Medžiai ir asmenybė: koks medis geriausiai Jūs atspindi?

medis-asmenybeKoks medis valdo Jūsų asmenybę? Atsako nuotolinio būrimo projektas Vajezau buria.
 
EGLĖ – PASLAPTINGUMAS (sausio 1 – sausio 31 d.)
 
Turintys išskirtinį skonį, moka lengvai susitvarkyti su stresu, yra užsispyrę, tačiau atsidavę artimiausiems žmonėms. Sunkiai suteikia kitiems savo pasitikėjimą, tačiau socialiai aktyvūs, po sunkių darbo valandų geriausiai atsipalaiduoja visiškai tingėdami. Talentingi, nesavanaudiški, turi platų ratą draugų, patikimi.

 

TUOPA – NEUŽTIKRINTUMAS (vasario 1 – vasario 28 d.)

 

Dažnai stokoja pasitikėjimo savimi, tačiau gali būti labai drąsūs ir narsūs. Skiria daug laiko atsirinkdami žmones, kurie bus jų aplinkoje, nemažai laiko skiria vienumai, artistiški, turi gerus organizacinius gebėjimus, artimi filosofiniams apmąstymams, į santykius žiūri labai rimtai.

 

VERKIANTIS GLUOSNIS – MELANCHOLIJA (kovo 1 – kovo 31 d.)

 

Didžiausias priešas – stresas, kupinas svajonių ir planų žmogus, empatiškas, talentingas, nepavargstantis, traukia egzotinės vietos. Kaprizingas, tačiau nuoširdus, ne retai pasiduodantis kitų įtakai, tačiau nekenčiantis spaudimo. Tai reiklus žmogus.

 

ŠERMUKŠNIS – JAUTRUMAS(balandžio 1 – balandžio 30 d.)

 

Žavingas, mokantis nuoširdžiai džiaugtis net ir paprastais dalykais, pernelyg nesididžiuoja savo talentais, nebijo dėmesio, myli gyvenimą, judėjimą, nebėga nuo sudėtingų situacijų, artistiškas, aistringas, emocionalus. Nemoka iki galo atleisti.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

ALYVMEDIS – IŠMINTIS (gegužės 1 – gegužės 31 d.)

 

Myli saulę ir šilumą, pasižymi kilnumu, racionalumu, vengia agresijos ir konfliktiškų situacijų, tolerantiškas, žaismingas, teisingas ir sąžiningas, jautrus, mokantis nepasiduoti pavydui, mėgstantis skaityti bei mėgstantis būti apsuptas protingos, intelektualios draugijos.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

SKROBLAS – GERAS SKONIS (birželio 1 – birželio 30 d.)

 

Stengiasi savo gyvenimą paversti kiek įmanoma komfortabilesniu, stengiasi atrodyti gražiai, turi gerą skonį, nepasitiki daugeliu žmonių, dažnai nėra užtikrintas savo sprendimais, nes nuomonės linkusios kisti, labai sąžiningas ir doras žmogus.

 

KLEVAS – NEPRIKLAUSOMOS MINTYS (liepos 1 – liepos 31 d.)

 

Pasižymi puikia vaizduote ir originalumu, išsiskiria iš aplinkinių, kuklus, tačiau ambicingas, pasitikintis savimi, jaučiantis alkį naujoms patirtims ir permainoms, dažnai nervingas, turintis nemažai kompleksų, pasižymintis gera atmintimi, greitai įsisavinantis naujas žinias, dažnai meilės ryšiai komplikuoti, stengiasi padaryti gerą įspūdį.

 

LAZDYNO RIEŠUTAS – YPATINGAS (rugpjūčio 1 – rugpjūčio 31 d.)

 

Žavingas, turintis gerą humoro jausmą, labai reiklus, tačiau ir labai supratingas. Stengiasi padaryti ilgai trunkantį įspūdį, aktyvus kovotojas už teisingumą/socialines teises/politiką. Nuotaikos linkusios dažnai banguoti, nuoširdus, perfekcionistas, linkęs iš anksto susidaryti savo nuomonę, tikisi visiško atvirumo ir sąžiningumo.

 

CITRINMEDIS – ABEJONĖS (rugsėjo 1 – rugsėjo 30 d.)

 

Labai darbštus, kantriai priimantis gyvenimo iššūkius, didžiausi priešai – konfliktai ir stresas, gali pasirodyti tvirtas ir stiprus, tačiau viduje – trapus ir jautrus žmogus. Dažnai aukojasi dėl šeimos ir draugų, turi daug talentų, bet neturi pakankamai laiko jų visų išnaudoti, moka lyderiauti, retkarčiais neapsigina nuo pavydo, tačiau yra be galo ištikimas.

 

KEDRAS – PASITIKĖJIMAS (spalio 1 – spalio 31 d.)

 

Retos stiprybės asmenybė, mokanti prisitaikyti prie įvairiausių situacijų ir žmonių, mėgsta netikėtumus, rūpestinga, mokanti padaryti kitiems įspūdį, lojali, laukianti tikrosios meilės, optimistiška, turi daug talentų, kuriuos atskleidžia tik su laiku.

 

KAŠTONAS – NUOŠIRDUMAS (lapkričio 1 – lapkričio 30 d.)

 

Siekia būti teisingas ir objektyvus, moka pagyvinti kompanijas, puikus planuotojas ir diplomatas, tačiau gali lengvai susierzinti, lengvai įsijaučia į kitų žmonių emocijas, labai darbštus, dažnai jaučiasi nesuprastas, meilėje – ištikimas.

 

VINKŠNA – KILNUMAS (gruodžio 1 – gruodžio 31 d.)

 

Turi puikų skonį stiliaus klausimais, sunkiai atleidžia klaidas tiek sau, tiek kitiems, moka lyderiauti, tačiau paklusti – ne. Mėgsta priimti sprendimus už kitus, dosnus, turi gerą humoro jausmą, praktiškas. Moka „kukliai reikalauti“.

 

Parengė: nuotolinio būrimo projektas Vajezau buria

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Nesvarbu kas

Netiesa apie mane

Taip pat skaitykite