Lifte įstrigusios penkiametės mama prakalbo apie gyvenimą po jos žūties

Penkiametės mergaitės mama, dukters netekusi po to, kai pastarosios galva įstrigo lifte, papasakojo apie „neįsivaizduojamą“ netektį.

 

Iš Weymooutho, Dorseto kilusi Alexys Brown, kitaip dar vadinama tiesiog Lexi, 2015-aisiais mirė nuo itin žiaurių kaklo ir galvos traumų. Jas mergaitė patyrė įstrigusi tarp namuose esančio lifto ir jo lubų. Apgyvendinimo asociacija, kurios valdomame name penkiametė gyveno su šeima, buvo skirta 1 mln. svarų sterlingų bauda.

 

Nelaimė įvyko, kai Alexys vyresnysis brolis, sėdintis neįgaliojo vežimėlyje, paprašė jos nueiti į viršų atnešti jo mobilųjį telefoną.

 

Iki buto mergaitė ruošėsi pakilti liftu. Ji sugebėjo prakišti savo galvą pro skylę, esančią lifto duryse, ir įstrigo. Vaikus tuo metu prižiūrėjusi močiutė išgirdo berniuko šauksmą ir nuskubėjo pas juos. Ji bandė išlaisvinti savo anūkę, tačiau viena pati to padaryti nesugebėjo, tad iškvietė specialiąsias tarnybas.

 

Kadangi nebuvo jokio atsarginio durų rakto, ugniagesiai turėjo panaudoti specialias žirkles, kad išlaisvintų mergaitę.

 

Įmonei, atsakingai už lifto priežiūrą ir valdymą, buvo skirta 533 tūkst. svarų sterlingų bauda.

 

„Alexys netektis turėjo didelės įtakos mūsų ir mūsų vaikų gyvenimams. Niekas mums jos nesugrąžins. Įmonėms skirtos baudos mums nerūpi. Mes norėjome sulaukti įmonės atsiprašymo, ką ir gavome, – sakė mama. – Alexys buvo mylinti, nerūpestinga mergaitė, primenanti angelą, kupina energijos, meilės ir juoko. Viliuosi, kad mūsų istorija padės kitoms šeimoms išvengti panašių nelaimių.“

 

Šeima į trijų miegamųjų kambarių butą gyventi atsikėlė dar 2009-aisiais. Tai, kad gyvenamajame name buvo liftas, šeimai buvo didelis pliusas. Jie augino neįgalų sūnų, kuris naudojosi specialiu vežimėliu. Problemos su liftu prasidėjo seniai, pasakojo šeima. Kartais neatsidarydavo jo durys, o senas jose esantis stiklas buvo pažeistas ir niekas jo nesiruošė taisyti.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Liftą patikrinti buvo privaloma kas pusę metų. Paskutinį kartą prieš nelaimę lifto patikra buvo atlikta 2012-aisiais.

 

Įmonės, atsakingos už lifto priežiūrą ir jo saugumo užtikrinimą, sulaukė baudų, viršijančių 1,5 mln. svarų sterlingų.

 

Šaltinis tiesa.com

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite