Vilkolakio sindromas

Genetiniai mutantai jau kurį laiką yra labai populiarūs kino filmų personažai. Daugeliui žiūrovų tai tik scenarijaus autoriaus fantazija su doze specialiųjų efektų. Tačiau tokie žmonės egzistuoja tikrovėje. Tiesa, genetikai nesutiktų su pasakymu, jog jie žmonės – genetinių mutantų chromozomų rinkinys skirasi nuo paprasto žmogaus. Tačiau tai tik išorė – viduje šie nelaimėliai tokie kaip mes. Tačiau jau daugiau nei 500 metų jie yra atstumtieji. Daugeliui tai nei žmonės, nei gyvūnai – tad kaip tuomet jaustis, kai gydytojai tau pasako: “neišgydomas”?

 

„Vilkolakio sindromas“ yra ypač retas, bet itin lengvai paveldimas sutrikimas. Mokslininkai nėra tikri, kiek žmonių yra šios būklės, tačiau milijardinėje Kinijos populiacijoje žinomi bent 30 atvejų. Sutrikimą turintiems vyrams ir moterims ant veidų bei viso kūno užauga neįtikimai daug tamsių plaukų. Kai kurie jų taip pat turi plačią, plokščią nosį, dideles ausis, didelę burną, storas lūpas ir, kartais, padidėjusią galvą bei žandikaulį.

 

Kol kas mokslui nežinoma, kas lemia šią ligą. Ir nėra surastas gydymo metodas – kosmetolgams pavyksta tik pašalinti plaukus. Kad ir labai ilgam laikui, tačiau vis tiek laikinai.

 

Julia Pastrana buvo garsiausia istorijoje barzdota moteris. XIX amžiuje ji traukė žiūrovus pasirodymais keliaujančiame cirke. J. Pastrana šoko ir dainavo apsirengusi drabužiais, neslepiančiais itin plaukuoto veido ir rankų. 1857 metais pirmasis medicinos žurnalas „The Lancet“ ją įvardijo kaip „keistybę“, tačiau moderni medicina teigia, kad ji kentėjo nuo tikros ligos, kartais vadinamos „vilkolakio sindromu“.

 

Visai neseniai žurnalistai rado Indijoje unikalią šeimą – tris seseris, kenčiančias nuo “vilkolakio sindromo”. Seserys-vilkolakės – Savita, Moniša ir Savitri gyvena mažame kaimelyje netoli miesto Puna, hipertrichozę jos paveldėjo iš savo tėvo.

 

Kaime su jų išvaizda praktiškai nėra šansų susirasti vyrą, tačiau seserys nepraranda vilties susikurti šeimas. Jos reguliariai naudoja kremus depiliacijai ir svajoja sutaupyti pinigų plaukų pašalinimui lazeriu.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Šeimoje yra dar trys dukterys, kurios neturi problemų su kūno plaukuotumu. Jų motina Anita papasakojo, kad retą ligą mergaitės paveldėjo iš tėvo, už kurio ji buvo priversta ištekėti, kai jai buvo 12 metų. Iki vestuvių ji nematė jaunikio ir nežinojo, kad jis serga hipertrichoze.

 

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

 

 

technologijos.lt ir anomalija.lt inf.

Rekomenduojami video:


2500
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
baleron

teen wolf

kuocka

liūdnas gyvenimas besmegeniams :) o ne plaukuotoms mergaitėms.

as

neblogos bobikes:)

opc

kaip kapinių sargės

Taip pat skaitykite