Zodiako ženklų maginiai gebėjimai


Kiekvienas zodiako ženklas gali turėti tam tikras mistines galias. Taigi, skaitykite, kokie zodiako ženklų maginiai gebėjimai! Vien zodiako ženklas nelemia tvirtų šių gebėjimų, reikia žvelgti ir į kitus parametrus, tačiau esant palankioms sąlygoms – tai lengviausios „galios„, kurias „neša“ kiekvienas ženklas.

AVINAS

Avinai retai galvoja apie tokius daiktus, kurių negalima pačiupinėti, paragauti, išgerti, pabučiuoti. Jo saulėtos energijos ir vaikiškos fantazijos pakanka, kad sutvertų pasaulyje stebuklą. Visgi Avinam tiesiog būtina žinoti „okultinio saugumo“ taisykles, kad dėl nežinojimo neįsiveltų ten, kur nederėtų nosies kišti, kad dėl neišmanymo nepadarytų ko nors nebepataisomo.

Avinai pasižymi gebėjimu numatyti ateitį, bet tai pasireiškia ne mistiniu apreiškimu, kaip kad Žuvims būdinga, ir ne praeities aplenkimu, kai sakoma, „žūsi nuo savojo žirgo“, o konkrečiais impulsyviais atvejais. Avinai dažnai negali savęs priversti įlipti į traukinį ar lėktuvą, kai jiems tai nelabai norisi daryti, greičiausiai jie intuityviai jaučia būsimąją gresiančią katastrofą, nors ir negali žodžiais išreikšti latentinių Dangaus užuominų.

Avinai, kaip niekas kitas, visada atsiduria „tinkamoje vietoje ir tinkamu laiku“, o tai ir vėl kalba apie nežemišką ir antgamtinę nuojautą.

Jei kalbame apie nužiūrėjimą blogąja akimi, užkeikimus arba meilės užkalbėjimus, tai Avinai turi tam tobulą imunitetą, dvasinius apsauginius šarvus, ir tam, kuris siekia pakenkti Avinui, pasitelkdamas magiją, būtų saugiau ir geriau iš pradžių pasitreniruoti bokso salėje ir išmokti ne tik puolimo pratimus, bet ir dėl viso pikto pasimokyti ir savigynos elementų.

JAUTIS

Jautis yra labai atsparus visokiems magiškiems bandymams pakenkti ir dažniausiai save laiko materialistu iki kaulų smegenų, negalvodamas apie tai, kodėl jo rankose stebuklingu būdu pražysta bet koks pagalys, o iš įkaltos vinies palaipsniui išauga namas. Nepaisant to, Jaučiai yra nuostabūs „žolininkai“, o jeigu tik nori, gali puikiai nuspėti ateitį. Jaučio prakeiksmas, kuriuo jis prakeikia įsiūčio apimtas, gali pasireikšti kelioms skriaudiko ateities kartoms.

Jaučių sapnų, kaip įprasta, nereikia rimtai paisyti, bet juos Jaučiai pakankamai retai ir prisimena. Visgi tris ar keturis kartus gyvenime, labai svarbių įvykių išvakarėse ar atsiradus rimtai grėsmei, jie mato iš tikrųjų pranašiškus sapnus.

Pastaruoju metu daugelis Jaučių ėmė studijuoti izoteriką, psichologiją. Tokie „subtilūs“ Jaučiai turi materializavimo dovaną – tai, ką jie papasakojo, ima beveik pildytis, o įvykiai, kurie nelauktai atsitinka gyvenime po pokalbio su tokiu Jaučiu, tiesiog veda troškimų link.

DVYNIAI

Dvyniai visiškai neturi magiškų gebėjimų, kadangi tiesiog liguistai nesugeba ilgai sukoncentruoti savo dėmesio ir minčių. Viską, ko nesupranta jų guvus, greitas, bet šiek tiek paviršutiniškas protas, jie vadina nesąmonėmis. Vis dėlto jie dažnai tampa aukomis įvairių užkalbėjimų, magijos ir burtų, yra tarsi užkabinami „ant kabliuko“ net nespėję suprasti, kas gi su jais daroma. Dvynių sapnai retai turi kokią nors paslėptą reikšmę, nors sapnai gali būti labai aiškūs ir įtraukiantys, tarsi kompiuteriniai žaidimai. Kita vertus, yra ir šio ženklo žmonių, pasižyminčių nemenka gydomąja jėga ir okultiniais gebėjimais, kurie patys to nesuvokdami, gali išpranašauti ar netgi išgydyti ligą, kuri tradicinėje medicinoje laikoma sunkia arba visai nepagydoma. Kaip idėjų, įskaitant ir okultinių, generatoriai, Dvyniai nežino sau lygių.

VĖŽYS

Vėžys ypatingai paveikus magiškiems dalykams. Tai labai jautrūs ir pažeidžiami žmonės, giliai jaučiantys juos supančią aplinką. Vėžiai, dažniau nei kiti, jaučiasi blogai patalpose, kur kažkada buvo įvykdytas nusikaltimas ar kur kažkas ilgai ir daug kentėjo. Vėžių sapnai praktiškai visada yra labai informatyvūs, tačiau tą informaciją toli gražu ne visada Vėžiai gali suprasti.

Jeigu Vėžys rimtai pradeda užsiiminėti okultizmu, jis pasiekia didelių aukštumų, nusileisdamas tik Skorpionams. Jeigu pati stipriausia Skorpionų pusė yra „kautynių magija“, tai yra, gynyba nuo magiškų atakų ir (arba), atvirkščiai, puolimas, tai Vėžiams geriausiai sekasi reikalai, susiję su meile, vaikų gimimu ir šeimyniniais reikalais, nes jie yra ypatingai globojami Mėnulio, nuo seno įkūnijusio moteriškumą.

LIŪTAS

Liūtas, kaip ugnies stichijos elementas, yra globojamas Saulės, pasižymi prigimtine energija užsiimti okultizmu. Šitas ženklas, visų pirma, susirūpinęs tik savimi ir jam paprasčiausiai nėra laiko tobulinti okultizmo gebėjimų, kur būtinas susikaupimas ir savikontrolė. Retas iš Liūtų tampa geru mistiku ir ekstrasensu.

Tačiau Liūtai pasižymi kitu gebėjimu. Jie praktiškai visiškai apsaugoti nuo magiškų puolimų, pinklių ir vampyrų kabinėjimosi. Vienintelis, kuris gali pažaboti Liūtą, yra Skorpionas, su tuo Liūtas nepakovos. Kad ir kaip būtų keista, Liūtas pakankamai linkęs į meilės magiją, jeigu tik ji nėra agresyvi.

Ypatingas Liūtų talentas pasireiškia gaminant įvairiausius talismanus, ypač iš gintaro. Liūtai mėgsta aiškinti savo pačių sapnus, nors jie dažniausiai nebūna pranašiški, aiškiaregystė šiam ženklui nebūdinga.

MERGELĖ

Mergelė pakankamai prietaringa ir tai turi tam tikros prasmės. Nelabai didelė šio ženklo energetika daro jį pažeidžiamą, o metodiškas Mergelių protas leidžia išvengti galimų pavojų – čia slypi jų intuityvus paisymas senovinių magiškų savigynos taisyklių. Jas galima lengviau nužiūrėti, tačiau meilės magijai sunkiai pasiduoda.

Mergelė – ženklas, kuriam, kaip niekam kitam, reikalingi talismanai ir amuletai, geriausiai būtų akmeniniai. Jiems taip pat derėtų rūpintis savo gyvenamosios vietos saugumu ir ypatingai saugotis sudaužytų ir įskilusių veidrodžių ir suklijuotų indų. Deja, viena iš būdingų Mergelės savybių yra patalogiškas taupumas, taigi saugodamos niekam nereikalingas šukes ir duženas, jos gali atverti savo namų duris blogio jėgoms iš anapusinio pasaulio.

SVARSTYKLĖS

Svarstyklės puikiai išmano meilės magiją ir noriai tuo naudojasi. Taigi svetimiems meilės kerams jie praktiškai nepavaldūs. Šiam ženklui dažnai tenka atlaikyti įvairiausius astralinių vampyrų puolimus, kuriuos iššaukia tariamas Svarstyklių pažeidžiamumas.

Svarstyklėms reikėtų vengti įvairių ritualinių kaukių, kurios gali joms suteikti įvairiausių nemalonumų, netgi labai rimtų ir sunkiai išgydomų ligų. Okultine prasme pavojinga tai, kad Svarstyklėms būdingas gebėjimas išgauti naudą iš to, kas kelia grėsmę visiems likusiems (pavyzdžiui, šiam ženklui naudingas opalo akmuo). Jeigu tik nori, Svarstyklės įvaldo okultinius gebėjimus, geriausiai joms sekasi gydymas, tačiau pranašavimo galios retai pasireiškia.

Įdomu tai, kad tarp žmonių, supančių Svarstykles, dažnai pasitaiko tokių, kurie rimtai domisi okultiniais mokslais.

SKORPIONAS

Skorpionai turi daugiausia magiškų galių, todėl jiems reikia imokti valdyti šią savo galią, kitaip jie gali kelti grėsmę aplinkiniams. Šis ženklas turėtų vengti prakeiksmų savo priešų atžvilgiu, nes jis yra globojamas stipraus globėjo.

Praktiškai bet koks bandymas pakenkti Skorpionui okultiniu būdu tiesiog sudūžta į apsauginę šio ženklo sieną arba rikošetu smogia pačiam puolėjui. Magijoje Skorpionas turi žymiai daugiau pranašumų nei kiti ženklai, taigi jam reikia būti mažų mažiausiai teisingam, jeigu ne kilniam. Dėl tos pačios priežasties reikia susilaikyti nuo savųjų galių naudojimo, o savo pranašiškų gebėjimų vengti nederėtų. Skorpionai ne itin mėgsta pranašauti, bet jeigu jie ką nors sako, jais verta tikėti. Skorpionai yra vieninteliai magai, kurie gali sugrąžinti praėjusią meilę, suteikdami jai naują pavidalą.

ŠAULYS

Šauliai, meniškos prigimties asmenybės, ne tik domisi magija, bet ir gali gerai įvaldyti ją, visgi, kaip taisyklė, retai taiko savo gebėjimus gyvenime. Daugelis magiškų ritualų paremti skrupulingu smulkmenų analizavimu, o Šauliai, nors ir linkę į smulkmenas ir gebantys iš jų išskirti svarbiausius dalykus, stengiasi kiek įmanoma rečiau naudoti savo žinias praktiškai, nes puikiai įsivaizduoja tas pasekmes ir padarinius, kurie gali kilti. Be to, jie visada labai atsakingai sprendžia bet kokius klausimus.

Būtent iš Šaulių dar gilios senovės laikais kildavo žymiausi religiniai veikėjai ir valdžios žmonės, mokytojai ir okultinių mokyklų steigėjai, įvairiausių mistinių mokymų aiškintojai, guru, vedliai, šeichai. Šauliai, išskyrus retas išimtis, pasižymi aiškiaregystės dovana, jie gali aiškinti sapnus, teikti prognozes ir duoti okultinio bei mistinio pobūdžio patarimus. Jų pranašystės ir numatymai dažnai realiame gyvenime pildosi, taip įrodydami jų neeilinius gebėjimus bei nežemiškų paslapčių išmanymą.

Jeigu Šaulių atžvilgiu vyksta magiški puolimai ar burtai, jie parodo pakankamą gebėjimą atsispirti tam ir apsisaugoti, jie sėkmingai apsisaugo nuo nužiūrėjimo, užkalbėjimo, bet gali paklusti meilės kerams. Jiems sunkiau sekasi savo pačių meilės užkalbėjimai, taigi dažnai tenka pasikliauti ir kitais savo talentais, iš kurių svarbiausias – neįprastas ir įgimtas stiprus žavesys.

Šauliai, pasižymintys stipria energija, gebėjimu įgyti pasitikėjimą dėl savo asmeninio žavesio, dažnai tampa talentingais dėstytojais, oratoriais, politikais, žymiais visuomenės veikėjais, gebančiais pritraukti daugybę pasekėjų ir gerbėjų.

Pasižymėdami įgimta intuicija, mistinėmis galiomis, Šauliai daug padaro, kad kovoje su blogiu laimėtų gėris, kaip taisyklė, dėl šito naudojasi užsitarnauta pagarba, autoritetu ir dėkingumu už pasiaukojančią tarnystę.

OŽIARAGIS

Ožiaragis ir magija – nesuderinami dalykai. Iš vienos pusės tai gerai, nes šis ženklas labai atsparus visokioms magiškoms atakoms, jo praktiškai neįmanoma nužiūrėti, jis gali ilgai, nepakenkdamas sau, būti „purvinoje“, okultiniu požiūriu, patalpoje, bendrauti su energetiniais vampyrais, „jaudaisiais mokytojais“ ir taip toliau. Bet viskas turi antrąją pusę, taigi Ožiaragiai, kurie nusprendžia imtis antgamtinės energijos, atsiduria tarsi dramblio, kuris indų prekystalyje viską griauna ir daužo, vietoje. Bet koks bandymas naudotis blogosiomis galiomis gali sukelti rimtų nemalonumų ir tam, kuris buvo veikiamas, ir pačiam Ožiaragiui.

Laimei, šis ženklas nemėgsta to, ką galima pačiupinėti rankomis, todėl nesidomi magiškai dalykais.

VANDENIS

Vandeniai pasižymi nuojauta viso, kas antgamtiška ir nepaaiškinama, labai dažnai mato pranašiškus sapnus ir pakankamai gerai juos aiškina. Gali būti neblogi būrėjai. Būtent todėl Vandeniai, kaip niekas kitas, gali dirbti su Taro kortomis ar Permainų knyga. Vandeniai pasiduoda nužiūrėjimui, bet pakankamai greitai atsitiesia po įvykusių magiškų puolimų. Kartais ir patys tampa vampyrais (dažniau tai būdinga Vandeniams vyrams). Šio ženklo atstovai gerai jaučia žmones, pasižyminčius „juoda aura“, kurių draugijoje Vandeniai išgyvena pakankami ryškų diskomfortą.

Užkalbėti Vandenį sudėtinga, o suvaržyti ir išlaikyti, pasitelkus įvairias užkalbėjimo priemones, netgi neįmanoma, nes šis ženklas pasižymi absoliučios laisvės jausena.

ŽUVYS

Žuvys – pats geriausias magiškų puolimų taikinys, jos praktiškai negebančios apsisaugoti ir jautrios. Jos pasižymi polinkiu į okultizmą ir dažnai atsiduria medžiotojo, kuris „pagavo meškiną, tačiau šis manęs nepaleidžia“, vietoje. Šiam ženklui nerekomenduojama užsiimti okultiniais eksperimentais. Pakankamai pažeidžiamos ir neapsaugotos Žuvys kartais bando spręsti problemas, pasitelkdami magiją, bet dažniausiai patys nukenčia dėl šito. Šis ženklas labai dažnai mato pranašiškus sapnus, bet retai gali juos aiškinti, tą patį galima pasakyti ir apie burtus, pranašiškas aiškiaregystes. Jeigu Žuvys užsispyrusiai siekia užsiimti okultizmu, joms reikia susirasti bendramintį iš Skorpionų arba Jaučių, kurių apsauga leistų peržengti nežinomybės ribas.

Šaltinis: http://astroviolet.ru

Vertimas: Edita

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Princese1

Apie svarstykles tiesa. Aplink mane zmones kurie domisi visokiom tokiom galiom ir kitais pasauliais. As ir pati domiuosi.

Taip pat skaitykite