Išsirinkite mėnulį ir sužinokite savo pašaukimą



1 Mėnulis
Jei jūs išsirinkote mėnulį pažymėtą numeriu vienas jūsų jėga slypi kantrybėje ir apsuktume. Jums reikia pagalvoti apie savo jau įgytus talentus ir paprašyti suaugusių žmonių patarimo. Jūs pasieksite labai daug jei vadovausites savo protu. Visus atsakymus į jums rūpimus klausimus rasite savo viduje. Kantrybė ir daug apmąstymų jums padės išvengti klaidų. Tokiu būdu galėsite pasirinkti tinkamiausią gyvenimo kelią.

2 Mėnulis
Jei jūs išsirinkote mėnulį pažymėtą numeriu du, jūsų laukia didžiulė sėkmė ir laimė. Jūs esate kupini jėgų ir energijos ir jūs turite būti ryžtingi priimdami sprendimus. Jūmyse slypi didelis vidinis potencialas. Jūs savimi pasitikintis žmogus. Lengvai laimite kitų žmonių simpatijas. Galite nesunkiai pasiekti savo tikslus pasikliaudami artimųjų pagalba.

3 Mėnulis
Jei pasirinkote mėnulį pažymėtą numeriu trys, tai reiškia jog esate žmogus turintis labai stiprią intuiciją, kartais mėgstate pasvajoti ir esate intravertas. Jūsų jėga slypi jūsų tikėjime ir noruose. Visus atsakymus į jums rūpimus klausimus rasite jus supančiame aplinkiniame pasaulyje, jei kreipsite dėmesį į ženklus. Jūsų siela jauna, todėl jūs pasitikite savimi ir esate pilni energijos. Jums patariame ir toliau stebėti aplinkinio pasaulio ženklus kuriuos jis jums siunčia.

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
cortesas

Po paraliais,kaip taip galima tiksliai atspėti,kažkas čia yra neaišku su šitais jų pasirinkimais,visada pataiko į 10-tuką

Taip pat skaitykite