Baba Vanga pateikia prognozę apie 2018 metus ir pasaulio ateitį

Vangelija Pandeva Dimitrova, visiems žinoma kaip Vanga, yra kilusi iš Bulgarijos. Dėl savo pasiteisinusių spėjimų, dar vadinama “Bulgarijos Nostradamu”. Vieni iš žinomų jos spėjimų buvo „Brexit”, rugsėjo 11d. įvykiai, ISIS iškilimas ir cunamis Japonijoje. Nepaisant to, kad ji mirė 1996m., būdama 85 metų amžiaus, Vanga paliko keletą spėjimų apie 2018m. Ji dar būdama gyva pateikė prognozę, kad Vladimiras Putinas ir Rusija dominuos pasaulyje.

 

1979m. per susitikimą su rašytoju Valentinu Sidorovu Vanga pasakė: „Visi sušvelnės, tačiau nepaliesta bus Vladimiro šlovė, Rusijos šlovė. Per daug bus aukų, niekas negalės sustabdyti Rusijos. Visi bus pašalinti nuo kelio ir ji taps pasaulio valdovu.” Šiuo metu Didžioji Britanija įtaria, kad jos valstybėje, Kremlius apnuodijo buvusį Rusijos šnipą Sergėjų Skripalį ir jo dukrą Juliją. Ministrė pirmininkė Teresa May davė įsaką iš Jungtinės Karalystės teritorijos išvykti 23 Rusijos diplomatams, kurie įtariami kaip žvalgybos pareigūnai ir buvo įvardinti kaip visiškai nepageidaujami asmenys. Tuo tarpu Rusijos ambasada pasakė Britanijai, kad jai nederėtų taip elgtis prieš branduolinę valstybę.

 

Dar ir prieš mirtį Vanga prognozavo šlovingą Rusijos ateitį. Pasak Bulgarijos aiškiaregės, Rusija bus vienintelė pasaulyje didžioji galia. Ji taip pat išpranašavo branduolinių ginklų panaudojimą ir Trečiąjį pasaulinį karą. Baba Vanga per visą savo aiškiaregės karjerą pateikė šimtus prognozių. Ji išpranašavo povandeninio laivo Kursko skendimą. Milijonai pasekėjų mano, kad ji turėjo paranormalius sugebėjimus, įskaitant telepatiją ir sugebėjimą bendrauti su ateiviais. Vangos daugybė prognozių apie pasaulio įvykius ir žmogiškumo peržengimo ribas tapo liūdnomis prognozėmis. Specialistai yra paskaičiavę, kad 68 procentai jos prognozių išsipildė.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Ką ji dar pasakė? Kokia ateitis mūsų laukia?

 

Pirmiausia, išsamiau apžvelkime išsipildžiusias pranašystes:

 

 • 1980-aisias metais, akloji pranašė prognozavo, kad 1999m. rugpjūčio mėnesį Kursko laivas bus padengtas vandeniu, o visas pasaulis nelaimės gedės. 2000m.
  rugpjūčio 12d. Barenso jūroje nuskendo povandeninis laivas ir jo sprogimas pražudė visus žmones, esančius laivo viduje.
 • 1989m. Baba Vanga sakė: „Siaubas, siaubas! Amerikiečių bokštai dvyniai kris po plieninių paukščių atakų. Vilkai kauks krūmynuose, o nekaltas kraujas bus pralietas”. 2001m. rugsėjo 11 dieną Islamo ekstremistų užgrobti lėktuvai rėžėsi į „Pasaulio Prekybos Centrą“ Niujorke, pražudydami tūkstančius nekaltų žmonių.
 • Baba Vanga teigė, kad 2018m. Kinija taps pasaulio galia. Ji greičiausiai šiek tiek apsiriko, nes Kinija jau yra ekonominė ir karinė jėga.
 •  

  Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
  Dalintis

  Ateities pranašystės

   

 • Pranašė pateikė, kad bus sukurtas naujas energijos šaltinis ir nuo 2025m. iki 2028m. bus galutinai išspręstas visuotinis badas. Taip pat į Veneros planetą bus paleistas valdomas erdvėlaivis.
 • Nuo 2033m. iki 2045m. ledynai ištirps, o vandenynų lygis pakils. Tuo tarpu musulmonai valdys Europą, o pasaulio ekonomika klestės. Išpopuliarės klonavimas, kuris leis gydytojams gydyti bet kokią ligą, nes kūno dalys taps lengvai pakeičiamos. JAV pradės musulmonų puolimą panaudodami greito šaldymo ginklą, kuris bus sukurtas klimato kaitos problemoms spręsti.
 • Nuo 2072m. iki 2086m. klestės komunistinė visuomenė su iš naujo atkurta gamta.
 • Nuo 2170m. iki 2256m. Marse bus įkurta kolonija, kuri taps nepriklausoma branduoline valstybe ir reikalaus nepriklausomybės nuo žemės. Taip pat bus įkurtas povandeninis miestas ir kažkas baisaus bus surasta, beieškant ateivių.
 • Tarp 2262m. ir 2304m. Prancūzija kovos su musulmonų valdžios institucijomis. Tuo pačiu laiko tarpu bus atskleistos mėnulio paslaptys.
 • Nuo 2341m. dėl natūralių ir žmogaus sukeltų nelaimių žemė taps nebetinkama gyvenimui. Žmonija persikels į kitą saulės sistemą, tačiau ištekliai bus nepakankami. Kils karai.
 • Nuo 3815 iki 3878 metų beveik visa žmonių civilizacija bus sunaikinta ir likę žmonės gyvens tarsi laukiniai gyvūnai, kol išauš nauja religija, kuri mus ves iš tamsos.
 • Nuo 4302m. iki 4674m. bus pašalintos blogio ir neapykantos sąvokos, žmonės taps nemirtingi ir susivienys su ateiviais. 340 milijardų žmonių bus išsibarstę visoje Visatoje ir galės bendrauti su Dievu.
 •  


  Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami skelbiamą turinį portale kuris priklauso Anomalija.lt grupei, Jūs turite įdėti nuorodą į šaltinį (t.y. Anomalija.lt). Daugiau informacijos apie naudojimo taisykles rasite čia.

  Rekomenduojami video:


  2500
  7 Comment threads
  1 Thread replies
  0 Followers
   
  Most reacted comment
  Hottest comment thread
  8 Comment authors
  Naujausius Seniausius Geriausius
  Pabaigos nesejas

  Kazkokia pieva tas straipsnis

  Kaip visi

  Tai, kad niekas neuzrasinejo jos pranasysciu o veliau ji dirbo per prievarta su to meto KGB, o jie tikrai neleistu nutekinti informacijos.
  Tai viska ka mes perskaitom yra labai didele tikimybe kad yra kazkieno noras pasimaudyti jos sloves spinduliuose prastumiant savo informacija kuri nevisada pasitvirtina.
  Zmogaus gyvo jau nebera, kad patvirtinti ar paneigti situ pranasysciu.

  HjVbb

  Rodos ji pranasavo. Kad 2016metais bus panaudotas branduolinis ginklas ir puse europos bus nusluota, liks dykumos. Tas pats ir cia nesamones

  Fugu

  Lavrovai, baik apsimetinėti mirusia baba ir nepasitvirtinančias pranašystes apie savo šeimininką vovaną skelbt.

  sss

  Nesąmonė

  Droniukas

  Bendrausim su dievais vadinas yra jie?

  Pyktis.

  Nera. O jeigu ir yra tai jie megaujasi situo cirku kuris vyksta cia pas mus ir vadinasi gyvenimas.
  Tebunie jie PRAKEIKTI!!!

  Anubis

  Truee.

  Taip pat skaitykite