

 

Visų pirma į akis krinta išskirtinis Mergelės ženklo žmonių racionalumas. Jis praverčia darbe, tačiau neretai trukdo bendraujant su žmonėmis – ten, kur reikia emocijų ir empatijos, gali sutrukdyti. Žmonių bendravime ne visada galioja įprasti logikos dėsniai. Ypač meilės reikaluose.

 

Kitas bruožas, kurį Mergelės iš įpročio paverčia manija – tai švara ir tvarka. Be abejo, puiku kai namuose grindys spindi švara, bet juk būna ir tokių situacijų, kai ne jos tampa svarbiausia… O štai Mergelėms bus svarbu IR JOS! Pedantizmas iki smulkmenų verčia kentėti ir pačias Mergeles, ir jų artimuosius.

Rekomenduojami video:


2500
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Endzejus

Neatitinka data horoskopu

Anonimas

AZ\az\|

Taip pat skaitykite