ŠLUOTA IR SKUDURAS NAMŲ MAGIJOJE

Gera šeimininkė visada po ranka turi šluotą ir skudurą. Tvarkydamiesi namus prisiminkite, kad šie banalūs ir nelabai simpatiški instrumentai turi savo magines užduotis gerinant jūsų gyvenimą. Nuodėmė nepanaudoti šios jėgos sprendžiant savo kasdienius rūpesčius.
Beje, skudurus, kuriais tvarkote savo namus ir šluotas, atitarnavusius savo amžių, geriausia sudeginti – kartu su purvu jie sugeria daug negatyvios energijos. Ugnis visiškai sunaikina energetines šiukšles.

PAPRASTOS ŠLUOTOS MAGINĖ JĖGA

*Ruošdamiesi šluoti ką tik nupirkta šluota, pirmiausia padarykite keletą į namus šluojančių judesių ir sugalvokite norą – jis išsipildys. Šluota atsitiktinai iškrito iš rankų – geras ženklas. Palinkėkite sau ko nors gero – iškritusi šluota padidina šansus tai gauti.
*Norite ištekėti ar vesti? Panaudokite senovinį ritualą – peršokite per šluotą devynis kartus. Svajonė išsipildys metų bėgyje.

*Jeigu gyvenate nuosavame name – pastatykite prie lauko durų (lauko pusėje) sukryžiuotus šluotą (geriausia lapinę, iš šakelių) ir kastuvą: šis metodas apsaugo nuo perkūnijos. Jeigu didelė sausra, kieme reikia pasukti šluota virš galvos. Jeigu paprašysite, kad ir kaimynai taip padarytų, galite prišaukti lietutį.
*Senovės magijoje yra įdomus ritualas, susijęs su mirusiais: jeigu padėsite šluotą skersai laiko durų, jūsų artimųjų sielos galės jums duoti reikalingą patarimą, pranešti apie ką nors svarbaus. Durys nuo seno laikomos portalu į kitą pasaulį.

*Madingas paprotys kabinti ant durų sukryžiuotas šluoteles (jų galima nusipirkti suvenyrų parduotuvėse) turi magines šaknis. Toks metodas apsaugo namus nuo blogų dvasių ir pašalinių žmonių piktų ketinimų.

*Jeigu jūs neramiai miegate, sapnuojate košmarus, ima rodytis vaiduokliai – padėkite šluotą ant grindų ir perženkite per ją – bloga energetika išsisklaidys.
*Bijote vagysčių? Pasidarykite maginę apsaugą – dvi adatas sukryžiuokite kryželiu ir paslėpkite šluotoje. Šluotą pastatykite prie lauko durų – vagis ar blogas žmogus negalės peržengti maginės ribos.
*Persikraustydami į naują gyvenamą vietą neimkite su savimi senos šluotos.

SKUDURO PANAUDOJIMAS NAMŲ MAGIJOJE

*Skirtingai nuo šluotos, peržengti ar peršokti per skudurą – blogas ženklas.
*Tvarkydamiesi namus visus plovimo judesius (plaunant kriauklę, grindis ir kt.) stenkitės atlikti laikrodžio rodyklės kryptimi – taip jūs pakrausite daiktus teigiama energija.

*Virtuvinį rankšluostį per pilnatį pakabinkite lietuje ar užkaskite kieme – tai pritrauks į namus sėkmę ir gerovę.
Švara namuose, žinoma, reikalinga. Bet ne mažiau svarbi ir jūsų namų energetika. Į gerus namus namiškiams visada norisi sugrįžti. Tai tegu šluota su skuduru jums tame padeda. Sėkmės!

Šaltinis: Иридия Лилова ir Mėnesiena: Būrimas kortomis

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Marija

Nu va,to ir tik betruko,o gi sluotos,dar neparase,kad skraidyti ant jos galima.Nuprotejimas..straipsniu.

Juga

Joo, raganaites .. Tuoj skraidysim tokiu straipsniu prisiskate!

Taip pat skaitykite