Kuo daugiau pinigų skiri mylimai moteriai, tuo sėkmingesnis ir turtingesnis tampi


Tai patvirtina ir daugelis senovinių tradicijų. O kodėl? Todėl, kad moteris – Gerovės Deivė. Kuo laimingesnė ir patenkinta ji jausis santykiuose, tuo didesnių laimėjimų ir sėkmės pasieks jos sutuoktinis. Pagal tai, kaip atrodo moteris, kaip ji apsirengusi, kaip kalba, galima daug ką suprasti apie jos vyrą.

 

Mylintis ir atsakingas vyras nešykšti dovanų ir komplimentų brangiai žmonai, nes jis žino, kad jei moteris juo nepatenkinta – jam bus labai sunku pasiekti sėkmės. Tokia yra moters psichikos galia. Bet kuo geriau jis ja rūpinsis, tuo gražiau ji žydės, tuo taps pilnesnė, stipresnė energetiškai. Vadinasi, galės geromis mintimis apie vyrą pritraukti jam palankių aplinkybių, reikiamų ryšių, resursų, sėkmės ir laimėjimų…

 

Jei vyras nesiekia rūpintis savo moterimi, nesiekia prisiimti atsakomybės aprūpinti šeimą, nesiekia atriboti jos nuo darbo, gyvenime jam bus labai sunku ir morališkai, ir materialiai. Bet kai tik jis prisiima vienintelio maitintojo ir lyderio vaidmenį, pradeda aprūpinti savo šeimą ir žmoną, jam iškart pradeda sektis, sėkmė ima sekti jo pėdomis!

 

Moteris – ne vyras, jai sunku pasitenkinti mažmožiais. Jai reikalingas komfortas, jai reikalingas grožis, jai reikalingi nauji įspūdžiai ir emocijos, ir jei vyras sugeba jai tai duoti – laimingesnės, labiau mylinčios ir dėkingesnės moters jis neras!..

 

Na, ir merginos, žinoma, neturėtų pamiršti, kad jos – mūzos, įkvėpėjos, ne reikalaujančios, bet duodančios, ne laukiančios, bet dovanojančios, viską priimančios, kantrios, ištikimos ir be galo tikinčios savo kilnaus riterio jėga ir išmintimi!

 

Šaltinis: http://vmarkus.lt/

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Makaronas

Feministinė propaganda :D

Xxx

Jau kur apie moteris iš karto feministiškos nesąmonės (parašė įsižeidęs vyriokas)

Taip pat skaitykite