Magijos ritualai norint pašalinti ilgesį

magijos-ritualai-uzmirsimuiDaugelis žino iš savo kartaus patyrimo, kas tai yra – ilgėtis mylimo žmogaus. Kažkam susiklostė aplinkybės taip, kad teko išsiskirti, kažkas jaučia gilų skausmą todėl, kad mylimasis išėjo iš šio pasaulio.

 

Kaip nuslopinti skausmą ir pašalinti ilgesį? Į pagalbą ateis ritualai, patikrinti dar mūsų prosenelių. Atrodytų, kad mūsų mechaninių pasiekimų amžiuje viskas, kas būtina mūsų komfortui ir patogumams, jau išrasta. bet daugelis problemų taip ir liko neišspręstos.

 

Mes taip pat mylime ir kenčiame kaip ir mūsų protėviai. Mes jaučiame tas pačias emocijas, o naujų vaistų nuo meilės ir ilgesio taip ir neišradome. Ką gi daryti? Juk jokios šiuolaikinės technologijos nepadės įveikti tokių praradimų.

 

Būrėja Roma Vičienė (Mėnesiena: Būrimas kortomis įkūrėja) pateikia kelis ritualus, kurie buvo daug kartų patikrinti ir padėjo daugeliui žmonių.

 

Jeigu jus paliko mylimas žmogus ir reikalai sustojo, o galvoje mintys tik apie tai, kaip grąžinti praeitį – tai tie ritualai jums.

 

Ilgesio perkėlimas į obuolį

 

Visiems žinoma, kad obuoliai pasižymi maginėmis savybėmis: sugeba kaupti savyje informaciją ir paimti viską, kas bloga. Kad išsivaduotumėt iš ilgesio, jums prireiks būtent jo. Ir kuo stipresnės jūsų emocijos, tuo stambesnis turi būti obuolys ir fotografija to žmogaus, kurio norite nustoti ilgėtis.

 

Obuolį reikia perpjauti pusiau, nuotrauką įdėti tarp dviejų jo pusių. Paskui visa tai paimti į rankas ir sakyti užkeikimą:

 

“Kaip šis obuolys džiūsta ir vysta, taip ir mano ilgesys (žmogaus vardas) nueina.”

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Užkeikimą pakartoti tris kartus. Po to obuolį su nuotrauka padėti atokioje vietoje tol, kol jis nepradės gesti. Kai vaisius suges, reikia jį paimti kartu su nuotrauka ir užkasti po bet kokiu medžiu. Jeigu užkeikimas daromas moteriai, tai medis turi būti moterišku pavadinimu (liepa, drebulė ir kt.), o jeigu vyrui – vyrišku (ąžuolas, uosis ir kt.).

 

Pašalinti ilgesį mirusiam

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Šiam ritualui jums prireiks trijų bažnytinių žvakių. Žvakės gali būti bet kokio dydžio, tik svarbu, kad būtų parsineštos iš bažnyčios ar cerkvės. Šis ritualas daromas iš eilės tris antradienius.

 

Iš pradžių uždegti vieną žvakę ir, kelias minutes žiūrint į liepsną, prisiminti visus gerus įvykius, kurie tik buvo su juo. Paskui sudėti kartu delnus ir pasakyti užkeikimą:

 

“Dėkoju Dievo vergui (mirusiojo vardas) už meilę, už visą tą gera ir dalyvavimą mano likime. Tu išėjai, o man laikas judėti toliau. Prisiminsiu Tave geru žodžiu ir savo pasiekimais. Prašau, pasiimk mano ilgesį kartu su savimi. Amen.”

 

Po to reikia užsiimti savo reikalais, o žvakę palikti degti. Jokiu būdu negalima išmesti nuodegų: po ritualo reikia surinkti jas visas ir užkasti į žemę.

 

Liūdėdami mylimųjų mes negalime judėti pirmyn, pastoviai atsisukinėjame ir gyvename praeitimi. Bet kartais juos geriau paleisti, kad galėtume žiūrėti pirmyn ir gyventi toliau, atrasti savo laimę. Pasinaudokite galimybe išsivaduoti nuo šio slegiančio jausmo.

 

Parengė: Būrėja Roma Vičienė, Mėnesiena: Būrimas kortomis

Rekomenduojami video:


2500
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
do

taip,vos 1’5 metų,nesugebu tvarkytis savo viduje

do

o kaip tvarkytis su namų ilgesiu,Lietuvos ilgesiu?
nei sapne nesapnavau,kaip skauda toli nuo namų

Ingrida

Tur but neseniai gyveni uzsienyje? Man pirmais metais ir gi buvo labai sunku, bet tiesiog randi uzsiemimu, kad uzsimirsti.

Taip pat skaitykite