Ženklai, kad įstrigote karminiuose santykiuose


Iš pradžių šie santykiai būna kupini meilės ir aistros, tačiau visada baigiasi skausmingai. Šie santykiai atėjo pas jus tiesiai iš pragaro.

 

Jei jūsų santykiai prasidėjo gražiai ir baigėsi širdį veriančiomis kančiomis, greičiausiai – tai buvo karminiai santykiai.

 

Jums tikriausiai pažįstama frazė: „Karmos ranka“. Šis posakis dažnai vartojamas, norint pasakyti, kad jus įskaudinusio žmogaus laukia atpildas, ir atpildas neįtikėtinai piktu būdu. Karma – tai šio žmogaus veiksmų įtakos jį supančių žmonių gyvenimams pasekmės. Tradiciniame budizme ir induizme, karma turi tiesioginės įtakos jūsų likimui visuose tolesniuose įsikūnijimuose.

 

Bet kaip yra su karminiais santykiais? Jie pagrįsti jūsų veiksmų psichologiniais impulsais.

 

Šių santykių idėja pagrįsta jūsų bausme už tai, ką padarėte praeityje. Pavyzdžiui, jei be gailesčio apgaudinėjote mylimąjį, galiausiai atsidursite tokiuose santykiuose, kuriuose jau jūs būsite išduoti.

 

Nepriklausomai nuo jūsų įsitikinimų, tai yra tarsi pažadinimo skambutis, kad apmąstytumėte, kaip jūs elgiatės su jums svarbiais žmonėms. Toliau pateikiami aiškūs jūsų santykių toksiškumo požymiai.

 

Stipri aistra.

 

Neskamba taip blogai, ar ne? Na, čia situacija tokia pati, kaip ir seksualiniu potraukiu grįstų santykių atveju. Toks ryšys alsuoja aistra, kuri, tiesiogine prasme, tarsi šaukia, kad jums dviem lemta būti kartu.

 

Ar toks laukinis potraukis yra blogas? Taip. Jei esate toksiškuose ar karminiuose santykiuose, būtent šis potraukis neleidžia jums palikti savo partnerio, nors jūs ir turite tai padaryti.

 

Apsėdimas.

 

Kai palaikote karminius santykius, esate apsėsti savo partnerio. Jūs norite žinoti, ką jis veikia, į ką žiūri, ką galvoja ir ką sako beveik kiekvieną minutę, kurią praleidžiate atskirai. Jūs nuolat galvojate apie tai, ką jis gali veikti tuo metu.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Neigiami jausmai.

 

Ar jums taip patiko kitas žmogus, kad jautėtės blogai, kai jo nebuvo šalia? Jei pajutote šį liguistą drugelių spiečių savo pilve, nesuklyskite, nes tai nėra normalu.

 

Ir jei jaučiatės blogai, kai esate šalia savo partnerio, tada laikas arba ką nors pakeisti, arba eiti savo keliu.

 

Pavydas.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Apsėdimas visada ateina su savo geriausiu draugu pavydu. Pavydas karminiuose santykiuose atsiranda tą akimirką, kai jūs savo artimuose santykiuose negalite atsikratyti baimių.

 

Pavydas mažomis dozėmis gali atrodyti sveikas, tačiau ši baimė dažnai mus apima įvairių kitų dalykų pavidalu, tokių kaip nervinimasis, savininkiškumas ir priklausomybė. Ir jie atima iš santykių visa, kas juose yra gera.

 

Ir atvirkščiai, jūsų karminis partneris gali būti pavydus. Sukontroliuoti tai sunku bet kokiuose santykiuose, nes tai dažnai lemia asmens kontrolės įsitikinimai.

 

Kontrolė.

 

Po pavydo iškart ateina kontrolė. Jūs ir jūsų partneris galite naudoti skirtingus būdus, kaip kontroliuoti vienas kitą. Taigi, tai gali būti tikras ar virtualus jūsų sielos draugo stebėjimas, arba draudimas susitikti su jos ar jo draugais ir šeima. Paprastai taip nutinka, jei jūsų draugai ir šeima atvirai nepritaria jūsų partnerio pasirinkimui.

 

Jei jūsų vaikinas ar mergina bando jus atstumti ar išskirti su artimaisiais, turėtumėte su juo išsiskirti.

 

Pyktis.

 

Jei praeitame gyvenime pykdavot ant savo partnerio, tai jei laikysitės karmos sampratos, naujuose santykiuose jūsų partneris pyks ant jūsų. Bet tai tik tuo atveju, jei tuo tikite.

 

Priešingu atveju, tiesiog pripažinkite, kad palaikote toksiškus santykius su žmogumi, kuris kenčia nuo pykčio valdymo problemų. O šios problemos – tai balso pakėlimas, fizinė prievarta ir netinkamas elgesys.

 

Vidinė nuojauta.

 

Jei esate toksiškuose santykiuose, greičiausiai yra trys jūsų kūno, proto ir asmenybės sritys, kurios apie tai jau žino: jūsų smegenys, širdis ir jūsų vidinė nuojauta. Klausykite savo intuicijos. Ji retai klysta. Jei jūsų intuicija sako, kad tarp jūsų kažkas negerai, bėkite!

 

Smurtas.

 

Jei smurtas santykiuose buvo pasireiškęs bent kartą, greičiausiai tai pasikartos. Smurtas yra susietas su manija, pavydu ir kontrole. Jūsų partneris gali demonstruoti įvairių formų smurtą, pavyzdžiui, protinius ar žodinius išpuolius. To esmė yra ta, kad jaustumėtės kaip antraeilis ir išliktumėte taip besijausdamas.

 

Priklausomybė nuo narkotikų ar alkoholio.

 

Dažnai karminiai santykiai yra tarsi nuolatinis vakarėlis, bet ne linksmas penktadienio vakaras. Šis simptomas iš pradžių juokingas, nes sukuria blogo vaikino ar merginos įvaizdį.

 

Alkoholis, narkotikai ir nesibaigiantys vakarėliai dažnai yra smurtinių karminių santykių požymiai. Bandymai rasti išsigelbėjimą nuo gėrimų ir narkotikų yra vadinami savigyda. Jei kartu su savo partneriu griebiatės savigydos, tai jau turėtų būti jums įspėjamasis pažadinimo skambutis.

 

Savanaudiškumas.

 

Jei to dar nežinojote, tai santykiai yra kuriami remiantis gebėjimu duoti ir gauti. Jei pareiškiate, kad tarp jūsų viskas rimta, bet tuo pačiu nesugebate emociškai atsiduoti savo partneriui, tai jau yra karminė katastrofa. Prie tokių pat rezultatų galima priskirti jūsų partnerio nesidomėjimą kaip praėjo jūsų diena, nors jūs su mielu noru pasidalintumėte savo įspūdžiais.
Neleiskite šiems santykiams jūsų užvaldyti. Jūs nusipelnėte geresnio partnerio nei tas, kuris nuolat verčia jus kentėti.

 

Šaltinis: http://seimairnamai.eu/

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite