Žiauriausi visų laikų tėvai

Tėvai mums reikalingi tam, kad mylėtų ir rūpintųsi. Paprastai tuo pačiu atsidėkoti stengiamės ir jiems. Deja, ne visi tėvai supranta savo reikšmę vaikui. Pristatome 10 pačių žiauriausių visų laikų tėvų (youtube.com inf.).

 

Josefas Fritzlis

 

josef

 

1984-aisiais savo paties dukrą Josefas Fritzlis 24 metams įkalino rūsyje. Per visą laiką apie 3000 kartų mergina patyrė tėvo prievartą, o laukėsi nuo jo mažiausiai 7 kartus.

 

Mary Ann Cotton

 

1800 metais naudodama arseno trioksidą Marry Ann Cotton nužudė 15 savo pačios ir įvaikintų vaikų. Beje, iš viso, įskaitant mylimuosius, per savo gyvenimą ji nužudė 20 žmonių.

 

Jennifer Marie Vargas

 

jenifer

 

Sulaikyta 2013 metais, kai, susiriejusi su 6-mečiu sūnumi, įpykusi išplėšė jam genitalijas. Beje, supratusi, ką padarė, bandė tai sutvirtinti klijais.

 

 

Ryanas O’Nealas

 

1973 metais aktorius šovė į savo paties sūnų ir sumušė jo 10 metų dukterį dėl to, kad ši laimėjo „Oskarą“. Kiek paaugusiai merginai jis pasiūlė, pasak jo, puikų būdą numesti svorio – uostyti kokainą.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Ivanas Rūstusis

 

1851 metais savo nėščią įvaikintą dukterį už tai, jog ši vilkėjo kūną apnuoginančius drabužius, jis mušė lazda tol, kol ši patyrė persileidimą. Sužinojęs apie tai jo sūnus bandė Ivaną sudrausminti. Tačiau su ta pačia lazda buvo užmuštas negyvai.

 

Britany Hill

 

Sulaikyta 2012 metais, kai laikraščio reklamoje bandė parduoti savo pačios vaiką. Už 4 metų sūnų ji tikėjosi gauti bent 4000 dolerių.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Sarah Burge

 

sarah

 

2011-aisiais, kai jos dukrai buvo vos 7-eri, Sarah Burge jai padovanojo kuponų plastinei chirurgijai ir nuvedė į striptizo „būrelį“. Tačiau moteris sulaikyta tik tuomet, kai savo 15-metei dukteriai sumanė botoksu paputlinti lūpas.

 

Erodas Didysis

 

Bijodamas, kad trys sūnūs prieš jį gali būti parengę sąmokslą, visus juos nužudė. Vienas iš jų buvo nužudytas likus 5 dienoms iki paties Erodo mirties.

 

Rekomenduojami video:


2500
4 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
zinantis

Ivanas Rustusis 1851 metais???? Prisikele is mirusiu??? Siaip jis gyveno 16 amziuje.

Ezekiel

Na ir pasitaiko niekšai, pavojingiems tėvams iš viso turi būti darudžiama turėti vaikų. Lietuvoje irgi daug šeimų patyria smurtą, tačiau dar neseniai įstatymai buvo naudingi smurtaujams.

soferis

I sarasa reiktu itraukti Gertrude Baniszewski. Ta kale, suka, ismata negyvai nukankino dukterecia Sylvia Likens, yra net filmas sukurtas the girl next door (ir dar kazkoks kitu pavadinimu,bet ta pacia istorija). Internete rasite daug daugiau,kankinimai buvo nenormalaus ziaurumo + ji itrauke savo mazamecius vaikus i visa kankinimo veikla,iskaitant ir lytini akta ir prievartavima..

...

Mačiau abu. Tas “kažkoks kitu pavadinimu” yra American Crime, ir būtent jis yra vienintelis filmas, sukurtas pagal šią istoriją. Jis tikrai vertas dėmesio, puiki režisūra, puiki aktorių vaidyba, pelniusi ir apdovanojimų. O Girl Next Door ne tik kad istorija kita, bet ir filmas trečiarūšis mėgėjiškas siaubiakas su sadistinio porno elementais ir artistais iš sudegusio teatro :)

Paradigm Shift

Ta kalė (kitaip nepavadinsi) kur sunui nuplėšė pimpalą su kiaušiais turbut karatistė. Tu tik pagalvok: Čiupt! Trūkt! Pyst! Nebėr! Iš kur tiek jėgos pas mergą, a?

grazka

Blyn , Paradigma , turiu prasyma, pakomentuok “delfije” , tavo komentaras AUKSCIAUSIO lygio , pagarba tavo jumoro jausmui ;)))

Taip pat skaitykite