Dėl į šalį įvežto serialo „Squid Game“ šiaurės korėjiečiui skirta žiauri mirties bausmė


Šiaurės Korėjos gyventojui bus įvykdyta mirties bausmė dėl neteisėtai išplatinto šalyje „Netflix“ serialo „Squid Game“. Teigiama, kad serijas jis laikė USB laikmenoje.

 

Serialą „Squid Game“ Šiaurės Korėjos pilietis ne tik nelegaliai žiūrėjo pats, bet ir pardavė kopijas kitiems. Už tokį poelgį buvo suimtas, rašo dailymail.co.uk.

 

Pranešama, kad jam paskirta mirties bausmė sušaudant – visai kaip rodoma seriale.

 

Manoma, kad viskas vyko Šiaurės Hamgyongo provincijoje, kuri ribojasi su Kinija.

 

Laisvosios Azijos radijas pranešė, kad vienas moksleivis, nusipirkęs serialo kopiją, buvo nuteistas iki gyvos galvos, o dar šeši, kurie žiūrėjo, buvo nuteisti penkeriems metams sunkaus darbo.

 

Šiaurės Korėja griežtai draudžia platinti informaciją iš Pietų Korėjos. Dabar pareigūnai atidžiai tikrina vietos mokyklas, bandydami surasti daugiau neleistino turinio.

 

Teigiama, kad kai kurie mokytojai buvo atleisti arba gali būti ištremti dirbti į atokias kasyklas.

 

„Viskas prasidėjo praėjusią savaitę, kai vienas vidurinės mokyklos mokinys slapta nusipirko USB atmintinę su Pietų Korėjos drama „Squid Game“ ir žiūrėjo ją su vienu geriausių savo draugų“, – dailymail.co.uk sakė šaltinis.

 

Šaltinis taip pat sakė, kad jiedu aptarė serialą su draugais, kurie susidomėjo ir nusipirko kopijas.

 

Seriale „Squid Game“ rodomas pasaulis, kuriame labai įsiskolinę žmonės varžosi vienas prieš kitą žaisdami korėjietiškus vaikams skirtus žaidimus, o pralaimėję žaidėjai yra nubaudžiami mirtimi, tai aiškiai rezonuoja su diktatūros sąlygomis gyvenančiais šiaurės korėjiečiais.

 

Šaltinis: http://technologijos.lt/

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite