Inkubai ir sukubai – dėmesį patraukiančių žmonių požymiai

Viliojimo demonai ateina arba pas asketus, arba pas ištvirkėlius. Dar viduramžiais buvo pastebėta, kad juos traukia kraštutinumai. Žmonėse, kurie jau buvo paskendę nuodėmėje, jie rasdavo sąjungininkų. Iš tokio žmogaus galima padaryti padėjėją, kuris sugebės tai, kas neprieinama demonui. Ištvirkėlį lengviau įstumti į nuodėmės bedugnę, jis labiau linkęs pasiduoti įtakai.

 

Padoriose ir asketiškose merginose inkubą domina kai kas kita. Jis ateina net pas vienuoles. Pačia įdomiausia auka yra teisuolė, kuri atkakliai priešinasi pragaro jėgoms. Jei jam pavyks ją suvilioti, jis sugebės visiškai pakeisti jos moralinius principus ir pasaulėžiūrą, tada viena tyra siela taps mažiau. Tai demonų tikslas – apjuodinti Dievo sukurtus žmones, palenkti juos į savo pusę.

 

Askezė būdinga ne tik vienuolėms. Prie asketiškų žmonių grupės priskiriamos našlės ir mergaitės, kurios saugo skaistybę iki vestuvių. Jos taip pat pritraukia demonus, kurie maitinasi jų energija, kaip ir visos pamaldžios moterys, gerbdamos pagarbą ir ribodamos savo seksualinius norus.

 

Šaltinis: https://grimuar.ru/

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
trollolol

I visks? 3 sakiniai afigienas straipsnis vadinasi? Kas tie yr, kuo skiriasi? Kaip prisikviest? Kaip apsigint? Belekoks ivedimas i gugle daugiau zodziu duotu nei sitas juokdario vertimas. Geda

Taip pat skaitykite