Penki rudens ritualai, kurie padės pradėti gyvenimą iš naujo


Perėjimą nuo vieno sezono į kitą visada lydi galingas energijos pliūpsnis. Rudenį bet kokie ritualai gauna papildomos energijos, o tai reiškia, kad kiekvienas galės pritraukti į savo gyvenimą sėkmę ir atsikratyti bet kokių nemalonumų. Pirmą žingsnį į sėkmę galima žengti patikrintų ritualų pagalba.

PIRMAS RITUALAS
Jis pradedamas nuo norų vizualizavimo. Surašykite ant lapo viską, kas trukdo jums vystytis. Neslėpkite nieko: tegu jūsų nuoskaudos lieka surašytos ant lapo, o ne sieloje. Išsirinkite bet kokią dieną, likite vienas ir pradėkite darbą. Kad būtų tinkama nuotaika, galite įsijungti mėgstamą muziką, pasinaudoti eteriniais aliejais, ar užsidegti aromatines žvakes. Parašę apie viską, kas jus slegia, jūs pajausite palengvėjimą, džiaugsmą sieloje ir norą judėti toliau. Paimkite prirašytą popieriaus lapą ir sudeginkite jį nedideliame lauže iš rudens lapų. Kol jūsų bėdos dega, kartokite:
„Visą negatyvą praeityje palieku, su lapais sudeginu, užmarščiai atiduodu. Laužas sudegs, bėdos pelenais pavirs, o manęs laimė laukia ir gyvenimas naujas, laime užpildytas.“
Kai laužas užges eikite namo. Neatsisukite.

ANTRAS RITUALAS
Prasideda nuo namų tvarkymosi. Vieta, kur jūs gyvenate, turi būti pripildyta pozityvios energijos, o visas šiukšles, primenančias buvusias nesėkmes, reikia išnešti. Po to, kai daiktai perrinkti, prisipilkite švaraus vandens, į jį įlašinkite mėgstamo kvapo aromatinio aliejaus ir išplaukite grindis, vis kalbėdami:
„Purvą iš namų išplaunu, naują gyvenimą pradedu. Švaru namuose, švaru sieloje ir naujas gyvenimas prasideda.“
Papuoškite interjerą naujais niekučiais, o taip pat atkreipkite dėmesį į augalus, kurie atneša į namus laimę. Net viena gyva gėlė vazone gali pritraukti į jūsų namus pozityvią energiją.

TREČIAS RITUALAS
Jis padeda išsivaduoti iš sunkių minčių ir padeda rasti jėgų sunkumų nugalėjimui. Atlikite jį geriau ryte, kai tik atsibusite. Atverkite langą, atsistokite veidu į jį ir susikoncentruokite į tai, kas jus labiausiai jaudina. Kai tik būsite pasiruošę, iškvėpkite ir tarkite: „Paleidžiu“. Uždarykite langą, nusiprauskite drungnu vandeniu.

KETVIRTAS RITUALAS
Jis padės jums nusiraminti ir pritraukti pozityvias mintis. Eikite į laiką ar mišką, pavaikščiokite ten vienumoje ir apmąstykite savo gyvenimą. Surinkite nukritusių lapų puokštę, parsineškite juos namo ir ant kiekvieno lapo užkalbėkite savo bėdas. Sudėkite lapus į paketą ir išneškite iš namų. Lapus galima užkasti ar sudeginti. Tam, kad išsivaduotumėte iš praeities ir galėtumėt pradėti naują gyvenimą, kupiną laimės ir džiaugsmo.

PENKTAS RITUALAS
Tai energetinis valymas. Atsistokite po drungnu dušu ir galvokite apie tai, kas jus laiko ir neleidžia judėti pirmyn. Tegul vanduo nuplauna visą liūdesį ir nesėkmes. Galima kūną išsitrinti paprasta akmens druska, kad ji nuplautų neigiamą išorės poveikį. Po gaivinančio dušo išsivirkite žolelių arbatos, kuri padės jums nusiraminti ir grąžins vidinę harmoniją.

Šaltinis: Fb: Mėnesiena: Būrimas kortomis

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite