2019 m. horoskopas Skorpionui

Kiaulės metai Skorpionams bus darbingi. Gali būti, kad visų darbų nespėsite atlikti patys, todėl kreipkitės pagalbos į artimuosius. Net jei iki šiol nebuvote pratę dirbti komandoje, ateinančiais metais įsitikinsite, kad kolektyvinis darbas gali tiesiog kalnus nuversti.

 

Nuo kovo iki rugsėjo jausitės labai energingi, tačiau spalį norėsite poilsio. Tai – palankus metas planuoti keliones, jei jau seniai nebuvote užsienyje, turėsite puikią progą aplankyti savo svajonių šalį.

 

Gegužės–birželio laikotarpiu patirsite daug smagių akimirkų, tikėtina, kad susitiksite su seniai matytais draugais ar giminaičiais. Net ir tada, kai atrodys, kad negalite atidėti darbų, po poros dienų poilsio viskas atrodys visai kitaip. Atminkite, kad darbas ne visada puošia žmogų – poilsis taip pat labai svarbus.

 

Nuo spalio mėnesio iki metų pabaigos Skorpionams žvaigždės žada netikėtų pokyčių, tačiau neišsigąskite – viskas tik į gera. Jei planuojate įgyvendinti naujus sumanymus, tam labiausiai tiks spalis ir lapkritis. Šie mėnesiai taip pat labai palankūs tartis dėl didesnio užmokesčio ar paaukštinimo darbe.

 

Jei planuojate kurti nuosavą verslą, nelaukite metų pabaigos – tam labiausiai tiks balandžio mėnuo. Investuotojams bus palankiausia pirmoji balandžio savaitė ir pirmoji gegužės pusė. Žvaigždės žada, kad Skorpionų finansinė padėtis pagerės paskutinį metų ketvirtį, iki tol reikėtų vengti didelių išlaidų ir neapgalvotų pirkinių.

 

2019 m. Skorpionai sveikata beveik nesiskųs, tačiau balandžio mėnesį bus didesnė kvėpavimo takų infekcijų tikimybė. Ateinantys metai bus palankūs bandantiems mesti rūkyti ir norintiems atsikratyti antsvorio. Gerų rezultatų pavyks pasiekti vien tik valios pastangomis.

 

Šaltiniai horoskopai.patarimupasaulis.lt

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
valac.

Dekui kad ikelete skorpiona

Taip pat skaitykite