Keturi laimingų žmonių įpročiai

Kiekvienas asmuo turi savo rutiną. Kai kurie mūsų įpročiai bei kasdieniai ritualai gali pakelti mūsų gyvenimo kokybę, o kai kurie, priešingai – ją nusmukdyti.

 

Pateikiame keturis įpročius, kurie buvo užfiksuoti laimingų žmonių kasdienybėje:

 

1. Jie mokosi suprasti, kada ir dėl ko jaučiasi blogai. Tai padeda susitvarkyti su negatyviomis emocijomis ir neleisti joms paimti viršų.

 

2 Suvokia, kurie jausmai juos trikdo. Pasak neurologų, jei nusistatysime jausmus, kurie mus painioja, jų poveikis taps „švelnesnis“. Akivaizdu, kad sunku visiškai kontroliuoti savo emocijas, tačiau sąmoningo savo pojūčių stebėjimo praktika padės sumažinti neigiamą šių emocijų poveikį. Pripažindami savo negatyvias emocijas, Jūs savaime leidžiate joms pasišalinti.

 

3. Aktyviai priima sprendimus. Kai kurie žmonės per ilgai užtrunka tiesiog dvejodami bei svarstydami, o tai labai išvargina dvasiškai. Mindžikavimas vietoje laimės tikrai niekam nesuteiks.

 

4. Nebijo kontakto su žmonėmis. Tiek fizinis, tiek emocinis, tiek dvasinis ryšys mums yra natūraliai būtinas. Esame laimingesni, kai palaikome santykius su giminėmis ir draugais, kai turime bendraminčių bei jaučiamės kažkam reikalingi ir svarbūs. Socialinę atskirtį “pasirinkę” asmenys dažniau gyvena depresyviose būsenose.

 

Šaltinis: http://www.esotericblog.ru

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite