NASA slapta nuskraidino į Marsą žiurkę?

Vos praėjusią savaitę internetas ūžė dėl marsaeigio “Curiosity” į Žemę atsiųstos fotografijos, kurioje užfiksuotas į driežą panašus pavidalas.

 

Nespėjo praeiti nė keletas dienų, ir internete pasirodė nauja bomba – “Marso žiurkė”, rašo “Space.com”.

 

Fotografiją, kurioje matyti į graužiką panašus pavidalas, besislepiantis tarp dviejų akmenų, marsaeigis “Cursiosity” nufotografavo praėjusių metų rugsėjį.

 

“Tai – puikiausias graužikas Marse, – “Space.com” cituoja Skotą Voringą (Scott Waring ) iš “UFO Sightings Daily”, kuris savo pastabas apie šį kadrą internate išdėstė dar 2012 m. gruodį. – Įsižiūrėkite – juk matyti akys, akiduobės, nosis, snukutis, ausys, priekinės letenėlės ir net pilvas. Labai panašus į voverę, užsimaskavusią tarp akmenų.”

 

 

Neseniai S. Voringas žinutę apie “Marso žiurkę” papildė naujais komentarais – “visai gali būti, kad NASA slapta nuskraidino šią žiurkę/voverę į Marsą, vykdydama eksperimentinę programą, kuria mėginama išsiaiškinti, ar Marso aplinka tinkama gyvybei. Kodėl jie tai slepia nuo mūsų? – klausia S. Voringas ir čia pat pats atsako. – Nes buvo tikėtąsi, kad voverė tučtuojau numirs ir dėl to gali iškilti rimtų teisinių nemalonumų iš gyvūnų teisių priežiūros draugijos PETA (People for the Ethical Treatment of Animals).”

 

Rekomenduojami video:


2500
15 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Hajaha

Homoakmenitus xDDD

Tommyrs

Supraskit marse dar tik akmens amžius prasidėjo ten ir peles dabar dar akmenines :)

mx

marsas visai ne raudonas čia nassa padirbėjo su nuotraukom,bet kažkur jie prašovė ir pradėjo lyst galai,o marso spalvos pnš i mūsų žemę.

Tomulis

Matyt pats marsietis busi :) , labai jau daug zinai :)

K1LL3R 80Y

TAI VA KUR MANO ŽIURKĖNAS DINGO!!! O jau ruosiaus skelbti gyvuno paieska….

shin

tai kad ten nususes akmuo, nesigyventu ten nei ziurke nei dar kas kas oru kvepuoja, ir juo labiau prie tokios temperaturos…. nesuprantu kokio velnio jie tokias nesamones skelbia,,,,,

ignas

gal rimtai yra gyvybė marse, tik amerekeciai viska slepe.

aa

o kam slept? kam moket milijardus uz robotus ieskancius givybes zenklu? leisk atspet ka tu atrasysi “KAD NEKILTU PANIKA!!” o kas panikuotu? as ? tu? keli pamiseliai kurie anksciau ar veliau venas persipjaus ar nuo tilto nusoks?

Gintaras

aa, tu cia jau etatinis komentatorius esi, tai toks klausimas: jeigu megsti diskutuoti ir kazka irodineti, tai kodel anomalijos forume nesedi? Ten tikrai turetum su kuo pabendrauti o ir zmones matosi nekvaili ten renkasi, tai ko cia diena is dienos komentaruose reki ir kitus vaikais vadini? Tai eik i foruma ir bendrauk ne su vaikais…

aa

nes patinka kai as atsakau i kvaila komentara ir i ji atsakineja dar kvailesniais komentarais :)

Andrius
123

a tai db ir ziurke pries tai drieza o po to ka drambli?

F1

taigi jinai vien skrydžio negalėtų išgyventi, nes radiacijos tiek gautų , kad numirtų kokius 100 kartų…. .Fuck the logic

panta

jeigu kuriositis atskrido rugpjuti, o padare rugseji, tai ka tas padaras galejo valgyti o tuo labiau gerti? nebent cia negyvas tas padaras jei ne akmuo cia

aa

Taip pat skaitykite