Kuo gali padėti energinė medicina peršalus?

Peršalus kiekvienas jaučiamės blogai ir šiam negalavimui įveikti žinome įvairių būdų. Pirmiausias skubame gerti gydančias žolelių arbatas, prie jų – vartojame medų. Taip pat labai gerai tuo metu daugiau ilsėtis- organizmui duodame galimybę visą energiją skirti ligos įveikimui, infekcijos, virusų sunaikinimui.

 

Peršalus verta atkreipti dėmesį ir į mitybą. Matome, kad net ir nestipriai sirginėjantys vaikai paprastai atsisako maisto. O suaugusieji- priešingai, stengiasi daugiau pavalgyti galvodami, kad būtent energija, gauta su maistu, padės išlikti stipriems ir atgauti jėgas. Taip nėra. Sergant organizmui reikalinga ypač didelis energijos kiekis, kad kuo greičiau sunaikinti į mūsų kūną atklydusius „kenkėjus“- ligos nešėjus- virusus. Jei prisivalgome, ta būtina energija yra nukreipiama ne kovai su liga, o suvalgyto maisto virškinimui ir jo įsisavinimui..

 

O ar žinote kad yra dar vienas unikalus, sveikatą ir energiją tausojantis, ekologiškas peršalimo ligų įveikimo būdas? Pasirodo, peršalus, susilpnėjus mūsų imuninei sistemai į mūsų organizmą patenka virusai, kurie puola daugintis ir „apsigyvena“ mūsų organizme siekdami išplisti ir geriau įsitvirtinti. Štai šiuos svetimkūnius, t.y. virusus ir vėliau bakterijas- tai kas sukelia peršalimo ligas, o vėliau ir įvairias jų komplikacijas, galime sutramdyti visai kitokiomis priemonėmis. Kaip su ultragarsu galime įvertinti giliai mūsų kūne esančius organus ir jų būklę, taip šiuo unikaliu būdu mes irgi galime pasiekti mūsų organizme apsigyvenusius „kenkėjus“.

 

Kiekvienas organas ir bet kuri mūsų gyvybinė sistema turi savo veiklos dažnį- virpesių dažnį. Taip ir į mūsų organizmą patekę ligų sukėlėjai irgi turi savo energijų spektrą, kuriame jie puikiai jaučiasi, kuriame sėkmingai auga ir dauginasi užvaldydami vis didesnius mūsų organizmo plotus ir sukeldami žmogui vis stipresnius ir sunkiau įveikiamus negalavimus.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Gebant generuoti ir perduoti į žmogaus organizmą energijas, kurių dažnis pražūtingai veikia ligų sukėlėjus, galima juos tiesiog sunaikinti, niekaip neįtakojant jokių žmogaus organizmo audinių ir ląstelių.

 

Kosmoenergetikos metodas leidžia mums būtent tokiu principu įveikti peršalimą, gripą, besireiškiantį bet kokiais simptomais ir negalavimais ir netgi bet kokias netinkamai išgydyto peršalimo ar gripo sukeltas komplikacijas. Specialistas, įvaldęs Kosmoenergetikos metodą, t.y. gebantis išsikviesti kaip tik reikiamo dažnio energijas, kurių pagalba galima suardyti į žmogaus organizmą patekusius virusus ar bakterijas, su tokiomis problemomis kovoja visai nesunkiai. Sergančiam žmogui toks specialistas perduoda reikiamą energiją (ir tai gali vykti tiesioginio kontakto būdu ar net ir per atstumą) ir ji ligonio kūne sunaikina pačią virusų struktūrą. Netgi dar daugiau, – šią energiją galima nukreipti ne tik į sergančią- probleminę organizmo vietą- pvz. gerklę, jeigu peršalimas labiausiai paveikė šią sritį, bronchus ar plaučiaus, bet ir į visą žmogaus organizmą, taip sunaikinant esančius, bet dar stipriai nepasireiškusius ligos sukėlėjus, pasklidusius po visą žmogaus kūną. Liga įveikiama kardinaliai kitaip nei medicinos metodu ar kitomis alternatyvios medicinos priemonėmis.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Šis aprašomas metodas- Kosmoenergetika- tai ateities medicina, kuri dar kitaip vadinama Energine medicina. Energinės medicinos principas yra darbas su subtiliomis energijomis, žinant energijų charakteristikas, jų poveikio terpę bei sritis ir nukreipiant, atitinkamai parinktą ir tikslingai sukonfigūruotą, energiją į pažeistas žmogaus kūno sritis. Energinė medicina- pats tiesiausias kelias į bet kokios ligos ar pažeidimo gydymą. Čia veikiama ne chemikalų ar vaistų pagalba, o energijų metodu, energijų kurias betarpiškai priima mūsų kūnas, kurias betarpiškai priima bet kokie virusai ar pažeidėjai, įsiskverbę į žmogaus sistemą.

 

Energinė medicina ir šiuo atveju Kosmoenergetika ypač saugiai ir tausojančiai veikia bet kokį žmogaus organą ar sistemą. Yra šalinami tik pažeidėjai, o pažeisti organai atstatomi atkuriančių energijų pagalba. Apie jokius nukrypimus ar klaidas veikiant Energinės medicinos principais negali būti net kalbos, nes šį metodą įvaldęs specialistas profesionalas absoliučiai žino bet kokios energijos galimybes, jų veikimo spektrą ir parenka būtent tas, kurios veikia ligos sukėlėjus, ligos priežastį.

 

Tai ateities mokslas ir medicinos specifikacija, kuri tik dabar įgauna atitinkamą pagreitį ir vis labiau tampa paklausia preke visiems sergantiems, negaluojantiems, nuvargintiems vaistų asmenims.

 

Džiugina tai, kad Energinės medicinos kryptis- Kosmoenergetika yra vis labiau pritraukiama prie eilinio žmogaus poreikių. Asmuo, besikreipiantis į specialistą, gali gauti ne tik pagalbą kad pasveiktų, išgytų, sustiprėtų, atkurtų dvasinę ir emocinę pusiausvyrą, bet ir norėdamas, gali pats mokytis ir po truputį žengti į šios srities, šio metodo įsisavinimą. Žinoma, per dieną žinovu netampama, tad tenka intensyviai ir daug mokytis, įsisavinti visas reikiamas žinias, susidraugauti su energijomis, su kuriomis bus dirbama, perprasti jų veikimo mechanizmą. Bet tai tikrai ne išrinktiesiems, o tiems, kas domisi ir nori įvaldyti šią techniką ir pasinaudoti jos galimybėmis tiesiogiai, o ne per specialistus- energijos tarpininkus..

 

Taigi jūs peršalote..? Tuoj, minutėle, tik pasikviesime reikiamas energijas ir virusai bemat išsilakstys…

 

aut. Eglė Gleščinskienė
LSNR Energetinio gydomojo poveikio komiteto narė
Psichoinformaciologė, Energinės medicinos specialistė
Šaltinis: http://www.kosmoenergetika.lt

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite