Mikrodalelės leis gyventi nekvėpuojant?

Mokslininkai surado deguonies daleles, kurias sušvirkštus į kraują galima išgyventi nekvėpuojant, rašo Techwench.com.

 

Bostono vaikų ligoninės mokslininkų komanda sukūrė mikrodaleles, kurios gali būti sušvirkščiamos į žmogaus kraujotaką ir deguonimi prisotinti kraują. Tai gali pagelbėti, jei žmogui apribojama ar visai panaikinama galimybė kvėpuoti.

 

Šis išradimas gali išgelbėti milijonus gyvybių kasmet. Mikrodalelės, sušvirkštos į kraują, gali išlaikyti žmogaus gyvybę 30 minučių po kvėpavimo sutrikdymo.

 

Mikrodalelės galės būti naudojamos medicinos tikslais, siekiant apsaugoti žmones nuo mirties dėl sutrikusios plaučių veiklos. Kariuomenė galėtų mikrodaleles naudoti tam, kad kariai galėtų ilgesnį laiką išbūti po vandeniu, taip pat apsisaugoti nuo nuodingų dujų, kai dujokaukės nepasiekiamos ir pan.

 

Rekomenduojami video:


2500
5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Gm

tuoj ta deguonio injekcija sumaisys su gyvsidabriu ir toliau farmacija nuodis mus

zakarum

idiotiski pamastymai vieno ir kito komentatoriaus, jei jau Zemei vietos neliks, bus kur apgyvendinti po zeme ar kitose planetose…

Mr.Durden

Tesiant tema pacituosiu zodzius is vienos knygos: “Pasauli kuri regiu, mes ganome elnius zaliais miskais apaugusiuose sleniuose, mus supa Rokfelerio centro griuvesiai. Apsirenge odinius drabuzius kuriuos vilkesime visa savo likusi gyvenima…” Mano nuomone tas kas gali isgelbeti tukstancius, prazudys simtatukstantine mase. Godumas, nepykanta sau ir kitiem mus prazudys, stebedami pasauli aplinkui sproginejant bombom, jauciant kraujo skoni viena diena susimastysim, kad musu turtas buvo ne HD telikai, ne Iphone 5 ir ne FB su 700 draugu. Musu sielos verkia ikalintos fiziniam nuodemingam kune, ir mes nusipelneme mirties. Vartodami suvartosime patys save ir mirties akimirkoje pamirsim atejizma ir sauksimes dievo. Tikiuos, kad… Skaityti daugiau »

deivis

sutinku su tavim

Homosapiens

Viena diena visi isradimai atsisuks pries zmogu tai tik laiko klausimas. Kodel turedami toki dideli potenciala, kuriame kas pades nuzudyt tukstancius? Mano manymu tai tik irodo, kad zmogus turi buti MIRTINGAS. New world order artinas, atmerkit akis zmones.

Taip pat skaitykite