Viešbučiai, kuriuose gyvena šmėklos

Pasaulyje yra viešbučių, kurie nepasižymi niekuo ypatingu – nei komfortu, nei servisu, nei juo labiau garsia įkūrėjo pavarde ar firmos vardu, bet… pritraukia minias lankytojų. Paklausite kodėl? Atsakymas paprastas. Lankytojus it magnetas traukia juose gyvenančios šmėklos, kraupios istorijos, kraują stingdantys ritualai, – praneša dienraštis “Vakaro žinios”.

 

Viešbutyje “7 Floors of Hell” (“Septyni pragaro ratai”), kuris laikomas didžiausiu vaiduoklių apgyventu namu JAV, Ohajo valstijoje, įvyko neįprasta vestuvių ceremonija. Robertas Saiferis III ir Tina Milhoun susituokė priešais kapinių, esančių šalia viešbučio, vartus.

 

Jaunikį įnešė paguldytą karste, o ceremonijai dirigavęs dvasininkas vilkėjo Mirties kostiumą.

 

Kartu su pranešimu apie šias vestuves Amerikos spaudoje buvo paskelbtas ir sąrašas “prakeiktų” JAV viešbučių, kuriuose dažnai vyksta nepaaiškinami reiškiniai. Pirmoji vieta atiteko Baltimorės “Admiral Fell Inn” – šis pastatas kadaise buvo sužeistų jūreivių ligoninė.

 

Antras yra Teksaso “Driskill Hotel”. Jame vaidenasi dieną prieš vestuves mylimojo atstumta jauna moteris, kuri nusišovė vonios kambaryje…

 

Dar viena šmėkla – ketverių metukų JAV senatoriaus dukrelė. Jos teritorija – didžiuliai marmuro laiptai. Būtent nuo jų vydamasi kamuolį ir nukrito mergytė.

 

Garbingiausia šmėkla – paties Džesio Driskilo, pirmojo viešbučio savininko, kuris taip jį mėgo, kad net liko čia amžiams. Dž.Driskilo buvimą galima justi iš brangaus tabako kvapo.

 

Lygiai 13 vaiduoklių!

 

Ieškoti mistikos amerikiečiai važiuoja ir į “Island Hotel” – vienišą viešbutį Meksikos įlankos salelėje. Čia nėra nei televizijos, nei telefono ryšio, bet įžymybių netrūksta. 1859 metais statytas namas ne kartą rekonstruotas, tad nenuostabu, kad jis apipintas daugybe legendų, o po kambarius laisvai vaikšto dvasios ir šmėklos. Beje, jų lygiai 13! Tarp jų – ir Pilietinio karo laikais gyvenusio juodaodžio berniuko, kurį skriaudė šeimininkas, ir Pietų armijos kareivio, ir prostitutės, kuri buvo nužudyta, kai namas vienu metu virto viešnamiu.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Itin gerai šiame viešbutyje jaučiasi Besės Gibs, 26 metus čia dirbusios valdytojos, linksmo ir nenustygstančio žmogučio, šmėkla. Ji labai mėgsta 29-ąjį kambarį. Jame smagiai stumdo baldus, perkabina paveikslus, sujaukia asmeninius dabartinių gyventojų daiktus ar tiesiog ima ir užrakina duris vos tik svečias peržengia slenkstį.

 

Šeimos viešbutis “Lizi Borden” garsėja tuo, kad 1892 metais Endriu Bordenas ir jo žmona Ebi buvo žiauriai užkapoti kirviu. Jų jaunėlės dukters Lizi oficialiai niekada niekas nekaltino žmogžudyste, bet daugelis miestelio gyventojų ir šiandien neabejoja, kad tai – jos darbas.

 

Holivudo viešbučio “Ruzvelt” paslaptys

 

Ekstremalūs Holivudo “Ruzvelt” viešbučio gyventojai pirmiausia veržiasi į 928 kambarį. Viename jo kampe, kaip teigiama, temperatūra kur kas žemesnė, o jei atsisėdi į krėslą dešinėje nuo lango ir nestokoji kantrybės, po kurio laiko gali pajusti, kaip kažkieno ranka draugiškai tapšnoja tau per petį.

 

Kalbama, kad tai 1966 metais nuo širdies smūgio mirusio aktoriaus Montgomerio Klifto, gyvenusio čia, kai buvo kuriamas filmas “Iš čia į amžinybę”, šmėkla.

 

Iš tuščio 928 numerio dažnai girdėti nesuprantami garsūs plekšnojimai, ir kažkas vis nukelia ant sienos kabančio telefono ragelį.

 

Kartą M.Klifto šmėkla buvo užtikta cituojanti šio filmo herojaus tekstą. Kitą kartą jis buvo pastebėtas viešbučio koridoriuje su bičiuliškai į parankę įsikibusia Merlin Monro. Juodu draugavo, be to, aktorė mėgdavo čia apsistoti.

 

Savotiška viešbučio įžymybė – didžiulis Venecijos stiklo veidrodis pagrindiniame hole. Anksčiau jis buvo “asmeniniame” M.Monro numeryje ir, matyt, tiek persismelkė garsiosios blondinės skleidžiamų fluidų, kad ir šiandien viešbučio gyventojai kartais išvysta jos perregimą siluetą mistinėje veidrodžių karalystėje.

 

Be M.Klifto ir M.Monro, “Ruzvelt” viešbutyje gyvena ir daugiau “įžymių” šmėklų. Kartą Kianu Rivzas viename koridorių sutiko savo ne mažiau tituluoto bendrapavardžio Džordžio Rivzo, sukūrusio televizinį Supermeno variantą ir mirusio gana paslaptingomis aplinkybėmis, šmėklą. Taip iki šiol ir nenustatyta, ar jis buvo nužudytas, ar pats pakėlė ranką prieš save.

 

Samprotaudami apie šio viešbučio fenomeną Amerikos parapsichologai galiausiai padarė išvadą, kad toks “tituluotų šmėklų” susibūrimas viename name greičiausiai susijęs su pirmąja Holivudo istorijoje “Oskarų” įteikimo ceremonija, 1929 metais vykusia būtent “Ruzvelt”.

 

Kas išgąsdino Kristiną Riči?

 

Girgždančios durys, gęstančios žvakės ir mistiniai šešėliai koridoriuje – visa tai įeina į papildomas paslaugas kai kuriuose Anglijos viešbučiuose.

 

“Selsdon Park” viešbutyje Surėjaus grafystėje kiekvienas gali sutikti paslaptingą moterį pilkais drabužiais, – jos nesustabdo storos, vijokliais apsivijusios sienos. Legenda byloja, kad ši simpatiška dama tarnavo Tiudorų rūmuose ir intymiai bendravo su jaunuoju šeimininku. Vaikinas nuo jos nusigręžė sužinojęs, kad mylimoji laukiasi, o ši iš sielvarto iššoko pro langą.

 

“Langham” viešbutis įsikūręs Viktorijos laikų pastate pačiame Londono centre. Čia, 333-iajame numeryje, vaidenasi pagyvenęs vyriškis, vilkintis Eduardo epochos kostiumą. Šiame viešbutyje įvyko ne viena istorija, aprašyta Artūro Konano Doilio romanuose apie Šerloką Holmsą.

 

Kitame Londono viešbutyje “Charloter street” gyvena garbios ledi šmėkla. Sykį ji labai išgąsdino aktorę Kristiną Riči, bet kai administracija pasiūlė kitą kambarį, kiek pagalvojusi ji atsisakė, nes nenorėjo įžeisti orios damos dvasios.

 

Beje, neseniai Didžiojoje Britanijoje išleistas dar vienas parapsichologo Džeimso Barnio parengtas Tarptautinis vadovas po pamėkliškas vietas. Knygoje surinkti duomenys apie įvairių pasaulio šalių viešbučius, kuriuose galima stebėti paranormalius reiškinius.

Rekomenduojami video:


2500
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
vika

galiu pasakit kad irgi netikejou,pati maciou,truputi issigandou,bet dabar pripratou ,nemaisa

Opa Kaip Blogai

;DD

Klebonas

Viskas sugalvota tik del sekmingo verslo, del komercijos, populiarumo…

Jaunelis

Saunus vaiduokliai,nepikti .

Taip pat skaitykite