Apsilankymas prie močiutės kapo

Sveiki, esu Martyna. Prieš kelias savaites patyriau kažką, kas, manau, gali būti verta dėmesio. Noriu pasidalinti šia istorija ir sužinoti, ar kiti kažkada patyrė panašų dalyką.

 

Vakare, po darbo, nusprendžiau aplankyti savo senelės kapą, kapinėse netoliese mano namų. Šis apsilankymas man yra kaip raminantis ritualas – sėdžiu prie kapo, kalbu su senėle, dėstau jai savo gyvenimo naujienas.

 

Tačiau šį kartą apsilankymas buvo visai kitoks. Kai įžengiau į kapines, pastebėjau, kad viskas atrodo tamsiau nei įprastai. Net ir veikiant vakaro šviesai, šešėliai buvo ypatingai gilūs. Kai priėjau prie senelės kapo, užuot radusi ramybę, aš pajutau nedidelį nerimą.

 

Šalia senelės kapo yra naujas, nesenai palaidotas kapas. Nežinojau, kas ten palaidotas. Iš kapo švelniai kilo žalios spalvos dūmai. Jie pakilę į orą tarsi sukdavosi ir lėtai nykdavo. Priblokšta, stovėjau vietoje ir žiūrėjau į šį reginį, bandydama suvokti, ar tai nėra haliucinacijos…

 

Išgirdusi švelnų, šnabždėjimą atšokiau atgal. Šie garsai lydėjo dūmų kilimą. Sukaupusi drąsą pasilenkiau arčiau kapo bandydama suprasti iškur kyla tie žali dūmai, tačiau nieko nepamačiau tik gėles ir užgesusias žvakes po laidotuvių.

 

Dabar nežinau, ką galvoti. Ar tai buvo haliucinacijos? Ar kažkoks neatpažintas energetinis pasireiškimas? Tikiuosi, dalindamasis šia istorija, rasiu žmonių, kurie patyrė kažką panašaus arba bent žinos, kas tai gali būti.

Anomalija.lt teiraujasi savo skaitytojų – gal ir Jus esate girdėję istorijų apie keistus ir sunkiai paaiškinamus reiškinius iš savo artimų žmonių? O galbūt patys tapote antgamtinių reiškinių liudytojais? Laukiame Jūsų istorijų ir pasakojimų – parašykite mums.

Rekomenduojami video:


2500
5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
spalvos

tai pindai yra schizofrenija

Deivis

Greiciausiai is kuno issiskyres fosforas pakilo, bent jau man kazkada aiskino kad taip buna

Pasaulio spalva

Visi puikiai žinome, kad mes šitame PASAULYJE esam ne vieni. Mus prižiūri iš Visatos ir nėra ko stebėtis visokiais keistais reiškiniais.

Ruta

Fosforinė šviesa tiesiog..

As esu

Ar buvo panašu i fosforine sviesa?

Taip pat skaitykite