Tikėti būrėjais, ar netikėti?

Daugybė žmonių eidami pas būrėjus, astrologus ir kitus ezoterikus viliasi, kad šie išpranašaus džiugią ateitį bei tuo pačiu nerimauja dėl įsivaizduojamų nelaimių. Tad ar tikslios būna prognozės ir kodėl jos pildosi, arba ne?

 

Variantų erdvė

 

Pasaulis taip sutvertas, kad galimų įvykių versijų yra daug. Kiekvienas priimtas sprendimas ir išmokta pamoka gali kardinaliai pakeisti ne tik asmens, bet ir aplinkinių gyvenimus. Tai tarsi tikimybių teorijos žaismas.

 

Pasak Vadim Zeland „variantų erdvė yra visiškai materiali informacinė struktūra. Tai begalinis informacijos laukas, kuriame saugomi visi galimi bet kokių įvykių, galinčių įvykti, variantai. Galima tvirtinti, kad variantų erdvėje yra viskas. Nespėliosime, kaip saugoma toji informacija, mūsų tikslams tai neturi jokios reikšmės. Svarbu tik tai, kad variantų erdvė yra šablonas, bet kokio materijos judėjimo erdvėje ir laike koordinačių tinklas.“

 

Taigi, viskas priklauso nuo mūsų minčių, apsisprendimo, vyraujančių jausmų ir veiksmo. Nėra galutinio varianto. Galbūt bus likęs tik vienas žingsnis iki tikslo, tačiau suabejosite, pasiklysite mintyse bei jausmuose ir norimo rezultato nepasieksite.

 

Tai tikėti būrėjais, ar netikėti?

 

Eidami pas žmogų, galintį įvardinti Jūsų ateitį, Jūs esate tam tikrame variante, kurį suformavo praeities mintys, jausmai ir veiksmai. Taigi, logiška seka – ateitis, nulemta praeities ir dabarties. Tačiau tai tik viena versija iš daugybės galimų kelių. Jeigu įtikėsite tuo, ką Jums pasakys ir nekeisite mąstymo, įpročių, charakterio, minčių, jausmų bei veiksmų – beveik 100 procentų tikimybė, kad taip ir bus. Bet… Viskas kinta, netikėtai atkeliavęs suvokimas ir priimtas sprendimas gali pasukti Jūsų likimą visai kita kryptimi.

 

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

Pranašystė gali neišsipildyti dėl įvairių priežasčių, viena iš jų – užstrigimas situacijoje, arba, kitaip tariant, gyvenimo pamokoje. Kuomet ėjote pas būrėją, tikėjote, jog pavyks pasiekti užsibrėžtą tikslą ir, šį galimą variantą, sustiprintą jausmais, pranašautojas matė kaip įvykusį. Deja, laikui bėgant, apniko dvejonės ir užstrigote nemalonioje būsenoje. Taip sėkmė neturėjo galimybės Jūsų aplankyti.

 

Todėl būrėjas nekaltas, kad neišsipildė trokštama pranašystė. Jis tik įvardina tai, ką mato šiuo metu, kaip Jūsų gyvenimo būdo rezultatą.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Kaip išvengti blogos pranašystės?

 

Pirmiausia reikėtų suprasti, kad tai tik vienas iš galimų variantų. Jeigu tik mintyse tam priešinsitės, bet nekeisite mąstymo ir įsitikinimų bei gyvenimo būdo, labai tikėtina, kad pranašystė išsipildys. Juk ne veltui sakoma, kad įvyksta tai, ko bijome. Tarsi laikytume rankoje supuvusį obuolį ir visiems skųstumės, kaip nemalonu. Ką daryti? Turbūt aišku – išmesti, o mintis – paleisti. Jeigu nėra lemtingos minties ir sąlygų nelaimei įvykti, ji ir neištiks.

 

Viskas nuolat kinta ir dabartiniame momente mes galime viską keisti, pasirinkdami kitokį kelią, kuris ves į laimę ir meilę.

 

Parengė Rūta Steponavičienė

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite