Pakeitęs šukuoseną – pakeisi likimą

plaukai2Didelės permainos laukia tų, kurie nutarė kardinaliai pakeisti savo šukuoseną – nusikirpti trumpai arba užsiauginti ilgus plaukus.

 

Tai padarę žmonės patenka į priešingos energetikos zoną: nusikirpę – į vyriškosios, užsiauginę, – į moteriškosios. Taip tvirtina astropsichologė Vasilisa Volodina.

 

Astropsichologė tvirtina, kad žmogus, nusikirpęs trumpai, įgyja ne tik aktyvesnę gyvenimo poziciją, ryžto ir jėgos, bet ir savybę “pritraukti konfliktus”. Šia savybe jį apdovanoja Marsas, Saulė ir Uranas, kurie gali kaip reikiant supurtyti ramų egzistavimą.

 

Plaukų ilgis

 

Jeigu jūs savo gyvenime planuojate įvykdyti “barchatinę revoliuciją”, tuomet savo plaukus trumpinkite palaipsniui, po du tris centimetrus per mėnesį.

 

Atvirkščias procesas – plaukų auginimas – yra kur kas lėtesnis, kadangi yra švelnių “moteriškų” dangaus kūnų – Mėnulio ir Veneros – įtakos zonoje. Ilgi plaukai suteikia seksualumo ir švelnumo – tiek vyrams, tiek moterims. Tai padeda pasiekti harmoniją asmeniniame gyvenime, adaptuotis kolektyve. Tačiau profesionalaus ir materialaus pasisekimo nelaukite: ramus darbas nebūna labai sėkmingas.

 

Plaukų spalva

 

Plaukų spalva veikia charakterį, išryškindama tam tikras savybes. Ryški blondinė, saulės spalva, traukia dėmesį ir stiprina kūrybinius gebėjimus, tačiau žadina egoizmą.

 

Pelenų ir platinos blondines veikia Mėnulis, apdovanojantis jausmingumu, stipresniu motinystės instinktu ir pasyvumu.

 

Rusvi plaukai su pelenų atspalviu – Veneros spalva. Viena vertus, ši spalva padeda asmeniniame gyvenime, o kita vertus – blokuoja ryžtingumą.

 

Tamsiai ruda skatina prekybos sėkmę, ji padidida intelekto koeficientą, bet taip pat ir nepadorių santykių tikimybę (Merkurijaus įtaka).

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Ryškiai oranžiniai, kaštoniniai ir aukso spalvos plaukai – tai Marso “jurisdikcija”. Tai reiškia, kad jūs tampate labiau konfliktiška ir tiesmukiška asmenybe.

 

Šatenės su tamsiu kaštono atspalviu – Jupiterio dukterys – daugiausiai sėkmės pasieks finansų srityje, tačiau bus nuskriaustos dvasinėje.

 

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

Juoda kaip varnos sparnas – Plutono spalva. Ji suteikia keistumo ir didina magnetizmą, tačiau dažnai sukelia neaiškaus ilgesio priepuolius.

 

Tie, kurie nusidažė plaukus neįprastomis spalvomis, patenka į Urano nelaisvę. Tai revoliucionierių planeta, kuri su intensyvia raudona, žalia ir violetine spalvomis išpils jums ant galvos maišą nuotykių…

 

Šukuosenos pagal zodiako ženklus

 

Astrologo Aleksejaus Vasiljevo patarimai moterims.

 

AVINAS. Jums labiausiai tinka trumpi plaukai – berniukiška šukuosena. Plaukų galiukus reikia sušukuoti taip, kad atrodytų lengvai netvarkingi.

 

JAUTIS. Šukuosena, atidengianti kaklą, arba nevienodo plaukų ilgumo karė. Dažyti patariama laikino poveikio aukso ir medaus atspalvių putomis.

 

DVYNIAI. Rekomenduojamas paprastas kirpimas, kad šukuoseną būtų galima lengvai transformuoti pagal situaciją ir nuotaiką. Tiks lengvas cheminis sušukavimas. Banguotiems plaukams – kirpimas laiptais. Plaukai – purūs.

 

VĖŽYS. Tiesiems gausiems plaukams, kurie yra būdingi Vėžiui, idealiai tinka graduota karė.

 

LIŪTAS. Plaukus geriausia kirpti viena linija ir juos supurenti. Jums tinka ties smilkiniais pakelti ir atgal atmesti plaukai.

 

MERGELĖ. Kruopšti šukuosena, paslankūs plaukai. Jeigu jie vidutinio ilgumo, galite pašviesinti šiltais aukso atspalviais.

 

SVARSTYKLĖS. Rekomenduojamas kaskado kirpimas, plaukų ilgis – iki ausų spenelių. Plaukus galima nudažyti įvairiaspalvėmis sruogelėmis, o ties šaknimis – tamsia, sodria spalva.

 

SKORPIONAS. Gausūs, sunkūs plaukai atrodys žavingai, jeigu nukirpsite juos karė kiek žemiau ausies. Šukuoseną galėsite modeliuoti pagal savo nuotaiką.

 

ŠAULYS. Rudeniui galima rekomenduoti kaskado kirpimą, kiek suveltą šukuoseną. Plaukų ilgumas – sulig pečiais.

 

OŽIARAGIS. Jūsų šukuosena – griežta ir santūri. Tačiau net ir tiesūs plaukai iki pečių ir kirpčiukai atrodys moderniai ir originaliai. Jaunimui tiks lengvai suvelta šukuosena, sutvirtinti laku.

 

VANDENIS. Beribė ekstravagancija – šio ženklo bruožas. Pabandykite nusidažyti plaukus originalia spalva. Jums tiks plaukų papuošalai – blizgūs sagučiai ir gnybtukai.

 

ŽUVYS. Plaukus galima kirpti vidutine karė ir sušukuoti glotniai, kad nebūtų itin papurę.

 

Kad įtikintumėte darbdavį

 

Jeigu norite, kad pokalbis dėl darbo būtų sėkmingas, pirmiausiai pasirūpinkite savo šukuosena. Šito reikalauja Saturnas, kuris jus užtars darbdavio akyse.

 

Drąsius eksperimentus su spalvomis atidėkite vėlesniam laikui, mat ryški galva tik atkreipia dėmesį, tačiau nekelia pasitikėjimo. Bet to, šiuo atveju teks atsisakyti seksualių, žaismingų garbanėlių. Saturnas reikalauja padorumo.

 

Ilgi plaukai

 

Žinoma, madinga šukuosena teigiamai charakterizuoja jus būsimo viršininko akyse. Jeigu jūsų kasa – iki juosmens, dabar neverta ja didžiuotis. Ilgi plaukai, supinti į kasą arba surišti į “uodegą”, signalizuoja apie jūsų paprastumą ir nesugebėjimą prisitaikyti.

 

Rinkitės laisvą žemą kuodelį – su juo būsite panaši į kruopščią, inteligentišką, atsakingą ir išmanančią reikalus specialistę. Tik per daug nesuveržkite kuodo – atrodysite maldaujanti. Darbą gausite, tačiau didelio atlyginimo nesitikėkite.

 

Vidutinio ilgumo

 

Tokios šukuosenos savininkės kelia pasitkėjimą. Dama, kurios plaukai – iki pečių, ir vyrai su paprasta šukuosena – tipiški viduriniosios grandies darbuotojai, ne per daug iniciatyvūs, gerai valdomi ir prognozuojami. Jie brangina šeimos vertybes, turi nedaug žalingų įpročių, – žodžiu, labai patogūs pavaldiniai. Jeigu būtent tokį įspūdį jūs ir norite sudaryti būsimam darbdaviui, prieš susitikimą nueikite į kirpyklą. Bet ne išvakarėse, o prieš savaitę, kad atrodytumėte natūraliai.

 

Paskutinis jūsų įvaizdžio štrichas – tinkamai pasirinkta vieta sklastymui. Plaukai, sušukuoti į dešinę, daro jus aktyvesnę ir labiau savimi pasitikinčią. Į kairę – minkštesnę, o per vidurį – paprastesnę, sukalbamesnę.

 

Trumpi

 

Labai trumpi plaukai (tiek vyrų, tiek moterų) sako, kad jūs – aktyvus, mėgstate riziką, esate praktiškas, gebate strategiškai mąstyti, ne itin įsitraukę į šeimyninius reikalus, todėl darbui galite skirti daugiausiai dėmesio. Tik jokiu būdu “nesulaižykite” plaukų atgal: šitaip padaryti skandalisto, intriganto ir pataikūno įspūdį.

 

Ir paskutinė taisyklė: tą šukuoseną, su kuria jus priėmė į darbą, turite išsaugoti visą bandomąjį laikotarpį.

 

Andromeda Milinienė

Rekomenduojami video:


2500
7 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Anonimas

pritariu Emilijui :-)

Emilijus

Atsigaukit, nesuprantat ir nesigaudot nei trupucio toliau nei materialiam gyvenime, neskaitykit nekomentuokit nezinau tik savo bukuma rodot nes neklausiat o teigiat ar dar saipytis bandotes. Sukuosenos visi sitie sudukai gal ir lemia kazka bet sakyciau 0,00001 procento ir nera ko apie visa tai kalbeti, bet va plauku ilgis kas kita. Indenai nukirpti trumpai prarasdavo savo gebejimus, staigiai nusikirpus daug nelaimes zmones istinka. Sensorika per plaukus eina. Skirkit tik informacija. Kad lempas raso nereiskia kad nera tiesos, o kur vien tiesa matot nereiskia kad ir melo i tai nera ipinta…

cia is serijos

ilgas plaukas, trumpas protas.

pseudo

Katik kojas nuskutau, ka tai reiskia?

ttt

Plaukai turto neatneša kaip tik nuostolius kai reikia eiti į kirpykla ir išleisti ~30lt žiūrint kaip norėsi apsikirpti bei su kuom.Plaukai tik dėl grožio ir viskas.

gytix01

Cia gal pagal logika, skusti barigos visada prie litu.m?

La

nesąmonė… kas per skirstymas pagal šukuosenas…pritariu,kad plaukus nusikirpti staigiai yra blogai,bet prie ko čia jei ilgus plaukus turi -materialinės gerovės neturėsi :D nemulkinkit žmonių…

Taip pat skaitykite