Sužinokite, kokie bus 2021-ieji pagal Rytų kalendorių


Pagal Rytų kalendorių 2021-uosius valdys Jautis. Kokia šio ženklo energija ir ko bus galima tikėtis įvairiose gyvenimo srityse?

 

Jaučio metais reikės padidinti savo energiją ir gyvybingumą. Tai bus labai daug energijos reikalaujantis periodas, per kurį gali įvykti daug nenuspėjamų dalykų. Pasiruoškite nenuobodžiauti.

 

2021 m. charakteristika

 

2021-ieji bus metalinio Jaučio metai. Jautis yra judėjimo pirmyn, gyvenimo pasikeitimo, staigių posūkių ir didelių pokyčių simbolis. Metalas simbolizuoja dvasios tvirtumą, neliečiamumą, stabilumą. Tai reiškia, kad 2021 m. bus įvairių situacijų, kuriose turėsite pademonstruoti valią ir norą laimėti.

 

Laimingiausi žmonės 2021 m. bus stiprūs, nepalenkiami ir ambicingi asmenys, kurie drąsiai eina į priekį, nušluodami viską, kas kelyje. Tuo pat metu patartina nesinaudoti kitų pagalba ir būti savarankiškam. Tai taikoma visoms gyvenimo sritims – ne tik karjerai ar finansams.

 

Darbas ir finansai

 

Metalinio Jaučio metai bus tinkamiausias laikas reklamuoti idėjas, pradėti verslą, ieškoti naujo darbo. Prieš pradedant judėti į priekį, labai svarbu nustatyti kryptį. Jei to nepadarysite, rizikuosite iššvaistyti laiką ir energiją. Štai kodėl visiems žmonėms patariama pirmiausia nusistatyti tikslus bei suplanuoti dalykus ir tik po to veikti. Jei rizikuosite ir imsitės kelių dalykų vienu metu, nežinodami galutinio tikslo, galite nueiti neteisingu keliu ir nusivilti. 2021 m. reikės veikti greitai, bet apdairiai.

 

2021 m. bus idealus laikas vertingoms prekėms įsigyti. Saugiai pirkite viską, kas susiję su judėjimu, pavyzdžiui, dviratį ar automobilį, leiskite pinigus kelionėms ir atostogoms. Įgyti naujų emocijų ir patirties bus vertinga investicija.

 

Šie metai taip pat bus labai konkurencingi. Daugelis žmonių norės pralenkti aplinkinius. Tikslas bus ne sėkmė, o kitų nugalėjimas. Šis nesveikas noras laimėti gali neigiamai paveikti produktyvumą ir sveikatą.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Bendravimas ir meilė

 

2021 m. reikės „paimti jautį už ragų“. Tai ypač pasakytina apie meilės sritį. Jei kas nors jums patinka, negalima sėdėti, reikia veikti. Verta kreiptis į tą žmogų ir išreikšti save bei savo jausmus tiesiogiai, be žaidimų ir apsimetinėjimo. Jaučio metais drąsiai prisipažinkite meilėje, pasipirškite. Svarbiausia šeimos gyvenime apsieiti be melo ir apgaulių. Priešingu atveju susierzinsite ir patirsite neigiamų emocijų.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Taip pat 2021 m. labai svarbu kuo greičiau nutraukti santykius su jums kenkiančiais žmonėmis. Kuo ilgiau palaikysite neigiamas draugystes ar romantiškus santykius, tuo labiau nukentės jūsų savivertė. O jei ieškote savo antrosios pusės, pirmiau įvertinkite suderinamumą.

 

Jaučio metais žmonės gali būti labai karšto būdo. Tie, kurie visada taip elgiasi, taps tarsi sprogstančiomis bombomis aplinkiniams. Kita vertus, žmonės 2021 m. daug rečiau apsimetinės ir slėps nuo kitų tiesą bei emocijas.

 

Nuotaika ir sveikata

 

Šiuo atžvilgiu viskas bus nepaprastai paprasta. Klausykite savo norų, bet nepaverskite to aklu impulsų sekimu. Energija ir laikas turi būti leidžiami atsargiai, teisingai teikiant pirmenybę.

 

Jei labai sunkiai dirbsite ir labai pavargsite, galite prarasti sėkmę. Jaučio metais jėgos ateis antplūdžiu, tačiau lygiai taip pat greitai išnyks, jei bus naudojamos netinkamai. Atidžiai stebėkite savo sveikatą ir nepamirškite poilsio.

 

Lai 2021-ieji jums būna sėkmingi!

 

Šaltinis: http://alfa.lt/

 

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite