Labiausiai apleisti ir vaiduoklių apsėsti beprotnamiai pasaulyje

asulym-hauntedMistikos pilnas žmogiškasis pasaulis atima žadą tikrai ne vienam. Dalykai, kurių neįmanoma moksliškai paaiškinti, kartais užvaldo mintis ir sukelia šiokią tokią baimę. Migloti vaizdiniai vidury nakties gali šokiruoti net skeptikus, tačiau tai galima suprasti kaip vaizduotės vaisių, rašo naujienų portalas alfa.lt.

 

Apleisti pastatai, senove dvelkiančios pilys, beprotnamiai ir ligoninės, senos kapinės gali įvaryti nemažai baimės. Nei viena iš šių vietų tikai nespinduliuoja gera aura.

 

Beprotnamiuose su žmonėmis kartais elgiamasi kaip su gyvūnais. Daug kankynių ir mirčių mačiusios institucijos šiurpina ir priverčia susimąstyti apie anapilin išėjusius šio pasaulio gyventojus.

 

Pamatykite pačius siaubingiausius beprotnamius ir sužinokite juose slypinčias istorijas.

 

1. „Waverley Hillso“ psichiatrinė ligoninė

 

„Waverley Hillso“ psichiatrinė ligoninė vadinama viena iš labiausiai bauginančių vietų pasaulyje. Kalbama, jog ten vaidenasi moteris, surakinta grandinėmis, berniukas, vardu Timmy, žaidžiantis kamuoliu apleistose patalpose, maža mergaitė be akių, žmonių vadinama Mary, bei, žinoma, garsusis 502 kambarys.

 

waverylythumb2

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Vos įkėlus į jį koją, iš karto užsitrenkia durys. Dauguma čia laikytų pacientų buvo buvo pasmerkti mirti. 502-ajame Kambaryje buvo įvykdyta ne viena žmogžudystė: 1982 m. jame pasikorė moteris, o 1932 m. pro langą iššoko ten dirbusi seselė.

 

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

2. „Trans – Allegheny” psichiatrinė ligoninė

 

Lunatikų psichiatrinė ligoninė „Trans – Allegheny” taip pat pelnė bauginančios įstaigos vardą. Nuo pat jos atidarymo apylinkėse sklandė keistos teorijos. Vien faktas, jog ligoninei priklauso 666 akrai žemės, sukelia neramias mintis.

 

Trans-Allegheny

 

Paranormalūs apsireiškimai šioje ligoninėje netgi užfiksuoti dokumentiniame filme. Šiurpinantys šešėliai, pasirodantys ant sienų, vamzdžių barškėjimas bei juodas milžiniškas šuo, atsirandantis taip pat netikėtai, kaip ir išnykstantis, – tai daug skausmo patyrusių vaiduoklių apraiškos.

 

3. „Beetchworth” psichiatrinė ligoninė

 

Lunatikų psichiatrinė ligoninė „Beetchworth” Australijoje neatsilieka nuo vaiduokliškų konkurentų. Šioje įstaigoje mirė 3 000 pacientų. Ligoninė veikė nuo 1867 m. iki 1995 m. Per visus tuos metus ne kartą girdėtas vaikų juokas ir žaidimų garsai, nors vaikai į įstaigą niekada nebuvo įleidžiami.

 

australijos-ligonine

 

Per vykusį „Vaiduoklių turą“ vienas tėvas pastebėjo savo sūnų kalbant su savimi. Kai vyras paklausė, su kuo vaikas kalbėjo, šis atsakė, jog su berniuku, vardu Jamesas.

 

4. „St. John” psichiatrinė ligoninė

 

„St. John” psichiatrinėje ligoninėje dėjosi nepaaiškinami dalykai. Ligoninės teritorija buvo milžiniška: 1,5 akrų žemės.

 

 

Joje buvo ir bažnyčia, kapinės bei sodai, kuriuose pacientai augindavo savo daržoves. Šioje vietoje ne kartą užfiksuoti vaiduokliai. Sakoma, jog ten vis dar galima pamatyti vadinamąją Pilkąją damą, kuri numeta kūdikį nuo bokšto ir nušoka pati.

 

6. Poveglijos sala

 

Poveglijos sala Italijoje net užgniaužia kvapą. 1922 metais ji buvo naudojama psichiatrinėms reikmėms. Tamsi praeitis traukia į salą turistus, kurie teigia matę vaiduoklius, girdėję keistus balsus. Kai kurie žmonės net nusižudo, pamatę kažką, ko tikriausiai nevalia pamatyti.

 

poveglija

 

Sakoma, jog ten būdavo atliekamos sudėtingos operacijos, kurių metu pacientai mirdavo, o jų palaikai būdavo tiesiog užmūrijami sienose, slepiant įkalčius.

 

„Clovis Avenue“ psichiatrinė ligoninė

 

Dar viena psichiatrinė ligoninė, pavadinta „Clovis Avenue“, kažkada buvo tik paprastas gyvenamasis pastatas. Kai jos savininkas bankrutavo, namas buvo rekonstruotas į paprastą ligoninę, o vėliau – į psichiatrinę. Joje dirbo labai nedaug žmonių, tačiau pacientų buvo gerokai per daug.

 

clavis

 

Kartais, kai morgas būdavo pripildytas, žmonių palaikai būdavo tiesiog kraunami į rūsį, kol kūnus paimdavo miesto lavoninės darbuotojai. Šioje įstaigoje vykdavo ryškūs vaiduoklių apsireiškimai: žmonės būdavo tiesiog tempiami į kambarius neaiškios nematomos jėgos, girdėdavosi balsai ir triukšmas. Dėl to netgi būdavo informuojama policija. Įstaiga užsidarė 1997-aisiais.

 

Parengė: Laurita Putnaitė

 

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite