Senų daiktų magija: jie visada prišaukia nelaimes

Kiekvienas daiktas pasižymi savo išskirtine atsiradimo istorija, o bėgant metams taip pat savyje kaupia ir jį supančią energetiką. Būtent todėl senų daiktų energetika žmogui gali būti net pavojinga ir pritraukianti nelaimes. Kokių daiktų reikėtų vengti norint išvengti nesėkmių, tv3.lt portalui pasakoja būrėja, astrologė Laura Lana.

 

„Kiekvienas daiktas, kaip ir žmogus, turi informacinį, energetinį lauką. Daiktai, kurie priklausė kokiam nors žmogui ar ilgesnį laiką yra pabuvoję kurioje nors vietoje – prisipildo energetikos, ypač tuo pasižymi senoviniai daiktai. Jei pastarieji buvo laikomi namuose, šeimose, jie skleis teigiamą arba neigiamą informaciją, kurią sukaupė iš aplinkos ar žmonių“, – sako būrėja.

 

Požymiai, kad daiktas kenkia

 

Juvelyriniai, antikvariniai dirbiniai, įvairios statulėlės, suvenyrai, pasak pašnekovės, dažniausiai būna itin pakrauti energijos šiuos daiktus kūrusio ir gaminusio žmogaus. Būtent todėl labai svarbu su kokia intencija, nusiteikimu ir mintimis visi panašūs daiktai yra kuriami.

 

„Įsigydami daiktus juos papildome sava energija, o jei vėliau juos perduodame kitiems žmonėms, natūraliai daiktas vėl įgyja naujos energijos ir taip viskas tęsiasi, tačiau senojo šeimininko energija niekur nedingsta. Taigi, net ir naujus daiktus kartais vertėtu apvalyti energetiškai, jei šie jums sukelia negatyvių jausmų“, – pataria būrėja.

 

Nors sendaikčiai pastaruoju metu vis populiarėja, pašnekovė rekomenduoja vadovautis savo intuicija ir atsakyti sau, kokias emocijas ir asociacijas daiktas sukelia. Taip pat svarbu, iš kur ir kokiomis emocijomis daiktas atsirado, kadangi net dovanotas, atiduotas ar parduotas daiktas gali skleisti negatyvą ir vėliau šis į gyvenimą ima pritraukti negandas bei nelaimes.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

„Daiktai, kurie buvo namuose, pripildytuose konfliktų, finansinių sunkumų, ligų, sugeria šių įvykių energetiką, o tokius daiktus parsinešus į savus – harmoningus ir laimės pilnus namus, viską galite sugriauti. Tokiu atveju gali prasidėti nuotaikų kaita, galvos skausmas, silpnumas, nepaaiškinama agresija, konfliktai“, – tikina Laura Lana.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Mirusių žmonių daiktai

 

Mirusiųjų daiktai prisiskverbę buvusio šeimininko energetikos ir, anot būrėjos, neretai mirusieji grįžta prie sau priklausančių daiktų, todėl šių nepatartina turėti, ypač jei buvęs šeimininkas prie pastarųjų buvo itin prisirišęs.

 

„Vis dėlto, nereikia įsibaiminti, jog kiekvieną daiktą, kad ir mirusio žmogaus, lankys dvasios. Juk daugumos daiktų, ypač įsigyjamų sendaikčių turguje, istorijos nežinome, todėl geriausias apsisaugojimo būdas nuo negandų – daiktą, dirbinį apvalyti druskingu arba eteriniais aliejais skiestu vandeniu. Iš eterinių aliejų tinkamiausi arbatmedžio, eukalipto, kedro bei pušų.

 

Tačiau jei ir apvalius daiktą jaučiate negatyvų, keistą poveikį ir siejate jį su daikto atsiradimu jūsų namuose, nedelsiant jo atsikratykite. Jei tikrai negalite daikto atsikratyti, pavyzdžiui, dėl neįkainojamos reikšmės ar kitų priežasčių, galima kreiptis į specialistą, kad šis panaikintų negatyvią energiją“, – sako būrėja.

 

Kokių daiktų būtina vengti?

 

Pagrindiniai dalykai kurių tikrai nerekomenduojama įsigyti – tai senoviniai veidrodžiai, suskilę, sutrukę, taisyti, klijuoti daiktai. Būrėjos teigimu, veidrodis tarsi magnetas, traukiantis į save visą informacija ir ją užfiksuojantis tarsi atimties kortelėje. Veidrodyje išsaugomas tiek pozityvas, tiek negatyvas, įvykiai, žmonės, nuotaikos.

 

„Netgi su rimta ezoteriko pagalba visiškai išvalyti tokio veidrodžio beveik neįmanoma, kadangi informacija jame vis tiek lieka. Jei įsigijote veidrodį ir staiga pasijautėte namuose ne vieni ar pradėjo labai nesisekti, kamuoti ligos – tikėtina, jog veidrodis traukia jūsų gyvybinę energiją, skleidžią negatyvą arba netgi veikia kaip savotiškas langas tarp dvasių pasaulio.

 

Todėl pajutus bent vieną iš paminėtų simptomų ir pasikliaujant vidiniu balsu, nedelsiant atsikratykite veidrodžio“, – įspėja Laura Lana.

 

Taip pat kadangi kiekvienas daiktas skleidžia savo energetiką, nepatartina turėti sutrūkusių, suskilusių, jau taisytų daiktų, nes jų skleidžiama energetika tampa viską ardanti, pritraukianti negatyvius įvykius, ligas siurbianti žmogaus gyvybinę energiją.

 

tv3logo

Rekomenduojami video:


2500
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
cortesas

dabar viskas aišku,kodėl Lietuva tokia nuskurdinta ir žmonės bėga: didžioji dauguma lietuvių įsigyja labdarinius drabužėlius,va iš kur visos bėdos!įdomu,padėtų čia ekstrasensai ar nelabai?

aivisst

Perka padevetus rubus delto,kad negali nauju nusipirkti,jeigu algos leistu niekas nepirktu devetu rubu..

Galvos Remontas

Jau dabar kaip pisu kokia nors lempa eilini kartą :D čiulpai mai penis :D

Taip pat skaitykite