Augalų magija – augalai keičia pasaulį ir apsaugo žmones

Augalai, naikinantys burtus ir saugantys nuo jų – tai Saulės ir Marso augalai. Prieš bet kurį blogį tinka augalai, turintys savyje dalelę Saulės. Paprastai tai ryškūs, gausiai žydintys, geltonos ar oranžinės spalvos. Tvirto stiebo, lapai ištaigingi ir tvirti. Saulei priskiriami medžiai – aukšti, puikūs, sukeliantys saugumo ir šviesos jausmą (pušis, klevas, bukas, beržas). Pušis myli žmones ir linki jiems gero. Maža to, šis medis labai jautrus blogiui. Būtent todėl pušys blogai auga miestuose. Jeigu turite galimybę pasirinkti, tai visuomet rinkitės pušį. Medinės lentos, baldai iš pušies visuomet bus gera apsauga nuo bloga linkinčiųjų. O pušies šakelės su kankorėžiais turėtų puošti kiekvienus namus, ypač tada, kai ilgesnės naktys, o silpna saulė nespėja nuvyti tamsos jėgų. Pušis ypač globoja Liūtus. Medžio reikia ne tik prašyti, bet ir jam padėkoti.

 

Saulėgrąža ypač stipriai apsaugo. Netgi saulėgrąžų aliejus ir sėklos yra nebloga parama prieš blogio jėgas. Jei norite apsidrausti, prieš konfliktą galite truputį pavilgyti pirštų galiukus į saulėgrąžų aliejų ir paliesti jais smilkinį, “trečiąją akį”.

 

Nedžiovintos saulėgrąžų sėklos, pabertos ant slenksčio, sutrukdys per jį peržengti blogiui, o saulėgrąžų žiedai, pamerkti vazoje, ne tik puikiai atrodys, bet ir apvalys namus nuo negatyvios energijos. Jeigu pasodinsite saulėgrąžų po langais, tai jūsų namus aplenks nuoskaudos ir nusivylimai.

 

Augalai – kariai

 

Badantys ir aštrūs, pjaunantys ir deginantys Marso augalai, turintys sausus, lanksčius, dažnai padengtus čiuptukais stiebus, nesukelia švelnumo, bet kaip jokie kiti augalai apsaugo nuo magiškų antpuolių ir ligų.

 

Sakoma, kad rudeninė dilgelė gali pasakyti net jūsų slapto priešo vardą. Tik reikia vėlų rudenį surasti dilgėlių atvašyną ir pliku delnu braukti per dilgelės stiebą iš apačios į viršų, mąstant apie tai, kas jums galėtų linkėti blogo. Kai ištarsite vardą, jūsų ranką nudegins.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Dilgelė – Avino ir Skorpiono talismanas.

 

Česnakas. Jis puikiai apsaugo nuo energijos vampyrų ir kitų “anapusinių” jėgų. Ypač vertingi žiedai, jie pašalina kai kuriuos meilės burtus. Nupintas iš česnakų ir pakabintas virš durų bei langų vainikas neleis įsigauti į namus nekviestiems svečiams. Ispanai mano, kad putra iš česnako nurodys pavyduolį – jis kvepės kelis kartus stipriau nei kiti, ragavę to maisto. Česnako sultys neleidžia užsnūsti ir apskritai ši daržovė labai naudinga sveikatai.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Viksva. Ji apsaugo nuo meilės ir užbūrimų. Jei pradedate įtarti, kad kažkas bando užburti jus, primėtykite šio augalo ant grindų ir būtinai šviežios viksvos įdėkite į lovą. Viksvos šaknis, nešiojama su savimi, labai gerai apsaugo nuo blogų užmačių ir “stipriosios” lyties. Žiedai nuvaikys meilės užbūrimus, parodydami išrinktąjį tokį, koks jis yra iš tikrųjų.

 

Kietis. Nors kietis ir nekenčiamas augalas, bet tai patikima priemonė nuo užkerėjimų. Sakoma, kad sudžiovintas kiečio žiedas, ant kurio užvyniojamas šeimininko plaukas, ne tik apsaugo nuo daugelio burtų, bet ir grąžina juos siuntėjui.

 

Sėkmės augalai

 

Sėkmę reikaluose ir žaidimuose, moksle ir darbe dovanoja Merkurijaus augalai. Jie šliaužiantys ir lankstūs, ryškiais gležnais žiedais.

 

Žirnis padės įvairiose sudėtingose situacijose, ypač juridinėse. Išdžiovintos žirnių virkščios padarys kalbą įtikimesnę, išmuš iš vėžių oponentą. Jūs tapsite nuostabus pašnekovas, reikiamu momentu atminsite reikalingą informaciją. Ypač žirniui (ir jo giminaičiams) patinka Mergelė.

 

Apynys. Žaidėjų ir avantiūristų pagalbininkas. Padės žaidime, ypač naujokams, bet nemėgsta godulio ir keršto. Jei jį turintis žaidžia ne iš įdomumo, o norėdamas pralobti, apynys ne tik nustos padėti, bet pasuks sėkmę prieš jį.

 

Amalas. Tai studentų ir mokinių augalas. Sakelė augalo padės greitai įgyti žinių. Nešiojantys šį augalą su savimi niekada neliūdės. Amalas gali patarti, kur ieškoti lobio, atvesti žmogų ten, kur vyksta kažkas įdomaus, laiku įspėti apie nelaimę. Tai Dvynių augalas.

 

Apsaugantys augalai

 

Kraujažolė. Tai labai stiprus augalas, jį galima dėti ant galvos nuo užkalbėjimų. Be to, kraujažolė jauniems žmonėms dovanoja stiprų globėją, o merginai gali pažadinti romantiškus jausmus įžymiam pagyvenusiam žmogui.

 

Astrai įprasmina tikėjimą (purpuriniai ir skaičiai raudoni), viltį (rausvi, alyviniai ir citrininiai), dievišką meilę (balti) ir išmintį (violetiniai). Šios gėlės apsaugos nuo blogų užmačių, sustiprins dvasią išbandymuose.

 

Serenčiai apsaugos nuo piktų jėgų, sustiprins aistrą, saugos nuo svetimos akies. Pakanka pastatyti prie durų ir langų puokštes serenčių, ir nelaukti svečiai atsimins turintys neatidėliotinų reikalų ir praeis pro šalį.

 

Susitaikymo augalai

 

Jei namuose nėra sutarimo, šeima griūna, nėra supratimo tarp tėvų ir vaikų, galite kreiptis į “susitaikymo augalus”. Tai daryti reikia labai atsargiai. Nueikite į kapines ir suraskite pamirštą kapą, ant kurio auga žolė ir lauko gėlės, kurios tradiciškai laikomos geromis. Tai ramunėlė, varpeliai, laukiniai žirneliai, vijoklis, kraujažolė, juozažolė, jonažolė. Palesinkite ant šio kapo paukštelius, atsiminkite gerą žmogų, kuris ten ilsisi. Po poros mėnesių kreipkitės į dvasią, kurios nepažinojote, kuri dabar ilsisi kitame pasaulyje, ir paprašykite jos, kad užtartų jūsų namus. Po to nuskinkite šakelę ar gėlytę ir pakabinkite virš savo namų durų.

 

Vilties gėlės

 

Jeigu neturite jėgų pamiršti savo senos meilės, ir ji trukdo atsiduoti naujam jausmui – jums padės alyvos. Alyvos visada gelbsti norint nutraukti ryšį su praeitimi.

 

Prisiskinkite naktį alyvų ir atsineškite į savo namus, į kambarį su langais į rytus (gerai, jei pro langą matosi Venera). Prieš langą pastatykite veidrodį, o prieš jį – puokštę alyvų. Sutikite aušrą, žvelgdami į veidrodį pro žydinčius žiedus ir atminkite visa, kas buvo gera jūsų jausmuose ir išgyvenimuose. Pastatykite prie lovos galo, virš galvos. Lai stovi, kol sudžius, po to naktį nuneškite jas prie gimtojo krūmo. Greitu laiku iš jūsų nelaimingos meilės atminty paliks tik mieli prisiminimai ir padėka juos sužadinusiam žmogui, o jūsų širdis atsivers naujai meilei.

 

Visatos esmė – harmonija, meilė ir pagalba vienas kitam. Padėkokite augalams už suteiktą pagalbą.

 

Teorijos autorius nežinomas. Straipsnis iš: visokybes.com

Rekomenduojami video:


2500
5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
as

myliu augalija,ypac medzius

stezano

grazus linoleumas irgi spinduliuoja energija:)

xxx

As visada jauciu,kad miske pasikraunu geros energijos.

Ta-pati....

Labai idomu, tiesiog puse perskaiciau, akis nedamato ;D

lolita

Su dideliu malonumu perskaiciau straipsni.Aciu.

Taip pat skaitykite