Meilėje amžius neegzistuoja? 9-erių vaikas vedė 62-iejų moterį

9met9 metų Saneie Masilela tapo pačiu jauniausiu jaunikiu pasaulyje, kai prieš metus aukso žiedus sumainė su 61 metų Helen. Prieš keletą dienų poros santykiai sutvirtinti buvo antrą kartą. Didelėse iškilmėse, kur dalyvavo net 100 žmonių, pora atnaujino įžadus.

 

Tarp didelio pulko svečių – 5 “jaunosios” Helen vaikai, (kurių amžius nuo 28 iki 38 metų) ir buvęs moters vyras, 66 metų Alfredas Shabangu. Nors visuomenėje labiau tikėtina būtų jauniausiojo moters sūnaus ir jaunojo Saneie, tėvo ir sūnaus sąjunga, Pietų Afrikoje gyvenančios Saneie ir Helen šeimos nekreipia dėmesio į negatyvius aplinkinių komentarus ir išleidžia savo jauniausiąjį sūnų ir mamą į santuoką.

 

Abi šeimos tvirtina, kad tai tiesiog afrikietiškas ritualas. Pasirodo, Saneie savo prosenelių buvo įpareigotas vesti vyresnę moterį. Jaunasis džiaugiasi vedęs moterį, tačiau viliasi, kad užaugęs galės vesti savo amžiaus merginą. “Esu laimingas, kad vedžiau Helen. Myliu ją, bet prižadu toliau lankyti mokyklą ir gerai mokytis”, – kalbėjo 9-metis. “Aš esu laiminga.

 

Džiaugiuosi, kad Someie pasirinko būtent mane ir supranta, kad viskas daroma tam, kad protėviai jaustųsi laimingi”, – sako jaunoji Helen. 47-erių metų Saneie mama džiaugiasi – “Saneie buvo labai drąsus, po tuoktuvių jautėsi laimingas”.

  

Rekomenduojami video:


2500
5 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Nekritė

Nu gerai viresne mergina bet ne 62 tipo WTF galėjo vesti kokios 12-metės ar 20-metės nu WTF

MMK

Tikriausiai demoniskas ritualas seimos:)

Anonimė ;)

Kai kuriems zmonems rimtai truksta psihiatro pagalbos

Einasau

Ne veltui sakoma, kad meilė neklausia nei tavo vardo, nei amžiau, nei socialinės padėties. Ateina ir nors tu ką. :D

Ishiki

Idomu su gyvunais tuoktis kada prades, kad proteviai jaustusi laimingi?

lol

Tai cia gyvunai ir buvo :D

Taip pat skaitykite