„Vaikas – Pranašas“, iš Rusijos, teigiantis kad kilo iš Marso

Vaikinas, kuris buvo apibūdinamas kaip berniukas iš Marso, pastaruoju metu buvo pamirštas, nors jau 22 metus jis pranašauja nežemiškus įvykius.

 

Nuo jauno amžiaus iki pilnametystės šis vaikas turėjo tam tikrą įsitikinimą. Pasak vieno straipsnio, “per pastaruosius du dešimtmečius vienas ypatingas vaikas iš Rusijos pareiškė, kad ateivių egzistavimas yra labai įtikinamas. Nors daugelis žmonių sąmoningai abejoja teiginiais, kuriuos berniukas išleido per 22 metus, kai kurie ekspertai pripažįsta, kad jo pranašystėse yra įtikinamų detalių apie gyvenimą Marse … ”

 

Ženklai prasidėjo, kai Borisas Kiprijanovičius buvo dviejų savaičių amžiaus, jis jau tada galėjo tvirtai laikyti savo galvą, kas yra labai neįprasta. Pasak jo tėvų, jie jautė kad jis kitoks, ypatingas

 

Gimęs 1996 m., Borisas pradėjo kalbėti neįtikėtinai jaunas, kelių savaičių amžiaus. Po pusantrų metų Borisas galėjo skaityti ir piešti. Dviejų metų jis buvo priimtas į vaikų darželį. Pranešama, kad Borisas keistai žinojo viską apie kosmosą, planetas, nepaisant to, kad niekada apie tai jo nemokė. Jis suprato planetas, žvaigždynus ir žvaigždes todėl jis net buvo pramintas vaiku genijumi.

 

Būdamas 7 metų amžiaus, Borisas stovyklavo su savo tėvais ir jų draugais. Jis paprašė suaugusiųjų tylėti ir klausytis, ką jis nori pasakyti. Galų gale visiems nutilus, Borisas pradėjo aiškinti, kad jis yra iš kitos planetos t.y. Marso ir atvyko padėti mūsų planetai. Borisas tęsė, kad ankstesniame gyvenime jis gyveno Marse, ir atgimė žemėje kartu su kitais “Indigo vaikais”

 

Faktas, kad vaikas, žinojo apie žvaigždynus, planetas ir žvaigždes, prieš net prieš pradėjus lankyti mokyklą, skamba kaip užuomina apie astrologiją.

 

Ar šis žmogus kažką prisimena apie savo gyvenimą Marse?

Borisas toliau paaiškino, kad Marso gyventojai, sulaukę 35 metų amžiaus, sustabdo senėjimą, kad vietoj deguonies gali kvėpuoti anglies dioksidu. Jis sakė, kad jie yra aukšti ir turi pažangias technologijas, kuriomis gali keliauti tarp žvaigždžių.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

“Aš prisimenu tą laiką, kai man buvo 14-15 metų”, – sakė Borisas, kalbėdamas apie savo ankstesnį gyvenimą. “Marsiečiai kariavo, todėl dažnai turėjau dalyvauti reiduose su savo bendražygiais …”

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

„Mes galėjome keliauti laiku ir erdvėje, skrisdami apvaliuose erdvėlaiviuose, iš kurių taip pat stebėdavome ir žemę. Marso kosminiai laivai yra labai sudėtingi. Jie yra sluoksniuoti ir jie gali skraidyti visoje Visatoje.“

 

Jis teigia, kad dėl šios technologijos marsiečiai išnyko per branduolinį karą.

Berniukas sakė, kad jo žmonės išgyveno “katastrofą Marse”, ir jų vystymosi evoliucija buvo panaši į žemės, kol jie buvo sunaikinti.

 

“Žmonių gyvenimas pasikeis, kai bus atidarytas Sfinksas”, – sakė Borisas. “Jis turi atidarymo mechanizmą kažkur už ausies.”

 

 

Jis teigė, kad Gizos piramidėse yra paslapčių, kurių negalime net įsivaizduoti. Manyti, kad tam tikra fantazija įtakoja tai, kas įmanoma, tačiau neturi paneigti galimybės ką nors kito, ką jis sako teisingai.

 

Tik praėjusiais, 2017 m., mokslininkai iš tikrųjų atrado kažką neįtikėtino prie Didžiosios Gizos piramidės. Piramidės širdyje pasitelkus naujausių technologijų pagalgą buvo aptikta 100 pėdų ilgio tuštuma. Niekas negalėjo nustatyti, kas ten buvo.

 

 

Metams bėgant Borisas pasakojo savo istoriją ir vis dar jos laikosi, nors šiandien apie jį daug ir negirdime…

 


Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami skelbiamą turinį portale kuris priklauso Anomalija.lt grupei, Jūs turite įdėti nuorodą į šaltinį (t.y. Anomalija.lt). Daugiau informacijos apie naudojimo taisykles rasite čia.

Rekomenduojami video:


2500
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Lietuvis

Jo daug tokių mesijų kyla, ypač tokiose ypatingose šalyse kaip JAW, Kinijoje ar Rusijoje. O Vanga, na kągi, sakė ir pasakė. Ji jau daug ką yra pasakiusi, bet dar daugiau iš tų pasakymų neišsipildė. Ramybės visiems. Ir be Vangos yra daug ką sakančių, bet kol kas gyvenimas teka sava vaga.

Vanga

Jeigu nepamenat, tai Vanga minejo apie “mesija” kilusi is rusijos. Nieko nesakau, tik primenu.

Lietuvis

Naujasis mėsijas. A ne?

Dronas

Nebloga istorija

Taip pat skaitykite