Penkios priežastys, kodėl vyras su didele nosimi yra puikus pasirinkimas


Daugelis kultūrų (nuo senovės egiptiečių iki XIX amžiaus europiečių) ypatingą dėmesį skyrė žmonių nosims. Pavyzdžiui, Leonardo da Vinci manė, kad būtent portrete pavaizduota nosis nulemia viso paveikslo charakterį.

 

Nors didelė nosis kartais yra laikoma nepatraukliu bruožu, tačiau mokslininkai teigia, kad didelė nosis gali lemti tikrai puikias žmogaus savybes. Šį kartą pakalbėsime apie tai, kodėl vyrai su didelėmis nosimis gali būti tikrai puikiais partneriais.

 

1. Vyrai su didele nosimi yra raumeningesni ir stipresni

 

Mokslininkai išsiaiškino, kad žmogaus nosies dydis yra susijęs su tuo, kiek deguonies reikia raumenų masės vystymuisi. Tiksliau, didelė nosis gali geriau aprūpinti raumenis deguonimi, todėl vyrų su didele nosimi ištvermė yra kur kas didesnė.

 

2. Didesnis uždarbis

 

Fiziognomikai tvirtina, kad žmogaus nosis gali išduoti apie jo elgesį, libido ir kitas charakterio savybes. Manoma, kad žmonės, turintys mažą nosį, neteikia didelės reikšmės pinigams, o žmonės su išsipūtusiomis šnervėmis dažniau išlaidauja. Vis dėlto, tai jiems atleidžiama, nes jie uždirba kur kas daugiau pinigų.

 

3. Atsparumas ligoms

 

Paaiškėjo, kad žmonės, turintys dideles nosis, yra atsparesni virusams ir bakterijoms.

 

4. Aukštas libido

 

Nors vyrų lytinių organų dydis tikrai nėra susijęs su nosies dydžiu, tačiau mokslininkai nustatė, kad vyrai su didelėmis nosimis įprastai pasižymi aukštesniu libido.

 

Žurnale „Journal of Human Evolution and Behavior“ rašoma, kad didelė nosis įprastai rodo aukštesnį testosterono lygį.

 

5. Didelė nosis – išminties ir galios ženklas

 

Nuo seniausių laikų nosis buvo reputacijos simbolis. Senovės egiptiečiai didelę nosį laikė išminties ženklu. Graikai ir romėnai didelę reikšmę skyrė nosies grožiui ir pirmenybę teikė ilgoms ir iškilioms nosims, o didelę nosį laikė galios ir jėgos simboliu.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Fiziognomikai mano, kad didelės nosies savininkai yra atsakingesni ir labiau vertinami darbe bei visuomenėje. Dažniausiai jie pasikliauja tik savimi, jie yra labai pasitikintys savimi ir ambicingi.

 

Jei kuriate santykius su vyru, turinčiu didelę nosį, turėtumėte prisiminti, kad jis yra tikras perfekcionistas, o pakeisti šio vyro nuomonę gali būti labai sunku.

 

Šaltinis: http://seimairnamai.eu/

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite