Sėkmingiausia savaitės diena pagal zodiako ženklą

Kiekvienas Zodiako ženklas turi savo dieną, kurią pradėti darbai ir svarbūs projektai jam paprastai sekasi. Žemiau rasite visų zodiako ženklų sėkmingas savaitės dienas, įvairiems darbams.

 

AVINAS

(03.21–04.20)

 

Sėkminga diena – pirmadienis. Iki pietų galima imtis bet kokių darbų, eikvoti jėgas, įgyvendinti numatytus planus. Asmeninio pobūdžio ir meilės klausimus geriau spręsti antroje dienos pusėje. Tuo metu Avinas laimės bet kokius ginčus, jeigu sieks doro tikslo.

 

JAUTIS

(04.21–05.20)

 

Jaučiui palankus būna pirmadienis nuo pietų ir antradienis iki pietų. Pirmadienį po pietų Jautis įgaus pasitikėjimo savo veiksmais. Galima bus spręsti keblius klausimus, skaičiuoti savo pajamas, pasirūpinti sveikata ir kurti poilsio planus.

 

DVYNIAI

(05.21–06.21)

 

Sėkmingiausias laikas Dvyniams: antradienis nuo 4 val. ryto iki 18 val. vakaro. Šiuo metu lengvai ir be kliūčių pavyks spręsti visus verslo ir buities klausimus. Palanki diena susitikimams, kelionėms, kontaktams su žmonėmis.

 

VĖŽYS

(06.22–07.22)

 

Vėžiui geriausias laikas – nuo antradienio 18 val. iki trečiadienio 8 val. ryto. Viską , ko jis imsis ramiai ir be didelių emocijų, pavyks sėkmingai įgyvendinti. Ypač gerai seksis spręsti buities, remonto, vaikų auklėjimo ir kitus klausimus.

 

LIŪTAS

(07.23–08.23)

 

Trečiadienį Liūtas gali džiaugtis gyvenimu, rengti triukšmingus vakarėlius, priimti svečius ar užsiimti savo mėgstamu hobiu. Gerų rezultatų duos visos jauninimo ar svorio mažinimo procedūros.

 

MERGELĖ

(08.24–09.23)

 

Nuo trečiadienio 22 val. iki ketvirtadienio 12 val. Mergelė gali išspręsti visus susikaupusius opius klausimus, pradėti dietą ar bet kokį gydymo kursą. Galima įvertinti praeitį ir kurti ateities planus. Darbe seksis derėtis, sudaryti pelningas sutartis, įgyvendinti naujas idėjas.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

SVARSTYKLĖS

(09.24–10.23)

 

Geriausias laikas Svarstyklėms – nuo ketvirtadienio vidurdienio iki penktadienio 2 val. nakties. Šiuo metu pavyks sudaryti pelningiausias sutartis, užmegzti tvirtus santykius. Tinka kelti vestuves, pirkti interjero detales, ieškotis naujo darbo. Visi geri ir naudingi darbai duos gerų rezultatų.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

SKORPIONAS

(10.24–11.22)

 

Penktadienį iki 16 val. jam palankiausias metas spręsti visus klausimus, kurie susiję su verslu ir darbu. Tiems, kurie ketina pasiimti paskolą ar sudaryti draudimo sutartį, reikia pasinaudoti sėkmingu laiku. Taip pat galima rizikuoti, žinoma, protingai, užsiimti įvairiomis grožio ir sveikatingumo procedūromis. Nemaža tikimybė išlošti loterijoje.

 

ŠAULYS

(11.23–12.21)

 

Šaulio geriausias laikas – nuo penktadienio pietų iki šeštadienio 6 val. ryto. Galima pirkti bilietus tolimai kelionei ar išvykti į komandiruotę. Visi vaikų auklėjimo metodai duos gerų rezultatų. Svarbius darbus seksis dirbti lengvai, jeigu jie bus pradėti sėkmės valandomis.

 

OŽIARAGIS

(12.22–01.20)

 

Visas šeštadienis Ožiaragiui palankus svarbiems sprendimams priimti. Tikslai, kuriuos jis užsibrėš, bus sėkmingai pasiekti ir nustebins netikėtais rezultatais. Svarbių projektų kūrimas pasiteisins, jeigu bus gerai apsvarstyti visi žingsniai. Gera diena susitikimams su brangiais ar naudingais žmonėmis.

 

VANDENIS

(01.21–02.19)

 

Nuo šeštadienio vakaro iki sekmadienio ryto – geriausias laikas Vandeniui susitikti su savo draugais, spręsti sudėtingas užduotis ir net žavėti kitus savo charizma. Tuo metu geriausiai veikia jo intuicija, todėl verta drąsiai klausytis savo širdies balso ir pasikliauti nuojauta. Puikus metas improvizacijai ir savirealizacijai.

 

ŽUVYS

(02.20–03.20)

 

Visą sekmadienį Žuvys gali skirti atsipalaidavimui, poilsiui ir gilinimuisi į save. Visas per savaitę išeikvotas jėgas bus galima susigrąžinti medituojant, maloniai bendraujant su brangiais žmonėmis ir laiką leidžiant gamtoje. Geras metas romantiškam vakarėliui su lengvais užkandžiais. Taip pat naudinga įvertinti pasiektus rezultatus ir apsvarstyti ateities planus.

 

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite