Zodiako ženklų suderinamumas – Draugystė

Kodėl pasirenkame į draugus vienus žmones, bet neprisileidžiame kitų? Atsakymą gali pateikti astrologai.

 

AVINAS

(03 21–04 20)

 

Avinas draugauja su Dvyniais, vandeniu, Liūtu ir Šauliu. Šis ženklas priklauso Ugnies stichijai, todėl turi ryškių lyderio savybių. Avinas greitai užsiplieskia ir lengvai įsižeidžia. Tai stipriai veikia draugystę. Jis visada pasirengęs palaikyti draugą, bet kartais jam būna svarbesni materialūs dalykai.

 

JAUTIS

(04 21–05 20)

 

Draugauja su Žuvimis, Vėžiu, Mergele ir Ožiaragiu. Jį valdo Žemės stichija. Jautis pasižymi organizatoriaus sugebėjimais. Jis neskiria draugų nuo šeimos ir elgiasi vienodai šiltai. Į Jautį visada galima kreiptis patarimo ir pagalbos. Savo draugui jis negailės nieko.

 

DVYNIAI

(05 21–06 21)

 

Draugauja su Avinu, Liūtu, Svarstyklėmis ir Vandeniu. Šis ženklas priklauso Oro stichijai. Dvyniai moka bendrauti ir pasižymi draugišku charakteriu. Jie turi daug draugų. Jie moka išklausyti ir būna gana lankstūs bendraudami, gali sutarti su įvairiais žmonėmis, tačiau labiausiai vertina intelektą.

 

VĖŽYS

(06 22–07 22)

 

Draugauja su Jaučiu, Mergele, Skorpionu ir Žuvimis. Tai – gana uždaras, į refleksiją linkęs Vandens ženklas. Vėžys gali palaikyti savo draugus, tačiau užmegzti su juo naują pažintį būna sunku. Jis liks ištikimas draugui, jeigu tas nepraras jo pasitikėjimo. Jam patinkas spręsti savo draugų problemas. Tai jis laiko savo pareiga.

 

LIŪTAS

(07 23–08 23)

 

Draugauja su Dvyniais, Svarstyklėmis, Avinu ir Šauliu. Gana agresyvus ženklas, nes priklauso Ugnies stichijai. Liūtas pasižymi gerais organizatoriaus sugebėjimais ir stengiasi būti lyderiu visur. Jam nėra paprasta susidraugauti su kuo nors, nors ir labai mėgsta dėmesį. Liūtas yra labai jautrus ir bijo per arti prisileisti kitus. Jis kruopščiai renkasi draugus, bet net jiems stengiasi vadovauti.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

MERGELĖ

(08 24–09 23)

 

Draugauja su Vėžiu, Skorpionu, Jaučiu ir Ožiaragiu. Tipiška Žemės stichijos atstovė. Ji mėgsta užsisklęsti savyje, būti paslaptinga ir turi gerų strateginių sugebėjimų. Mergelė laikoma „komunikatore“. Ji nėra per daug pasitikinti savimi. Mergelė – kukli iš prigimties. Jai sunku susidraugauti su žmonėmis. Savo draugams ji bus lojali ir galės duoti naudingų patarimų sunkioje situacijoje.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

 

Draugauja su Liūtu, Šauliu, Dvyniais ir Vandeniu. Jos priklauso Oro stichijai. Pagal charakterį jos būna idealistės. Svarstyklės nenori būti absoliučiomis lyderiėmis, bet stengiasi kontroliuoti viską aplinkui. Jos traukia žmones prie savęs ir mėgsta juos konsultuoti. Joms lengvai sekasi įžvelgti susiklosčiusios situacijos pliusus ir minusus. Svarstyklės nepakelia vienatvės ir nuolat ieško socialinių kontaktų.

 

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

 

Draugauja su Mergele, Ožiaragiu, Vėžiu ir Žuvimis. Jį valdo Vandens stichija. Jis mėgsta būti uždaras, neperprantamas, todėl jo draugų ratas – ribotas. Draugystės atžvilgiu Skorpionas elgiasi išmintingai, tačiau kitas su juo reikia būti atsargiam, nes dėl vieno netinkamo žingsnio gali greitai virsti priešu. Draugystė su Skorpionu gali tęstis ilgai, kai bičiulius sieja rūpestis, pagarba ir pasitikėjimas.

 

ŠAULYS

(11 23–12 21)

 

Draugauja su Svarstyklėmis, Vandeniu, Avinu ir Liūtu. Jis yra Ugnies stichijos atstovas. Pasižymi puikiais komunikaciniais sugebėjimais ir būna geras draugas. Šaulys yra atviras ir mėgaujasi nuotykiais, kuriuos patiria kartu su savo draugais. Su juo lengva susidraugauti, nes jis atrodo žavingai ir niekada nesistengia diktuoti kitiems savo sąlygų. Šaulys kaip draugas bus drąsus ir ryžtingas.

 

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

 

Draugauja su Skorpionu, Žuvimis, Jaučiu ir Mergele. Ožiaragis pasižymi slaptomis lyderio savybėmis, kurių stengiasi neatskleisti. Draugams jis būna lojalus ir stengiasi jais rūpintis. Jo draugystė būna stabili ir ilgalaikė.. Ožiaragis stengiasi padėti bičiuliams be išskaičiavimų, viską daro iš širdies.

 

VANDENIS

(01 21–02 19)

 

Draugauja su Šauliu, Avinu, Dvyniais ir Svarstyklėmis. Jis priklauso Oro stichijai. Jis turi daug draugų, todėl jam sunku palaikyti stabilius santykius su visais. Dėl tos priežasties Vandenis retai kada užmezga labai tvirtą ir ilgalaikę draugystę. Jis mėgsta laisvę ir negali pakęsti, kai kas nors primeta jam savo nuomonę. Jis ir pats taip nesielgia. Vienintelis dalykas, kas gali būti stipri jungtis draugiškiems ilgalaikiams santykiams su Vandeniu – intelektas.

 

ŽUVYS

(02 20–03 20)

 

Draugauja su Ožiaragiu, Jaučiu, Vėžiu ir Skorpionu. Jos priklauso Vandens stichijai. Bendrauti su žmonėmis Žuvims padeda kūrybiniai polinkiai, imlus protas ir komunikaciniai sugebėjimai. Pagal savo prigimtį jos yra gana atviros ir tiesio, dosnios ir jautrios. Jos moka išklausyti ir tinkamai išanalizuoti gaunamą informaciją. Draugystė su jomis būna labai patvari ir patikima.

 

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Skorpionas

Daugiau APIE SUDERINANUMA

Taip pat skaitykite