Žemės klimatas yra cikliškas: artėja ledynmetis


Sausio 14 dieną buvo išleistas interviu su garsiu geologu Ianu Plimeriu, kuris, perskaitęs Kardifo universiteto medžiagą, pasidalijo savo planetos ateities vizija. Mokslininkai, įskaitant Ianą Plimerį, mano, kad tirpstantys ledynai ateity sukels ledynmetį.

 

Pasak Plimero, visi procesai mūsų planetoje vyksta cikliškai. Karščio pikas buvo pastebėtas prieš penkis tūkstančius metų, dabar einame link dramatiškų klimato pokyčių – ledynmečio.

 

Kiekvienas ledynmetis prasidėjo, kai anglies dvideginio lygis atmosferoje buvo didesnis nei dabar. Iš viso buvo šeši ledynmečiai.

 

Frazę „Precedento neturinti klimato kaita“ vartoti leidžiama tik tiems, kurie visiškai nežino Žemės praeities. Per pastaruosius 20 metų nieko unikalaus neįvyko, buvo pakeičiamas tik kitas ciklas. Taip buvo per pastaruosius 20 metų.

 

Specialistas tikrai žino, kad kai kurie metai bus atspirties taškas naujam ciklui, tačiau kuris iš jų vis dar yra paslaptis.

 

Rekomenduojami video:


2500
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Segi

O ko jus brangieji nesuprantat,pas valdziazmogius jau vyksta atsilimas pinigu plovimas,bus idomu kur jie tuos popierius des, gal prakurui

...

Seniai sakiau, kad klimato periodiškumas vyksta ne tik: kas tris mėnesius, o klimato atšilimas yra visiška nesąmonė. Yra ir pačios Žemės periodiškumas, suprantamai pasakius, dabar yra vėlyvas pavasaris arba vasaros pradžia. Įdomu, ar atėjus “žiemai” vis dar bus kaltinama žmogaus įtaka klimatui? O gal džiaugsis, kad suvaldė atšilimą? Žmogaus veikla Žemės temperatūrai turi tik minimalų poveikį. O daroma įtaka pakenkia tam pačiam žmogui, bet ne planetai.

Taip pat skaitykite