VELNIAS PRASIDEDA NUO PIENO PUTOS ANT ANGELO, KOVOJANČIO UŽ TEISINGUMĄ, LŪPŲ

Viskas šiame pasaulyje turi dvi puses. Dvi poliarines puses. Ir tarp jų šimtai tarpinių. Būtų jų viso labo dvi, tai gerokai supaprastintų mums gyvenimą, bet padarytų jį juodai-baltą. Visų mūsų tikslas – rasti savo tašką šioje atkarpoje, įnešant maksimalų džiaugsmo kiekį į savo gyvenimą. Todėl, kad smulkmenos – daugiausiai nusakanti charakteristika. Visur. Ne veltui žmonės kalba: „Dievas smulkmenose“, „velnias detalėse“ – numanydami, kas tai, kas svarbiausia – mažuose niuansuose.

 

Kartais atrodo, kad balta – tai akinančiai balta ir niekada su niekuo nesumaišysi. O juoda… Tai gi ne mėlyna ir ne raudona, tai gi suprantama iškart – štai juoda. Su gėriu ir blogiu, mes galvojam, reikalas visiškai toks pat… O tarp jų plona, labai plona riba.

 

Štai, pavyzdžiui, sąžiningumas… Pagirtina savybė. Gėris net. Tai gi drąsa – būti sąžiningu. Ir tokia plona riba… Žvilgtelk už jos – nejautrumas ir egoizmas. „ Tu ne moteriška“, arba „tu niekam tikęs“ – tai ne sąžiningumas, tai manipuliacijos, kurių tikslas – nužudyti partnerio savigarbą.

 

Arba meilė… „Aš myliu“ – šviesus, kūrybingas jausmas. Didelio pasaulio pajautimas ir nesavanaudiškas atidavimas. Ir plona riba… „Aš gi tave myliu“, todėl galiu sakyti tau tai, kas sukels skausmą. Galiu daryti viską, ką ši frazė pateisina. Galiu nuspręsti ką tu privalai, todėl, kad aš tave myliu.

 

Rūpestis… Kada jo nėra, tai labai jaučiasi. Jis malonus pačiu faktu, kad kitas suaugęs dėl tavęs kažką daro… Plona riba… O už jos – globa ir kontrolė. Dusinimas.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Priėmimas… Nuostabi pasaulėjauta. Plati, laisva nuo išankstinių kito žmogaus įsitikinimų. Plona nematoma riba… Ir – abejingumas. Būk bet kokiu, todėl, kad man viskas tas pats, man nerūpi.
Žiūrėjimas į pasaulį jo neįvertinant… Idealas. Dvasinio augimo viršūnė. Bet kai tik nusprendei, kad tu jau ten, tai peržengei ploną ribą, už kurios – kito vertinimas: „Na kodėl tu negali žiūrėti į pasaulį be savo įsitikinimų šablono?“

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Tarp gero ir blogo, šviesos ir tamsos nėra prarajos. Net skiriamosios linijos nėra. Tik plona skaidri riba. Permatoma. Pereinama. Bac – ir tu jau kitoje pusėje, o sąmone ir atsekti nesuspėjai.
„Velnias prasideda nuo pieno putos pas angelą, kovojantį už teisingumą“

 

Lilija Achriemčik

 

https://www.facebook.com/Menesiena.Burimai?fref=ts

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite