10 stebuklų, šokiravusių pasaulio tikinčiuosius

Stebuklingi įvykiai vyksta ir yra nepaaiškinami, tačiau kai kurie iš jų yra keistesni nei kiti. Stebuklas yra šiek tiek daugiau nei vaiduokliškas apsireiškimas ar pagijimas nuo sunkios ligos. Kartais stebuklai būna tiesiog keisti ir painūs. Toliau pateikiamas „Listverse.com“ stebuklų sąrašas skatina rimtai pasukti galvą.

 

10. Jozefas iš Kupertino

 

Jozefas iš Kupertino buvo italų vienuolis pranciškonas. Jis laikomas šventuoju ir mistiku. Sakoma, kad 1630 metų spalį jis staiga pakilo į orą ir pakibo virš procesijos, skirtos šventajam Pranciškui Asyžiečiui. Kurį laiką pakybojęs, jis nusileido atgal ant žemės. Jozefas taip į orą buvo pakilęs kelis kartus, taip pat ir priešais popiežių Urboną VIII. Dėl šio ypatingo „gebėjimo“ jis laikomas pilotų ir astronautų šventuoju ir globėju.

 

9. Šventoji Bernadeta

 

Pasak Romos Katalikų Bažnyčios, kai kurie kūnai po mirties nesuyra ir nekeičia išvaizdos. Šie kūnai išlieka lankstūs ir be jokių irimo požymių neribotą laiko tarpą be jokios priežiūros ar balzamavimo.

 

bernadeta

 

Vienas toks kūnas yra Šv. Bernadetos. Ji mirė daugiau nei prieš 130 metų, tačiau sakoma, kad jos kūnas atrodo lygiai taip pat, kaip ir mirties valandą.

 

8. Fatima, Portugalija

 

Portugalijoje, Cova da Iria laukuose šalia Fatimos miesto buvo užfiksuotas stebuklingas įvykis. Pasak legendos, trims piemenims apsireiškė Mergelė Marija ir pasakė, kad toje vietoje netrukus įvyks stebuklas. Ji net pasakė tikslią datą ir laiką.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

fatima

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

1917 metų spalį tūkstančiai žmonių susirinko minėtoje vietoje. Po vidurdienio, išsisklaidžius debesims išlindo saulė, tačiau ji atrodė kitaip nei įprastai. Pasak liudininkų, ji priminė besisukantį diską ir zigzagais praskriejo pro Žemę. 1930 metais bažnyčios valdininkai šį stebuklą oficialiai pripažino.

 

7. Atika, Japonų Statula

 

1973 metais kurčia vienuolė Agnesė Katsuko Sasagava išvydo Mergelės Marijos apsireiškimą ir iškart po to ant jos rankos atsirado stigma, kuri pradėjo kraujuoti. Tų pačių metų birželį medinė Mergelės Marijos statula, stovėjusi šalia vienuolės bažnyčios taip pat pradėjo kraujuoti toje pačioje vietoje.

 

atika

 

Kelerius metus po šio įvykio statula nuolat verkdavo ir netgi prakaituodavo be jokios paaiškinamos priežasties. Mokslininkai paėmė kraujo, ašarų ir prakaito mėginius ir nustatė, kad šie yra tikri ir žmogiškos kilmės. Netrukus vienuolė Agnesė atgavo klausą, nors ir nebuvo gydoma nuo kurtumo.

 

6. Martinas de Porresas

 

Martinas de Porresas buvo Dominikonų Ordino padėjėjas, gyvenęs Peru. Neskaitant kitų jo padarytų stebuklų, tokių kaip ligotųjų gydymas, jis labiausiai garsėjo sugebėjimu būti dviejose vietose tuo pačiu metu.

 

Martinas ne kartą buvo pastebėtas tolimose vietose, tokiose kaip Meksika ar Japonija, nors tuo pačiu metu jis būdavo ir savo namuose Peru. Kaip įrodymą de Porresas pateikdavo itin detalius tolimų kraštų apibūdinimus. 1962 metais jis buvo paskelbtas šventuoju.

 

5. Kartago Statula, Kosta Rika

 

1635 metais jauna mergaitė iš Kartago bevaikščiodama miesto gatvėmis rado nedidelę moters ir vaiko statulėlę. Statulėlę ji parsinešė namo, tačiau sekančią dieną statulėlė pradingo ir atsirado toje pačioje vietoje, kur buvo rasta. Kai tai pasikartojo kelis kartus, mergaitė statulėlę nunešė kunigui. Jis pastebėjo, kad statulėlė vaizdavo mergelę Mariją, laikančią kūdikį Jėzų. Kunigas statulėlę uždarė dėžutėje, bet kitą naktį ji ir vėl pradingo, nepaaiškinamai atsirasdama į tą pačią vietą gatvėje, kur ją rado mergaitė. Galiausiai statulėlė buvo padėta Dievo Motinos ir Angelų Bazilikoje, kur ją dabar gali apžiūrėti tikintieji.

 

4. Romėnų komunija

 

595 metais vykusiose romėnų mišiose viena komuniją ruošusi moteris pradėjo juoktis išgirdusi, kad šventinta duona ir vynas yra laikomi tikru Jėzaus kūnu ir krauju. Popiežius Šv. Gregorijus, kuris dalyvavo mišiose, atsisakė duoti nepagarbiai moteriai komuniją. Netrukus po to dalis duonos ir vyno pavirto tikru žmogaus krauju ir kūnu. Šios relikvijos vis dar saugomos Andechso mieste Vokietijoje.

 

3. Seminole Finansų Centras

 

Vienas iš naujesnių stebuklų įvyko Clearwater mieste, Floridos valstijoje 1996 metų pradžioje. Mergelės Marijos atvaizdas pasirodė ant Finansų Centrą dengiančių juodo stiklo plokščių. Vaivorykštės spalvų atvaizdas buvo beveik dviejų aukštų dydžio.

 

Vietiniai vandalai, mėtę įvairius butelius su skysčiu, atvaizdui nepadarė jokios žalos. Jau daugiau kaip pusė milijono tikinčiųjų aplankė šį stebuklą.

 

2. Vilardo Fullerio gydymai

 

Istorijos knygose galima rasti ne vieną nepaaiškinamą išgijimo atvejį, ypač kalbant itin sunkias ir nepagydomas ligas. Tačiau Vilardas Fulleris iš Luisianos valstijos išgarsėjo būtent savo stebuklingomis dantų gydymo galiomis. Nuo 1940-ųjų iki pat 1970-ųjų metų jis išgydė daugybę dantų skylučių ir kitų burnos ligų. Liudininkai teigia, kad atėjus pas V. Fullerį ėduonies paliktas ertmes tiesiog užpildydavo iš nežinia kur atsirandančios aukso plombos.

 

1. Šventosios Klelijos Barbieri balsas

 

Italė Klelija Barbieri, kuri buvo jauniausia katalikų bendruomenės įkūrėja, vis dar girdima. Būdama vos 23 metų amžiaus ir gulėdama mirties patale dėl itin sunkios tuberkuliozės formos ji savo parapijiečiams pažadėjo, kad niekada jų neapleis.

 

Merginos balsas pirmą kartą buvo išgirstas praėjus lygiai metams po jos mirties. Balsas buvo girdimas kaip aukšto tono dainavimas, kartais derantis su giedančiu bažnyčios choru. Jos balsas taip pat girdimas Usokami (Japonija) ir Wadakanchery (Indija) bendruomenių bažnyčiose.

 

Stebuklai reiškiasi įvairiais pavidalais, bet visi jie turi turėti liudininkų, kad bažnyčia galėtų juos pripažinti tikrais.

 

Rekomenduojami video:


2500
8 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
wasd

Aisku kad mes visi galim daryt stebuklus, bet spellam nebeuztenka manos.

Asilai jus

Dieve, kas per asilai tiki Jo egzistavimu?!
Kazkokie kliedesiai.
Asmeniskai as manau kad buvo taip: kazkam prisisapnavo, kazkas patikejo ir… “Dievas tikrai yra!”
Na ir nusisneka. Tik gaistu laika skaitydama šį slamsta…
Gal del to kad pati netikiu Jo egzistavimu…-_-

Dzin

Gal tie sventieji yra ateiviai, gyvenantys tarp musu, stebintys ir auklejantys mus, kaip keletas auksto rango asmenu yra mineje. Ateiviai daro stebuklus, kad uztvirtintu zmoniu tikejima aukstesniuoju sergetoju ir baudeju, nes kitaip visi pasileistu nuo grandines. Ne paslaptis, kad zmonija daugumoje yra savanaudiska materiali vartotoja ir tik nedaugelis yra motinos zemes myletojai ir nuosirdus geradusiai

Ina

nesamones

ttt

Tai aisku kad tokie stebuklai egzistuoja. Seniau zmones viska galedavo nuo vaiksciojimo ant vandens iki tokiu dalyku kaip atverti portala tarp gyvuju pasaulio bei mirusiuju.O zinote kodel dabar zmogus nebegali to padaryti ? Nes jis nebetiki tokiais dalykais kaip STEBUKLAIS.

be panikos

nusisnekat, cicilikai. apie naujausia stebukla pats maciau reportaza per TV. o tas pasiputimas, kad tik nereiktu pripazint ko nors, esancio auksciau musu, tikras bukaprotiskumo ir viduramzisko tamsuoliskumo isikunijimas. siais laikais via daugiau pragmatisku mokslininku ivairiausiais eksperimentais ir tyrimais vis dazniau atsiremia I neisvengiama isvada: virs musu tikrai yra kazkas, kaip ir tai, kad po kuno mirties kazkokia esybes egzistavimo forma gyvuoja ir toliau, tik jau nebe kune… Tamsuoliai, bijantys prarasti “viska kontroliuoju” statuso iliuzija…

Sharikovas

Na jei jau per televizoriu rode, tai reiskia tikrai stebuklas tikras. O virs musu beabejones yra dangus, kosmosas…ir kol kas, aciu dievui, tikri mokslininkai puikiausiai isvengia religiniu isvadu.

rrra

kataliku gudruciu pasakelis karts nuo karto sustiprinti aveliu tikejima,yra nemazai jau filmu kaip popieziai Ar vyskupai uzsakudavo pas Amati inkus stebuklingas statuleles :)

Sharikovas

Taip ir galvojau, visi “stebuklai” ne kas kita kaip gandai, legendos ir falsifikacijos.

Taip pat skaitykite