Lengviausias būdas išsigelbėti iš skęstančios transporto priemonės(Video)

Remiantis duomenimis, kuriuos surinko Kanados mokslininkas Gordonas Giesbrechtas, kasmet miršta apie 400 žmonių, kai jų automobilis po autoįvykio panyra po vandeniu. Daugelis žmonių, nežino ką daryti patekus į tokią situaciją.

 

Šiame vaizdo įraše, Geoffas Fahringeris, kuris yra profesionalus naras, parodo, kaip elgtis tokiu atveju. Jis važiuoja vienas, o vėliau su kitais, senesniu automobiliu žemyn rampa į 8 pėdų gylio kanalą. Jau daugelį metų jis dirba nardymo gelbėtoju komandoje Neapolyje, Fla.

 

 

Pasak tyrėjo Gordono Giesbrechto, kartais tiesiog nėra laiko laukti pagalbos, todėl pravartu patiems imtis iniciatyvos.

 

“Mes sakome žmonėms, kad jie turi palikti transporto priemonę, iki kol vanduo pakyla iki langų, per pirmąsias 30-60 sekundžių”, – sako jis. Tai reiškia, neieškokite savo mobiliojo telefono, kai įkrentate i vandenį. “Neskambinkite 112, kai esate skęstančioje transporto priemonėje,” priduria jis.

 


Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami skelbiamą turinį portale kuris priklauso Anomalija.lt grupei, Jūs turite įdėti nuorodą į šaltinį (t.y. Anomalija.lt). Daugiau informacijos apie naudojimo taisykles rasite čia.

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Www

O jei langai elektriniai?

trollolol

Tai pirk katafalka pasata 83 metu

Taip pat skaitykite