Skrydis į Mėnulį – falsifikacija?

Kosmoso užkariavimo istorija yra pilna mįslių ir paslapčių, vis dar paslėptų byloje su užrašu “Visiškai slapta”. Prieš porą metų tapo žinoma, kad nusiųsti į kosmosą šunys mirdavo ten lėta ir skausminga mirtimi. Dar viena išaiškėjusi paslaptis – Jurijus Gagarinas po pirmojo savo skrydžio į kosmosą, į žemę nusileido ne atitinkamu aparatu, kaip tai buvo manoma ankščiau, o parašiutu. Tačiau kas buvo pirmuoju žmogumi žengusiu Mėnulio paviršiumi? Oficiali versija teigia, kad tai amerikiečių astronautas Nilas Amstrongas. Tačiau yra nuomonių, kad žmogus niekada nėra pabuvojęs Mėnulyje.

 

Šiame straipsnyje pabandysiu surinkti kai kurias nuomones Prieš. Ar netikintis oficialia versija turi pagrindo ir įrodymų, kad Amerika surengė didžiausią visų laikų spektaklį? Ar galima aplink pirštą apsukti visą žmoniją?

 

Žvaigždžių karai

 

Už lango šešiasdešimtieji, pats šaltojo karo įkarštis. Sovietų Sąjunga ir JAV kovoja visur pradedant ekonomika ir pramone, baigiant sportu. Viena iš karščiausiu kovu užvirė kosmose. Čia Sovietų Sąjunga tvirtai žengė priekyje – pirmas dirbtinis Žemės palydovas, pirmasis žmogus kosmose (1961, Gagarinas), pirmasis netgi dviejų laivų skrydis (1962), pirmasis moters skrydis (1963), pirmasis žmogaus “išėjęs” į atvirą kosmosą (1965).

 

Tačiau JAV irgi turėjo ką parodyti. Jungtinės Valstijos rodė gerus rezultatus jau pavėluotose skrydžiuose. Todėl pamažu jų atotrūkis vis mažėjo. Amerikiečiams reikėjo didžios pergalės, tam, kad į šešėlį nustumti visus sovietinės kosmonautikos laimėjimus. Reikėjo rezultato. Bet kokia kaina. Skrydis į Mėnulį buvo idealus variantas. Tam, kad pasiekti šį tikslą, NASA prakaitavo iš peties. “Mėnulio programai” buvo skirti didžiuliai pinigai tiems laikams – 40 mlrd. dolerių.

 

1969 metų liepos 20 diena visiems laikais įsirašė į žmonijos istoriją: pirmą kartą žmogaus koja žengė Mėnulio paviršiumi. Amerikiečiai sugebėjo visam pasauliui įrodyti, kad būtent jie tapo kosmoso užkariautojais.

 

Tačiau beveik iš karto atsirado žmonių, kurie suabejojo šiuo tariamų amerikiečiu laimėjimu. Be abejo, vien jų žodžiais, aišku, niekas niekada nepatikėtų. Tačiau jie pateikia gana svarius įrodymus.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Argumentai

 

Turbūt vienas iš akivaizdžiausiu netikinčių žmonių argumentų yra JAV vėliava. Žmogui, kuris bent šiek tiek yra susipažinęs su elementariąja fizika, turėtų pasirodyti keistu vienas faktas – gana pastebimai vėjuje plevėsuojanti vėliava. Juk Mėnulyje nėra atmosferos ir todėl nėra vėjo – o tai reiškia, kad niekas ten negali plevėsuoti. Tai buvo vienas iš pirmųjų netikinčių žmonių argumentas. Jų išvada yra vienareikšmiška: ten, kur buvo filmuojami išlaipinimo kadrai, netikėtas vėjo gūsis privertė suplevėsuoti amerikiečių vėliavą. Reiškia, visi filmavimai vyko Žemėje.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Amerikiečio astronauto pėdsakas Mėnulio paviršiuje – tai sekantis abejonių keliantis dalykas. Toks aiškus ir ryškus pėdos atspaudas niekaip negalėjo atsirasti. Juk Mėnulyje nėra vandens, kuriuos pagalba įvyksta smulkių byrančių dalelių jungtis.

 

Neįprastas šviesos ir šešėlių žaidimas nufilmuotose astronautų kadruose skeptikams irgi neduoda ramybės. Pirmiausia, vienodo ūgio astronautų šešėliai, nuotraukose yra visiškai skirtingi. O tai kelia mintis, kad astronautai buvo apšviesti šviestuvais. Abejonių kelia ir pasakiškai gera (juk patys suprantate, kad sąlygos buvo ekstremalios) nufilmuotos medžiagos kokybė. Tų laikų fotoaparatai, tai nėra dabartiniai Canon super zoomai. Tačiau nepavykusių nuotraukų beveik nėra (o juk jų ir turėtų būti dauguma).

 

Versijos

 

Gali buti, kad amerikiečiai tuo pačių metų rengė dvi programas – ir pasiruošimą skrydžiui į Mėnulį, ir išlaipinimo falsifikaciją. Kokia iš šių programų visgi buvo parodyta žmonėms? Sunku pasakyti. Gal būt jie galėjo padirbti ne viską, o tik keletą dalykų. Pavyzdžiui, kai kurias nuotraukas, ar vaizdo įrašus. Visa tai padarė tam, kad šis žygis atrodytų kuo įspūdingesnis.

 

Vienaip ar kitaip, į visus klausimus sugebės atsakyti tik neutrali pusė, pabuvosianti Mėnulyje. O ir laukti liko visai nedaug, tik iki 2020 metų, kai Kinai (galbūt, bent taip žada) išsilaipins mūsų mylimame ir vieninteliame Žemės palydove.

 

Dešimt priežasčių abejoti:

 

1) Kai astronautai smeigia JAV vėliavą, ši plazda, tačiau Mėnulyje nėra vėjo.

2) „Apollo 11“ astronautų Mėnulyje atliktose nuotraukose nesimato nė vienos žvaigždės.

3) Fotografijose nesimato nusileidimo Mėnulyje kapsulės išsprogdinto kraterio.

4) Nusileidimo Mėnulyje modulis sveria 17 tonų, o jo nusileidimas ant smėlio buvo visiškai neįspūdingas. Antra vertus, greta modulio vaikščiojančių astronautų pėdų žymės matosi labai aiškiai. Pėdų atspaudai Mėnulio dulkėse – kai nėra drėgmės, atmosferos ar stiprios gravitacijos – neturėtų taip gerai matytis ir atrodyti kaip įspaudai šlapiame smėlyje.

5) Saulė yra vienintelis šviesos šaltinis, bet nusileidimo modulio atramos meta daug šešėlių.

6) Kai nusileidimo kapsulė atsiplėšė nuo Mėnulio paviršiaus, nesimatė raketos ugnies.

7) Jei pagreitinsite vaizdo medžiagą, kurioje astronautai vaikšto mėnulio paviršiuje, jie atrodys it nufilmuoti Žemėje.

8 ) Astronautai nebūtų išgyvenę skrydžio dėl radiacijos, kurią skleidė Van Alleno radiacijos žiedas.

9) Iš Mėnulio atgabentos uolienos yra identiškos uolienoms, surinktoms mokslinių ekspedicijų į Antarktidą metu.

10) Visi šeši nusileidimai atlikti JAV prezidento Richardo Nixono valdymo metu. Joks kitas nacionalinis lyderis – nors technologinė pažanga vystosi jau 40 metų – nesiryžo dar kartą išlaipinti astronautų Mėnulyje.

 

Nuotraukos kuriomis sunku abejoti

 


Nuotraukoje matome nufotografuota nuo menulio paviršiaus saule. (Orig. nuotrauka NASA albume: [AS12-46-6765])

 

Taciau po nuotraukos redagavimo naudojant funkcija “blackpoint” gauname stai toki idomu rezultata:

Ar dabar neatrodo, kad saule tapo tiesiog nufotografuotu ryškiu prožektoriumi?

 

Dar viena nuotrauka kuri yra patalpinta oficialame NASA albume pavadinimu [GPN-2000-001137]. Joje matome astronauta, Amerikos vėliava ir mūsų gimtąją Žemę.

Bet po redagavimo (naudojant funkcija whitepoint) gauname stulbinantį rezultatą:

Kosmoso platybėse, nelabai tiketina, kad astronautas galėtų mesti šešėlį “į dangų”. Taip pat mažai tikėtina yra ir tai, jog dangus butu panašus i paprasta fona pastatyta už astronauto.

 

Laukite tęsinio…

Rekomenduojami video:


2500
22 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
xxx

Straipsnį parašė teorijos, jog žemė plokščia šalininkas + Vatnikas

Pyktis.

O kas tu? Beretnikas?

Anonimas

Žmonių netikinčių i šitą pasaka skaičius vis auga o tikinčių mažėja.greitai tiesa nugalės .kosminei programai atlikti buvo skirta 145bilionai doleriu.na aukų kam skristi jei galima ne skristi ir pinigus pasilikti sau.žodžių sukursime iliuzija praleisime per TV o pinigai liks.

Daniela

Skrydis į mėnulį buvo. tik tai ką jie pamatė mėnulyje nufotografuotose nutraukas, juos šokiravo. Nuotraukos buvo nespalvotos, nors buvo fotografuojama pasitelkus geriausios kokybės fotoaparatus bei kameras. Tokių nuotraukų nebuvo galima publikuoti, nes žmonės pasipiktintų, kad tiek daug pinigų kainavęs skrydis nuėjo šuniui ant uodegos. Tad teko suvaidinti skrydį į mėnulį Žemėje.

Komentaras

Nesamonė čia !!! :DD Pusė faktų aš galėčiau paneikti, bet nešvaistisiu laiko čia įrodinėdamas ir rašydamas. O Jei gerai pasidomėti ir patyrinėti tai galbut paneigčiau ir visus faktus.

eilinis kliedesiu rinkinelis

10 priezasciu irodanciu, jog jog cia teorija tiki tik pusprotis 1. plazda, kuomet ja judina astronomas. yra kadrai kuomet jos neliecia ji stovi ibesta. todel ziurekite nevien tik tuos kadrus kuomet ja liecia, o kuomet nera jokio kontakto su ja. 2. nera vienos zvaigzdes, kadangi musu skeptikai, neviena karta tame menulyje lankesi jiems geriau zinomas jo peisazas ir kiek jame zvaigzdziu turi buti. 3. o kodel modulis turi isprogdinti krateri. yra toks vertikalaus pakilo naikintuvas harrier , kuris gali pakilti nuo peveles, kodel ten neisprogdina kraterio.? 4. svere 17 tonu?. tiek jisai svere zemeje. pamirsai kad ten trauka sesis kartus… Skaityti daugiau »

eilinis kliedesiu rinkinelis

7. jei pagreitinsim dar greciau. tuomet jie jau dalyvauja londono olimpiadoje. 8. o jie tame ziede ir neuzsibuvo ilgai. nes greitai ji perskrido. gal reiketu ispeti rusija, indija, kinija, nes jie irgi ruosiasi pasiusti pilotuojamas misijas i menuli. gal jie nezino tikrosios radijacijos gresmes, neturi kuo ismatuoti? matyt kuria planus ir tos misijos realumu neabejoja. nepaisant tos jusu isigalvotos super duper truper radijacijos, nes puikiai zino tikra radijacijos lygi. 9. nuostabu, kad identiskos. jei antakrtidoje, rastos uolienos kurias issviede po susidurimo su meteoru sutapo su pargabentomis uolienomis, tai ko cia stebetis. butu keista jei jos nesutaptu. rado, mat, irodyma. 10.… Skaityti daugiau »

Pyktis.

Esi konkretus nemastantis AUKA. Linkiu ir toliau tokiu buti. Nes be tokiu kaip tu esamas pasaulis subyretu.

wtf?

haha. nu jus ir klaunai.

1.kad patys rusai patvirtino, kad stebejo kaip amerikieciai nusileido menulyje.
2. paziurekit internete nesenai darytas menulio pavirsiaus nuotraukas, kur matomi astronautu palikti pedsakai, irankiai ir aparatas

Mozart

“…Kosmonautai 1969m. nuskridę į mėnulį paliko ten lazerio spindulių reflektorių…
Čia ištrauka iš straipsnio apie lazerius ir kaip jų dėka galima lengvai išmatuoti atstumus. Tai va įdomu dabar ar yra mėnulyje kažkas kas gali atspindėti tą spindulį, ar čia tik eiliniai pramanai? :) Gal kas yra skaitęs daugiau apie tai?…

aaaaa

Dėl vėliavos teorija. Kad gražiau atrodytų,ją (vėliavą) pajudino ranka. Tipo,kad ji plevena.

Kada?

Kada tas tesinys bus? Jau 3 menesi laukiu…

Taip pat skaitykite