Kaip lavinti intuiciją?

intucijaIntuicija nėra kažkoks stebuklas, iš esmės šią dovaną turime kiekvienas. Tiksliau, turėjome jau nuo pat gimimo. Bet kur ji dingo, kodėl nesivystė? – klausia nuotolinio būrimo projektas “Vajezau buria“.

 

Vaikui augant, tiek tėvai, tiek visuomenė pamažu formuoja jo požiūrį. Jau darželyje kalamos į galvą įvairios taisyklės ar standartai, kurie pratęsiami mokyklose, vėliau – studijuojant, dar vėliau – dirbant. Tad ilgainiui intuicija silpsta, blėsta, ir tas gilesnio suvokimo kanalas ima užsiverti.

 

Jei būdamas vaiku jautėte, kad esate jautresnis kitiems žmonėms, pasižymite gera įžvalga, galite nuspėti ar viduje jausti kažkokius įvykius, kad ir smulkmeniškus, paaugus ėmėte abejoti tuo ir taip pats padėjote tai intuicijai kartu su Jumis nebeaugti.

 

Tačiau svarbu yra tai, kad intuicija, Jūsų vidinis balsas iš tiesų niekur nedingo. Tereikia išmokti jį susigrąžinti, vėl atverti ir suprasti. Labai svarbu yra pamažu atkreipti vis didesnį dėmesį į savo vidinius pojūčius, jausmus, emocijas, ne tik į daugumos suformuotus požiūrius, tendencijas. Stenkitės atskirti, surasti savyje tą žinutę, kurią Jums siunčia Jūsų vidinis balsas, išmokite pajausti tuos signalus.

 

1. Praskaidrinkite protą

 

Vidinį balsą išgirsti bus lengviau tuomet, kai Jūsų mintys taps lengvos ir vientisos, kai atsikratysite chaoso, pabėgsite nuo pašalinių problemų, rūpesčių, kasdienių minčių srauto, išmoksite išsigryninti mintis, iššluoti iš galvos nereikšmingus apmąstymus ar prisiminimus.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Galite koncentruotis tiek į visišką pašalinių minčių užblokavimą, tiek į jų sulėtinimą, palengvinimą, sušvelninimą.

 

2. Medituokite

 

Meditacijos formų yra begalės ir jos visos Jums padės priartėti prie minčių išvalymo, savęs nuraminimo. Pakaktų pradėti bent nuo poros minučių, skiriamų kasdienei meditacijai.

 

3. Įsivaizduokite

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Lavinkite savo vaizduotę ir nebijokite to daryti. Būdami tyloje, vienumoje, įsivaizduokite, kad, pavyzdžiui, esate senoje bibliotekoje, vaikštote po ją. Leiskite visiems Jūsų jutimams dalyvauti šioje vaizduotės kelionėje – užuoskite, kokį kvapą skleidžia pergamentas, įsivaizduokite, kad liečiate ryškaus viršelio knygos sausus, įtrūkusius lapus, išgirskite, kaip čeža verčiami puslapiai.

 

Pasistenkite savo vaizdinį padaryti kuo gyvesnį, tikroviškesnį. Beversdami knygos puslapius Jūs staiga sustojate ties, pavyzdžiui, 74 – tuoju puslapiu. Ir jame pamatote kažkokį ženklą, kuris skirtas tik Jums. Koks tai ženklas – parodys Jūsų vaizduotė. Tai gali būti piešinys, žodis, frazė, simbolis – bet kas. Įsiminkite jį. Galbūt iš pradžių net nesuprasite jo reikšmės ir tik po kiek laiko jis įgaus prasmę. Ir nustebins Jus.

 

4. Analizuokite sapnus

 

Jei Jus kamuoja kažkokia problema ir nežinote, kaip ją išspręsti, galite prieš miegą nusiteikti susapnuoti atsakymą. Arba tiesiog analizuokite savo sapnus – prisiminkite, kokie simboliai, spalvos, jausmai Jus aplankė sapne, kas Jums jame pasirodė reikšminga, kokie žodžiai buvo ištarti ar gestai parodyti. Veskite sapnų žurnalą, užfiksuokite tai, ką pavyksta prisiminti po nakties miego.

 

5. Afirmacijos

 

Galite patys susidaryti frazes, teiginius, kuriuos kartosite, kuriuos įsisavinsite ir kuriais patikėsite. Ir jie suveiks. Afirmacijos nėra kažkoks stebuklas, tai tiesiog minties galia. Kas yra svarbu – svarbu iš tiesų tomis mintimis tikėti. Jos turi tapti teiginiu, kuriuo neabejojate.

 

Negatyvas pritraukia stresą, neigiamus išgyvenimus, kurie trikdo nervų sistemą. Silpsta atsparumas, imunitetas, vystosi ligos. Kitaip tariant – blogos mintys pritraukia blogį. Geros mintys (afirmacijos) – gėrį.

 

Būdų, kurie padėtų lavinti intuiciją, yra be galo daug, čia išvardinti – vieni pagrindinių. Jei norite tobulinti save ir atverti savo užslėptus pojūčius, nepakenksite, o tik padėsite sau jais pasinaudoję.

 

Parengė: Vajezau buria

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
NightLihgt

Manau,kad iš tiesų kažkiek esu pabudinusi savo intuiciją. Pasiimu daiktą,kurio atrodo nereikės ir šast jo prisireikia draugei. Įsijungiu telefoną tik kelios sekundės prieš skambutį(kelintas kartas), ar nei iš šio nei iš to sugalvoju padaryti atrodo beprotybę,o ima ir pasiseka… Žodžiu pasakoti ir pasakoti

Taip pat skaitykite