Kodėl reikėtų visą dėmesį kreipti tik į pozityvą?

Paskutiniu metu Facebook platformoje atsirado daug vaizdelių, aprašymų ir video, kur rodoma negatyvi informacija. Ar verta žiūrėti, klausytis, ar skaityti negatyvą spreskite patys. Šiame straipsnelyje išdėstysiu savo nuomonę (nebūtinai ji teisinga) apie dvi medalio puses bei kaip mes pasirenkame savo gyvenimo įvykius.

 

Gal mokslas mano kitaip, o materialistai sakys, kad tai nesąmonė, bet aš pabandysiu papasakoti, kaip mintys veikia mūsų gyvenimą.

 

Mintis tai banga, kuri kaip ir kitos bangos skrieja iš siųstuvo į imtuvą. Štai elektromagnetinių bangų pagalba, mes galime supoliarizuoti metalą ir jis taps magnetu. Ir nebūtinai dvipoliu, galima supoliarizuoti ir vienpolį magnetą. Kaip vadinasi poliai? Tai + ir – . O kaip vadinasi visa kas yra aplink mus? Tai + ir -. Tai gi, imkime šaltį ir karštį, ir pavadinkime juos pliusu bei minusu. Kaip pavyzdį imkime šviesą ir tamsą bei pavadinkime tai + ir -. Ar matote į kur suku? Viskas, apie ką jūs pagalvosite yra tik pliusas ir minusas.

 

Skalėje nuo + iki – yra įvairių reikšmių, kurios daugiau arba mažiau nutolę ar priartėję prie pliuso bei minuso. Taigi, matote, kad viskas aplink mus ir net mes patys esame tik + ir – išraiška. Mūsų aplinka ir mes patys joje tai neatsiejama visos plačios amplitudės iš + ir – dalis.

 

Tiems, kurie dar nesuprato, paaiškinsiu dar paprasčiau. Turbūt daugeliui teko maišyti dažų spalvas, kad gautumėte jums reikiama atspalvį. Norint gauti vienokį ar kitokį toną, reikia sumaišyti tam tikras spalvas. Pvz., jei jūs į baltą spalvą įpilsite vos vos rudo pigmento, jūs gausite alyvinę spalvą, jei įpilsite daugiau, jūs gausite bordo spalvą. Taip ir su jėgomis. Kokiu santykiu sumaišysime + su -, toks ir bus objektas.

 

Dabar galime prieiti prie negatyvo, kuris yra minusinė jėga. Kuo daugiau pas žmogų minusinės jėgos, tuo daugiau jo gyvenime griaunančios energijos. Juk visi žinome, kad minusas – tai griaunamoji jėga o pliusas – statomoji.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Facebook platformoje bežiūrėdami informacijos srautą, atidarote paskyrą, kurioje pavaizduota blogio išraiška. Sakykime, rodomas vaizdo įrašas, kaip žmogus muša kitą žmogų (pvz., boksas). Jūs palaipsniui pagaunate azartą ir pradedate žiūrėdami “sirgti” ar tai už vieną, ar tai už kitą besimušantį žmogų. Kai tik jūs įsitraukiate į šią kovą, pas jus atsidaro jėgos priėmimo kanalas ir į jus pradeda plūsti minusinę jėgą teikianti energija. Pasižiūrėjus tokį video, jūsų pusiausvyros skalė jau rodys minusinės jėgos ir energijos perteklių. O tai griaunamoji jėga. Kad ta energija išeitų ir pasidarytų pusiausvyra, jums reikia tą minusinę energiją kažkur panaudoti. Taip jums net nenorint aplink jus pradeda formuotis griaunamoji aplinka. Tai gali pasireikšti bet kokiu atsitikimu, pavyzdžiui, jums iš rankų iškris puodelis ir suduš. Jūs sakysite, o koks aš neatsargus, o iš tikro, tai minusinės energijos darbas, juk ji turi materializuotis. Gerai, kad tik puodelis, o gali būti ir blogiau: autoavarija, kurioje griaunamoji jėga išeis per jus pačius.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Ligoninėse guli daug žmonių ir jie net nesusimasto, kas juos ten paguldė, o paguldė minusinė energija. Štai žmogus, praradęs imuniteto stiprumą užsikrečia virusu vos išėjęs į lauką, o juk tai pliusinės energijos neturėjimas. Todėl baigdamas šį straipsnelį pasakysiu, jog viskas, kas aplink jus reiškiasi blogiu, liūdesiu ir pykčiu, jums teikia minusinę energiją.

 

Žiūrėdami į išsekusio ir kraujuojančio šunelio nuotrauką, jūs jau užsikraunate neigiama energija. Ar jums to reikia? Gatvėje aš matau daug įvairios energijos prisipildžiusių žmonių, pastebėkite ir jūs. Vieni žmonės eina švytėdami, jų akyse energija, jie šypseną dalina praeiviams, kiti žmonės nešasi neutralius krūvius, o treti eina pikti, nepatenkinti ir žiaurūs. Tai negatyvios energijos perteklius pas žmogų. Kai jos per daug, žmonės padaro baisius dalykus: jie žudo, degina, vagia ir visaip kitaip blogai elgiasi, o priežastis – minusinė, griovimo energija.

 

Kodėl žmonės konstruoja negatyvios energijos generatorius (FB paskyras)? Jie tai daro todėl, kad pas juos pačius yra daug negatyvo. Kokios tai gali būti išraiškos? Tai gali būti liūdesys, dvasinis skausmas, neapykanta ir t.t. Tokiu atveju, jie savo sukaupta energiją pasidalina su jumis. Paskyra ar video filmukas tik laidininkas, nuo siųstuvo iki imtuvo, o imtuvas esate jūs. Tai suprantantys žmonės, savo namuose ir aplinkoje stengiasi net nematyti ir negirdėti negatyvo, ir jiems gyvenime sekasi.

 

Autorius: Ričardas Auglys.

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite