Pavasariui artėjant prie savo piko, pats laikas valyti namų energiją

Kadangi pavasarį valdo šiaurinė pusiaujo pusė, tai ypatingas laikas valyti patalpas, kur praleidžiate daugiausiai laiko, pavyzdžiui, namus, biurą ar net transporto priemonę. O ar nepamiršote apie energijos valymą?

 

1.Išvalykite savo fizinę erdvę ir įsitikinkite, kad ji atrodo nepriekaištinga, maloni ir svetinga.
Ar kada nors pastebėjote atsipalaidavimo pojūtį, kai įėjote itin švarų kambarį? Tai gali labai paveikti jūsų nuotaiką. Kadangi yra žmonių, linkusių jautriau reaguoti į aplinką, todėl jiems verta atsikratyti dalykų, kurių nebereikia, pataisyti tai, kas nulaužta, arba įnešti į savo namus kažką džiugaus, pavyzdžiui, įsigyti šviežių gėlių puokštę. Tai puikus būdas padidinti šviežios energijos srautą!

 

2.Išvalykite savo mintis
Ar dažnai jus vargina tokios pačios neigiamos ir pesimistinės mintys? Jei atsakėte „taip“, atėjo laikas išvalyti protą. Galite pradėti nuo mantros, pavyzdžiui: „Viskas yra mano naudai“. Arba „šiandien žiūriu į šviesią įvykių pusę“. Perskaitykite įkvepiančias knygas, kurios pagerina jūsų bendrą nuotaiką, arba klausykitės istorijų, kurios atkuria jūsų tikėjimą žmonija. Prireiks nedaug laiko, kuomet pastebėsite savo energijos teigiamus pokyčius.

 

Tai yra naudinga praktika po namų valymo. Galite užsidegti smilkalus arba malonaus aromato žvakes ir pasiimti varpelius. Tuomet eikite aplink savo namus ir leiskite aromatingiems dūmams bei varpų garsui kurti savo magiją!
Jei jaučiate, kad tam tikrose vietose energija itin nemaloni, pabūkite su skaidriomis mintimis ir žvakės liepsna ar smilkalų dūmais šiek tiek ilgiau.

 

3.Kartokite į mantrą

 

„Šioje vietoje kuriu šviežią ir teigiamą energiją“ arba „Šioje šeimoje gyvena meilė ir harmonija“. Atkreipkite dėmesį, kad jumyse vyrautų džiaugsmas, atsipalaidavimas ir ramybė.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

4.Praleiskite daugiau laiko gamtoje
Gamta turi nuostabų gebėjimą išvalyti mūsų asmeninę energiją. Tai yra pagrindinė priežastis, kodėl žmonės jaučiasi ramūs ir atsigavę po vaikščiojimo miške arba sėdėjimo prie upelio. Jei negalite praleisti laiko gamtoje, nusipirkite daugiau kambarinių augalų, jie taip pat gali jums padėti! Nepamirškite, kad gamta atkuria mūsų energijos pusiausvyrą.

 

5.Palikite praeitį praeityje
Ar jūsų praeityje yra kažkas, kam jūs vis dar bandote atleisti, nepaisant to, kad darėte viską, ką galėjote. Gal atėjo laikas išmokti nekankinti savęs ir palikti viską praeičiai?

 

Šaltinis http://www.esotericblog.ru/

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite